karnawał

Karnawałowe motto pomysłów na udaną imprezę z przyjaciółmi i rodziną

Zazwyczaj wszyscy ubierają się w Mardi Gras tak, jak chcą. Jeśli jednak organizujesz imprezę karnawałową, możesz wziąć pod uwagę pewne hasła, którymi muszą się kierować również goście. Dekoracja jest również zaprojektowana zgodnie z dewizą, aby wszystko do siebie pasowało. Wybór Pomysły na karnawałowe motto jest nieskończenie duży. Jednak w tym artykule chcielibyśmy zaoferować kilka wskazówek i pomysłów, dzięki którym szybko znajdziesz odpowiedni temat. W końcu potrzebujesz czasu na uporządkowanie dekoracji, a goście na znalezienie lub ułożenie odpowiedniego stroju karnawałowego.

Karnawałowe motto pomysły fałszywy motyw-hippis-klaun-alicja-pszczoła

Pomysły na karnawałowe motto – Cyrk

Karnawałowe motto pomysły-cyrk-vintage-akrobata-przebranie-inspiracja

Niezależnie od tego, czy chodzi o klauna, akrobatę, akrobatę czy popularne zwierzę cyrkowe, wybór pomysłów na kostiumy jest naprawdę duży. Jednym z najpopularniejszych pomysłów na karnawałowe motto jest cyrk vintage z lat 20-tych. Do przebrania możesz użyć wąsów, piór, jasnych kolorów, tiulu, pasków i kropek, cylindrów, sznurowanych butów i cekinów. Popcorn, wata cukrowa, prażone migdały i koktajle to obowiązkowy element przekąsek. Te ostatnie można podawać w postaci lodu.

Karnawałowe motto z lat 20.

karnawałowe motto pomysły gatsby-20s-vintage-sukienka-parasolka-mężczyźni

Na imprezę w stylu lat 20. jako kostium możesz wybrać typowe ubrania z tego okresu. Odpowiednie są frędzle i boa z piór oraz inne dodatki ze strusimi piórami, a także perły i dużo brokatu. Końcówkę można również wybrać do kostiumu. Mężczyźni noszą szelki, czapki i rozcięcie z boku. Podawaj szampana w kształcie piramidy i koktajle vintage. Inne pomysły na karnawałowe motto dla tego motywu to fala wody i ciemny makijaż oczu.

Twórz kostiumy karnawałowe na karnawał z innym mottem – 40+ pomysłów z instrukcjami

Kostium Alicji w Krainie Czarów – 30 pomysłów dla dzieci i dorosłych

Stroje grupowe na karnawał – 20 pomysłów na karnawałowe kostiumy dla rodzin

Motto Mardi Gras z Disneyem

Pomysły na karnawał disney-theme-adults-mickey

Jeśli chcesz obudzić wspomnienia z dzieciństwa, możesz również wykorzystać imprezę Disneya jako karnawałowe motto. Wszyscy goście wybierają dowolnego bohatera filmowego z dużego wyboru filmów Disneya. Motyw świetnie nadaje się również do kostiumów partnerskich lub grupowych. Możesz również wybrać konkretny film jako motyw przewodni, który również determinuje dekorację przyjęcia oraz design deserów i przekąsek.

Pomysły na bohaterów z dzieciństwa

Karnawałowe motto pomysły superbohater-dzieciństwo-bohater-batman-superman-kobieta-kot

Ten sam efekt ma impreza z motto dla Mardi Gras, podczas której każdy gość wybiera dowolny kostium bohatera z dzieciństwa. Może to być bohater komiksowy, taki jak Batman lub Spiderman, animowany lub bohater telewizyjny, taki jak Lassy. W związku z tym można powiesić fragmenty filmu z dowolnego filmu jako dekorację. Wymyśl coś kreatywnego.

Impreza w Las Vegas

karnawał-motto-pomysły-las-vegas-kasyno-kartki-tematyczne-przekąski-truskawki-popcorn

Wybierz Las Vegas jako motto karnawału i udekoruj wszystko jak w kasynie. Świetny jest czerwony dywan i dekoracja imprezy z żetonami do pokera lub kartami do gry. Niezbędne są również lampki i zielone filcowe koce. Kostiumy powinny być stylowe. Świetnie sprawdzą się garnitury i szykowne sukienki o niecodziennym makijażu i fryzurach. Przygotuj także gry takie jak blackjack, ruletka czy poker.

