karnawał

Makijaż kowbojski – instrukcje i pomysły na karnawał, Halloween i Co

Makijaż kowbojski mały chłopiec-twarz-wąsy-kowbojski kapelusz-skórzany kapelusz-skórzana-koszulka

Halloween jest tuż za rogiem i nie wyobrażasz sobie tego dnia bez świątecznych kostiumów, przerażających twarzy i mnóstwa makijażu. Mali chłopcy i dziewczynki czują się jak w domu w stroju kowboja lub kowbojki na Halloween lub Karnawał. Aby naśladować naturalną opaloną skórę kowboja z dzikiego zachodu, potrzebujesz przede wszystkim odpowiednich wskazówek. Dziś dowiesz się wszystkiego na ten temat Kowboj nakładający makijaż z instrukcjami, licznymi zdjęciami i pomysłami, abyś mógł się jak najlepiej przygotować.

Makijaż kowbojski: pomysły na karnawał dla chłopców

Kowboj założył twarz-wąsy-mały-chłopiec-kowbojski-kapelusz-słomkowy-szalik-karnawał

Wąsy lub trzydniowa broda są typowe dla kowbojów, ponieważ spędzają dużo czasu w ruchu i nie mają czasu na fryzurę zarostu. Koszula w kratę, szalik, skórzana kamizelka, kowbojskie buty i dopasowany kapelusz to jedne z najbardziej znanych cech kowboja, jeśli chodzi o przebranie. Dodatkowo twarz opalona wiatrem i słońcem jest warta nie mniej niż odpowiedni kostium.

Makijaż kowbojski: instrukcje krok po kroku

Makijaż kowbojski-chłopcy-kontur-brązowy-zmarszczki-brwi-szczelne-trzy-dniowa-broda

Aby wykonać kowbojską twarz, należy najpierw nałożyć brązowy puder lub najlepiej bronzer. W żadnym wypadku nie powinieneś zapominać o szyi. Następnie brwi są krzaczasto pomalowane za pomocą pędzla i czarnego cienia do powiek. Aby mały kowboj wyglądał odważnie, musisz rozprowadzić na powiekach szary lub brązowy cień do powiek. Makijaż stary z kilkoma małymi zmarszczkami w kąciku oka i czole.

Makijaż kowbojski – broda z gąbką do zarostu 

Makijaż kowbojski chłopiec-mężczyzna-broda-zarost-gąbka-apaszki

Przede wszystkim musisz pomalować wąsy i kozią bródkę. Możesz również użyć czarnej akwareli i pędzla zamiast kohl. Używana jest również gąbka do zarostu, aby sztuczna broda wyglądała jak prawdziwa. Gąbkę tę można kupić online lub w karnawałowych sklepach. Następnie wciśnij gąbkę do zarostu w czarną farbę i wetrzyj ją.

Uzupełnij chłopców jako kowbojów na Halloween

Makijaż kowbojski chłopiec-halloween-face-chustka-chustka-wzorzysty-czerwony-kowbojski kapelusz-słomkowy kapelusz

Alternatywnie, oprócz prezentowanego wyglądu kowboja, istnieje inna opcja na nadrabianie Halloween. Na przykład wygląda szczególnie wyjątkowo i fajnie, jeśli pomalujesz dynię na twarzy dziecka jak powyżej. Dodatkowo strój uzupełnia pasująca odzież kowbojska.

Zakładanie chusty zamiast noszenia na szyi

kowbojski-make-up-chustka-szalik-wzorzysta-kolorowa-niebieska-karnawalowa-czapka-kowboj

Kowboje zwykle noszą chustę. Zamiast nosić to akcesorium przez całą noc, możesz go w ciekawy sposób wyeksponować, zakładając wzorzystą chustę domową zaczynając od szyi w kierunku twarzy. Może nie będzie to takie proste bez pomocy osób trzecich, ale z małą, precyzyjną szczoteczką i odrobiną cierpliwości będziesz w stanie to zrobić.

Wskazówki dotyczące makijażu dla świetnego wyglądu kowbojki

kowboj-makijaż-cowgirl-twarz-brąz-pudrowy-ciemny-mat-pomadka-naturalny-różowy-nude

Jak zrobić makijaż jako kowbojka na karnawał to często pytanie, które zadaje sobie wiele dziewcząt i kobiet. Twoje podstawowe wyposażenie jako kowbojki obejmuje cienie do powiek w naturalnych i przeważnie brązowych kolorach oraz brązową paletę. Palety muszą mieć wysokie krycie, aby cera była pięknie opalona we wszystkich miejscach.

