karnawał

Makijaż klauna – instrukcje i wskazówki dotyczące kostiumu

Makijaż klauna białe-pierścienie-usta-oczy-czerwony-klaun nos

Jeśli zdecydowałeś się przebrać za klauna na Mardi Gras lub nawet Halloween, zdecydowanie szukasz instrukcji wyjaśniających krok po kroku, co musisz zrobić Makijaż klauna musieć zrobić. Jeśli tak jest, w tym artykule mamy dla Ciebie wielką pomoc w makijażu klauna. Dowiesz się nie tylko, jak nakładać makijaż, ale także otrzymasz kilka wskazówek dotyczących samego kostiumu.!

Do makijażu klauna potrzebujesz:

Makijaż teatralny-dla-klauna-makijaż-pomysły-na-karnawałowe-strój

– biały makijaż jako baza do makijażu Makijaż klauna w postaci kremowej lub pudrowej

– Kredka do makijażu w jasnym kolorze i jedna w kolorze czarnym. Długopisy i pędzle (nie używaj najtańszych, bo później będziesz musiał zbierać włosy z makijażu) są bardzo odpowiednie do mniejszych obszarów i do rysowania detali.

– gąbka do nakładania makijażu podczas Makijaż klauna

– Makijaż teatralny w postaci pudru do twarzy w kolorze białym, a także w kilku jasnych kolorach takich jak niebieski, czerwony i żółty

– puder do pudru

– Rouge: możesz wybrać kremowy, aby uzyskać lżejszy wygląd lub pudrowy, aby uzyskać delikatniejszy wygląd

Makijaż mimiczny – pomysły na efektowny makijaż na Halloween

Makijaż Clown dla kobiet – 2 instrukcje i mnóstwo przerażających inspiracji!

Makijaż w kolorze czerwono-białym na karnawał – porady & Pomysły na oryginalne stylizacje

Instrukcja nakładania makijażu na klauna:

makijaż klauna dziecko twarz klauna kolorowy nos klauna wykonany z pianki

Nałóż białą bazę na Makijaż klauna z gąbką do makijażu. Jeśli wybrałeś puder, powinieneś wcześniej zwilżyć gąbkę. Pamiętaj, aby wyrównać wszelkie nierówności. Jak tylko pokryjesz wszystkie obszary, możesz ponownie obrysować twarz gąbką w ruchach dabbingowych. Daje to makijażowi gładki wygląd.

klaun makijaż twarzy klauna dziecka

Do bazy dla Makijaż klauna na zakończenie przyszła kolej na biały makijaż sceniczny. Ten krok jest ważny i nie należy go pomijać, ponieważ kolory z czasem zbledną i zbledną. Weź puszek do pudru i nałóż na niego łyżkę białego pudru. Pocieraj obie części razem, aż zniknie proszek z pudru. Teraz możesz nakładać puder na bazę ruchem dabbingu. Dzięki temu krokowi za to Makijaż klauna uzyskasz mocne i trwałe kolory.

klaun makijaż dziecko dziecko biały czerwony niebieski

Dalej są kolory i design Makijaż klauna które możesz wybrać sam w zależności od upodobań. Możesz wybierać spośród różnych technik: Możesz ponownie użyć gąbki do makijażu, aby pokolorować duże obszary, takie jak okolice ust i oczu. Możesz wcześniej narysować krawędzie tych obszarów ołówkiem do makijażu. Możesz go również użyć do poprawienia wszelkich błędów. Dla szczególnie drobnych szczegółów w Makijaż klauna możesz użyć pędzla. Ponownie należy nakładać puder utrwalający po każdym kolorze, aby poszczególne kolory się nie pomieszały. Aby to zrobić, ponownie weź puder i wciśnij go w farbę ruchem wcierania.

łatwe instrukcje dla dzieci do makijażu klauna

Makijaż twarzy klauna – wskazówki dla dorosłych

Clown-make-up-woman-red-heart-white-primer

Zanim zaczniesz z Makijaż klauna na początek należy dobrze oczyścić twarz. Jeśli masz wrażliwą skórę, zalecamy nałożenie cienkiej warstwy kremu nawilżającego.