Pomysły na karnawałowe hasła – podróżuj po świecie

karnawał-motto-idee-narody-kraje-udekoruj-wielokulturowa-impreza

Jeśli szukasz pomysłów na temat Mardi Gras, które połączą różnorodność świata w jednym miejscu, wybierz Partię Narodów. Udekoruj pomysły na karnawałowe motto różnymi flagami i spróbuj podać dania z różnych krajów: hamburgery dla Ameryki, bagietki i rogaliki dla Francji, białe kiełbaski dla Niemiec i tak dalej. Aby kostiumy się nie powtarzały, możesz przypisać każdego gościa do konkretnego kraju na karcie zaproszenia.

Konkretny kraj jako temat

karnawał-motto-pomysły-francja-deco-niebiesko-czerwono-biała-wieża eiffla-flaga

Oczywiście możesz również wybrać konkretny kraj, jeśli szukasz pomysłów na temat Mardi Gras. Przebranie jest odpowiednio: jako Statua Wolności lub Prezydenta dla USA, jako bagietka lub rogalik dla Francji, pewien kostium dla tematu Niemiec oraz sombrero i poncho dla Meksyku jako pomysł na temat. Dekoracja jest również dostosowana do danego kraju. Podawaj jedzenie i napoje, które są tradycją w danej kulturze.

Wybierz podwodny świat jako motto karnawału

Karnawał-motto-idee-podwodny-świat-koral-mężczyźni-kobiety-stymulacja

Podwodny świat najlepiej przedstawia kolory takie jak niebieski, zielony lub wodny. Dodaj koral, łosoś lub odcienie piasku, aby symbolizować rafę koralową lub dno. Przebranie jest szybkie i łatwe: wybierz dowolne zwierzę morskie, takie jak ośmiornica, ryba, krab, delfin, meduza lub wieloryb, albo przebierz się za algę. Wszystko, co kojarzy się z podwodnym światem, nadaje się na ten przykład do karnawałowych pomysłów na motto. Tutaj możesz uzyskać inspirację do stworzenia kostiumu podwodnego świata.

Ogólne pomysły na motto Mardi Gras – Zwierzęta

karnawał-motto-pomysły-zwierzęta-kostiumy-myśliwskie-trofea

Twoi goście otrzymają duży wybór pomysłów na karnawałowe kostiumy, jeśli motto karnawałowej imprezy to po prostu „zwierzęta”. Pozwól swoim gościom wybrać dla siebie lub wymagać określonej kategorii, takiej jak zwierzęta leśne, zwierzęta wodne, zwierzęta domowe lub safari. Dekoracja i jedzenie dobierane są zgodnie z tym tematem. Może to często skutkować zabawnymi kostiumami. Pomysły na karnawałowe motto pobudzają wyobraźnię.

Weneckie przyjęcie maski

karnawał-tematyczny-pomysły-masquerade-bal-wenecki-karnawałowy strój

Karnawał wenecki jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych. Dlatego może być wybrany do pomysłów na karnawałowe motto. Szczególnie ważne są tu maski. Ponieważ typowe kostiumy są raczej trudne do znalezienia lub po prostu nie mogą być wykonane samodzielnie, alternatywą może być zorganizowanie balu maskowego. Zwykły strój wieczorowy łączy się z maską. Maski weneckie mogą być również używane jako dekoracja. Możesz również zaoferować gościom maski. Używaj też dużo światła świec.

Mardi Gras Motto Pomysły – mitologia grecka

karnawał-motto-idee-greckich-bogów-mitologia-toga-damskie

Mitologia grecka jest również jednym z najpopularniejszych pomysłów na karnawałowe motto. Możesz skoncentrować się tylko na bogach takich jak Zeus, Posejdon, Hades, Hermes czy Afodyta lub wybrać inne istoty, takie jak Cyklop, Pegaz, Minotaur czy Meduza. Jest ozdobiony bluszczem, winogronami i amforami wykonanymi z gliny. Napoje podawane są w kielichach. Do samodzielnego przebrania nadają się nawet prześcieradła na togę.