Użyj odpowiedniego makijażu kowbojki

kowboj-make-up-cowgirl-make-up-palette-brąz-kolor-matowy-połysk-twarz-zastosuj

Najlepiej mieszać jasne i ciemne niuanse, aby uzyskać lepszy gradient kolorów, aby efekt końcowy wyglądał ładnie i nie był tak sztuczny. Twarz można najpierw wykonturować i rozświetlić, stosując tę ​​technikę makijażu głównie przy użyciu ciemniejszych tonów do konturowania i błyszczących kolorów do rozjaśnienia. Ostatecznie wtapiasz się i masz idealną twarz kowbojki!

Uzupełniają rany postrzałowe kowbojki

kowboj-make-up-cowgirl-face piegi-farba-rany postrzałowe-naśladuj-halloween

Twój wygląd kowbojki staje się jeszcze bardziej realistyczny, jeśli nie spiesz się i wymyśl rany postrzałowe. Będziesz potrzebował kleju do skóry, ręczników, podkładu do makijażu, filmu krwi i nożyczek. Rozprowadź trochę kleju na policzkach i przyklej niewielką pierwszą warstwę ręczników. Ręcznik należy rozerwać po bokach przed przyklejeniem kolejnej drugiej warstwy. Nałóż podkład i użyj nożyczek, aby zrobić otwór w środku. W kolejnym kroku otwór wypełnia się brązowym cieniem do powiek, a cienie są dodatkowo licowane, aby uzyskać efekt obolałości. Dodaj krew filmu na środku i wygląd jest gotowy.

Piegi idealnie pasują do stroju kowbojki

kowboj-make-up-cowgirl-piegi-skórzany kapelusz-pleciona fryzura-chustka-apaszka-koszula w kratę-kowbojskie buty

Piegi nadają twarzy kowbojki wyjątkowego piękna. Jeśli nie masz ich na twarzy, możesz je szybko wymalować. Potrzebujesz kremowego koloru brwi i tak Twoje piegi będą wyglądały naturalnie.

Przygotowanie do karnawału: makijaż kowbojski

kowbojski-makijaż-kowbojska-twarz-dziewczyna-jesion-kowbojski-czapka-skórzana-czarna-różowa-nity

Makijaż cowgirl wymaga również brudnej twarzy, ponieważ kowboje i kowbojki są stale na zewnątrz. Wymarzony efekt z łatwością uzyskasz za pomocą czarnego cienia do powiek. Do stroju dołączona jest również czapka z paskiem pod brodą.

Załóż sobie kowbojski kapelusz

kowbojski-make-up-cowgirl-face-kobieta-kowboj-kapelusz-rumieniec-policzek-szminka-różowa

Nałożenie makijażu na twarz za pomocą kowbojskiego kapelusza niewątpliwie wygląda dziko i atrakcyjnie na karnawał. Polecane są również różowe policzki i szminka w delikatnym różu, ponieważ ten jasny kolor ładnie kontrastuje z opaloną skórą kowbojki.

Makijaż dziewczyny na karnawał – kowbojski kapelusz 

kowbojski-make-up-cowgirl-face-kowboj-kapelusz-dziewczyna-karnawał-karnawał

Małe dziewczynki mogą również wybrać różne kombinacje kolorów i motywy, takie jak kowbojski kapelusz i sznur do swojego stroju, jeśli chcą wywrzeć głębokie wrażenie na karnawale.

Różowe usta i policzki dla naturalnego wyglądu w Halloween

kowboj-makijaż-cowgirl-girl-pomadka-delikatna-naturalny-różowy-róż-policzków-czerwony-metaliczny-ołówek do konturowania oczu

Musisz ukryć zimową bladość makijażem, jeśli chcesz wyglądać jak prawdziwa kowbojka. Podkreśl brwi i dolne powieki kohlem. Metaliczne ołówki konturowe są do tego idealne. Na górną powiekę można nakładać jasne odcienie różu.

Małe dziewczynki jako kowbojki: pomysły na makijaż

kowboj-make-up-kowbojka-twarz-ramię-dziewczyna-słomkowy kapelusz-podbródek-karnawał-karnawał

Na Mardi Gras czy Halloween można umalować nie tylko twarz, ale także ramiona. Wybór należy do Ciebie, czy pomalujesz kowbojski kapelusz, czy różne motywy pasujące do tematu. Ostatecznie ważne jest tylko jedno i abyś Ty i Twoje dzieci dobrze się bawiły podczas przygotowywania!