Ostatni krok do Makijaż klauna to róż, który możesz nakładać gąbeczką lub palcami do woli. W tym przypadku również należy zwilżyć gąbkę, jeśli używamy różu w postaci pudru. Zaleca się również, aby mężczyźni używali kremowego różu Makijaż klauna ponieważ zapewnia lżejszy wygląd, jak już wspomniano, a kobiety wracają do pudrowego różu, ponieważ zapewnia miękki i ładny wygląd. Nie zapomnij później dodać kolejnej warstwy makijażu scenicznego.

Makijaż klauna – porady dotyczące kostiumu

make-up-halloween-style-pomysły-przerażające-klaun-złe-rude-włosy

Kostium można zaprojektować profesjonalnie lub nieprofesjonalnie. W przypadku wersji profesjonalnej powinieneś mieć pożądany kostium i wszystkie elementy garderoby, takie jak skarpetki, buty, ewentualnie czapkę, ale także projekt makijażu Makijaż klauna nagrać lub naszkicować. Ale nie zapomnij o szczegółach, takich jak kieszenie spodni i kurtki, które zawsze są bardzo przydatne. Upewnij się, że kostium jest pięknie kolorowy i oczywiście odpowiada Twojej płci. Następnie przekazujesz szkic krawcowi, który uszyje kostium zgodnie z Twoimi życzeniami i rozmiarem sukni. Wybierz do kostiumu tkaninę, którą z łatwością wyprasz bez blaknięcia kolorów. Taka byłaby np. bawełna.

Kup gotowy kostium

Ale możesz też kupić gotowy kostium. Jeśli go nie masz, kup kapelusz i perukę klauna oraz pasujące buty, jeśli go nie masz. Równie świetne detale, jak w profesjonalnie wykonanym kostiumie, są skarpetki, rękawiczki, szelki i muszka. Możesz również dodać je opcjonalnie. Świetnym wariantem peruki jest również kolorowa farba do włosów w formie sprayu, którą możesz samodzielnie pokolorować włosy.

Przerażający klaun nakładający makijaż na Halloween

straszne-imprezowe-makijaż-na-halloween-instrukcje-wskazówki-klaun-makijaż-czerwona-peruka

Chociaż klauni są ogólnie uważani za zabawnych, mogą być również przerażające, jak tak zwani klauni horroru. Takie kostiumy klauna są szczególnie odpowiednie na Halloween, ponieważ mają wielki przerażający czynnik. Aby uzyskać idealny kostium klauna horroru, potrzebujesz odpowiedniego makijażu, kostiumu i, w razie potrzeby, horroru zębów.

Prosty pomysł na makijaż klauna

klaun-makijaż-łatwe-pomysły-karnawałowe-halloween

Makijaż Klauna dla dzieci

klaun-makijaż-pomysły-dzieci-karnawałowe-kostiumy-dziewczyny

Kolorowy kostium klauna na karnawał

klaun-makijaż-kostiumy-pomysły-dzieci-kolorowe-śmieszne

Klaun-makijaż-dziecko-chłopiec-kolorowe-pierścienie-oczy

Clown-make-up-woman-creepy-variant

klaun-makijaż-kobieta-biała-twarz-czerwony-nos-żółta-peruka

clown-instrukcje-makijazu-klinika-dziecka-niania-kostiumy-slodkie-zabawne

klaun-instrukcje-makijażu-dziewczyna-czarny-biały-czerwony-diament

klaun-instrukcje-makijażu-kobieta-artystyczna-peruka-pomarańczowa

klaun-instrukcje-makijażu-twarzy-makijaż-biały-czarny-czapka

klaun-instrukcje-makijażu-twarzy-czerwony-nos-sztuczne-rzęsy

clown-kostium-ubrania-akcesoria-halloween-pudrowe-farby do twarzy

klaun-smutny-klaun-instrukcje-makijazu-pomysly-na-karnawalowa-czerwona-peruke

Fryzura z kokardą na Halloween

klaun-makijaż-biały-makijaż-jako-kremowy-lub-pudrowy

Mim-klaun-przebranie-makijaż-pomysły-karnawał-halloween

Clown-makijaż-dla-dzieci-instrukcje-kostium-kolorowa-peruka-karnawał