Karnawałowe motto pomysłów z gwiazdami filmowymi

Karnawał-motto-pomysły-gwiazdy filmowe-babeczki-projektowanie-inspiracje

Śmieszne motto są również jak gwiazdy filmowe, ponieważ ciekawie jest zobaczyć, jak wszyscy wizualnie naśladują konkretną gwiazdę. Wybór jest duży: Merilyn Monroe jest wybierana szczególnie często, ale Meryl Streep, Johnny Depp, James Dean lub Pierce Brosnan również są bardzo odpowiedni. Dekoracja powinna przypominać Hollywood. Dlatego nie powinno zabraknąć czerwonego dywanu. Równie odpowiednie są czarno-białe plakaty znanych aktorów. Podawaj musujące wino lub koktajle w eleganckich kieliszkach i przygotuj pyszne przekąski.

Motywy Mottoparty dla Mardi Gras – impreza ABC

Karnawałowe-motywy-pomysłów-abc-party-gazety-sukienka

Nie, impreza ABC nie ma nic wspólnego z alfabetem, jeśli tak myślisz. W rzeczywistości jest to skrót od angielskiego „Anything but Clothes”. Goście mogą ubierać się według własnego uznania, ale nie można nosić stroju. Odpowiednie są pudła kartonowe, torby, puste opakowania i cokolwiek innego, co przyjdzie do głowy. Dekorację takich pomysłów na karnawałowe motto można również wybrać dowolnie i nie ma ograniczeń na przekąski i napoje.

Impreza karnawałowa z efektem niespodzianki – tzw. fake motto party

karnawał-motto-pomysły-piórka-przyjęcie-kapelusz-flet

Celem tego pomysłu na temat jest zebranie różnorodnej kolekcji strojów i motywów. Każdy gość otrzymuje inny temat. Ta mieszanka pomysłów na karnawałowe motto jest w końcu szczególnie zabawna. Więc wymieniasz jednego gościa, na przykład temat spodenek rowerowych lub legginsów, innego Elvisa Presleya, a jeszcze innego dajesz zadanie przebrania się na imprezę piżamową i tak dalej. Aby kostiumy i dekoracje ostatecznie pasowały do ​​​​całej różnorodności, udekoruj je w neutralnych kolorach lub w jasnych kolorach.

Pomysły na imprezy tematyczne z neonem

karnawał-motto-pomysły-neon-impreza-lata 80-90-czarny-lekki-makijaż

Nazwa mówi wszystko. Jako okładzinę stosuje się odzież w neonowych kolorach. Możesz połączyć ten pomysł z motywem lat 80. lub 90., aby stworzyć jeszcze śmieszniejszy nastrój. Odpowiednia muzyka pochodzi z lat 80-tych lub 90-tych. Lampa neonowa jako dekoracja jest nie tylko pożądana. Świetne efekty można osiągnąć dzięki specjalnym neonowym kolorom, które świecą w ciemności. Nie powinno zabraknąć też neonowego makijażu i lakieru do włosów UV! Pomysły na karnawałowe motto są tu różnorodne.

Pomysły na czerwone slogany dla Mardi Gras

karnawał-motto-pomysły-czerwona-impreza-kostiumy-deco

Mardi Gras jest zwykle pstrokaty. Ale możesz zrobić wyjątek na swojej osobistej imprezie. Udekoruj na czerwono pasującymi naczyniami, serwetkami, balonami, papierowymi talerzykami i innymi rzeczami i poproś gości, aby ubierali się tylko na czerwono. Oczywiście wszystkie inne kolory również nadają się do takich pomysłów na karnawałowe motto. Jeśli zaprojektujesz również przekąski i desery w odpowiednim kolorze, dekoracja Twojego przyjęcia będzie ostatecznym akcentem. Na przykład popcorn można łatwo barwić barwnikami spożywczymi.

Karnawał z motywem „Zachodni”

karnawał-motto-idee-dziki-zachód-mężczyźni-kostiumy-wąsy-czapki-dżinsy

Dziki zachód to nie tylko popularny motyw imprezowy wśród dzieci. W zasadzie wszystkie pomysły na karnawałowe motto są odpowiednie dla młodych i starszych. Do tego motywu pasują stroje kowbojskie i indiańskie. Panie mogą przebierać się za kowbojki lub dziewczyny z salonu. Ozdoba składa się ze skóry bydlęcej i skóry. Siodło, lasso, kaktusy, a także karty do gry znów są świetne. Podawaj frytki i stek. Napoje najlepiej podawać w szklankach do whisky.

Kostiumy cyrkowe na karnawał – zrób to sam karnawałowe pomysły

Stroje Gwiezdne Wojny na karnawał – 20 kreatywnych pomysłów na kostiumy karnawałowe

Przebierz się za Indianina na Mardi Gras: pomysły & Instrukcje dotyczące kostiumu