karnawał

Karnawałowa maska ​​dla dzieci – 22 pomysły na rękodzieło i drukowanie

Znalazłeś świetny kostium dla swojego dziecka lub sam go uszyłeś, ale nadal czujesz, że czegoś brakuje? Może to z powodu brakującej maski. Zebraliśmy świetne pomysły na dziecięcą maskę karnawałową, w tym instrukcje do samodzielnego wykonania, a także gotowe szablony do wydrukowania. Jeśli nie znalazłeś jeszcze odpowiedniego kostiumu, te pomysły mogą ci pomóc w wyborze. Baw się dobrze, robiąc rękodzieło!

karnawał-maska-dzieci-hatze-superhero-filc-materiał-zrób to sam

Twórz maski z szablonami do dekoracji

dziecięca maska ​​karnawałowa klasyczny projekt wydruku pomysł

Pozwól swoim dzieciom zająć się rękodziełem, abyś później mógł jeszcze bardziej cieszyć się karnawałową maską swoich dzieci. Najprostszym wariantem jest wycięcie maski w klasycznym kształcie, a następnie udekorowanie i udekorowanie według własnego uznania. Maskę można również zaprojektować w dowolnym kolorze. W tym celu możesz wybrać jeden z tych wariantów i go wydrukować.

Tinkerowe maski na karnawał – romantyczna wróżka

dziecięca maska ​​karnawałowa bajki-blaetter-kwiaty-kolorowy-romantyczny-pomysł

Tak powstała ta bajkowa maska ​​karnawałowa dla dzieci. Zwykłą maskę po prostu wklejono liśćmi i płatkami kwiatów. Można je również wybrać sztucznie, aby działały przez dłuższy czas.

Twórz maski zwierząt z dziećmi

Maska ptaka

karnawał-maska-dzieci-ptak-żółte-pomarańczowe-pióra-papier

Ten ptak składa się również z klasycznej maski jako podstawy. Następnie wytnij pióra z papieru dowolnego koloru i przyklej je do maski. Na koniec dodaje się dziób i zabawna karnawałowa maska ​​dla dzieci jest gotowa.

Twórz maski zwierzęce – zrób sobie maski karnawałowe z papieru i filcu

Rękodzieło dla Mardi Gras w przedszkolu – pomysły na rękodzieło na maski, akcesoria i dekoracje

Zrób samemu papierowe maski – 12 pomysłów na karnawałowe maski

Zrób maski z papierowych talerzy

karnawał-maska-dla-dzieci-owcza-koza-pomysl-na-kostium-waty-filcu

Zdziwisz się, jak łatwo jest zrobić dziecięcą maskę karnawałową, używając tylko papierowego talerza jako materiału. Tak też jest w przypadku tego zabawnego pomysłu. Dodatkowo potrzebujesz tylko waty i czarnego i ewentualnie brązowego pisaka.

Tinker maska ​​owca / koza

karnawałowa maska ​​dla dzieci

Najpierw wytnij papierową płytkę, jak pokazano. Następnie możesz użyć pozostałego kawałka do wykonania rogów i uszu. Następnie przyklej te części do pierwszego kawałka, po czym pomaluj je według własnego uznania. Następnie pomaluj nos czarnym flamastrem. Użyj pojedynczych wacików do stworzenia futra. Przyklej je do obszaru głowy dziecięcej maski karnawałowej. Na koniec wystarczy gumowa opaska, aby przymocować maskę do głowy.

Maska papierowa w kształcie zająca

karnawał-maska-dzieci-papierowy-talerz-zajączek-uszy-wąsy-słomka

Ta karnawałowa maska ​​dla dzieci w kształcie królika jest wykonana zgodnie z tą samą zasadą. Brakuje tylko waty i dodaje się trochę wąsów. W tym celu użyj słomek lub pluszowego drutu. Użyj różowego pisaka lub farby akrylowej, aby pomalować nos, uszy i brwi na papierze. Zapraszamy również do wypróbowania tego typu maski z filcem.

Maska Hello Kitty wykonana z filcu

karnawał-maska-dzieci-hello-kitty-stymulacja-filc-tkanina-biała

Powszechnie wiadomo, że z filcem można też cudownie majstrować. A co powiesz na karnawałową maskę dla dzieci Hello Kitty? Nos i łuk są również wykonane z tego popularnego materiału rzemieślniczego. Wąsy można również wyciąć z filcu. Innym wariantem jest drut pluszowy, który można dowolnie wyginać, lub słomki.

Maska niedźwiedzia

dziecięca maska ​​karnawałowa baer-idee-filc-szycie-diy

W ten sam sposób możesz zrobić tę maskę karnawałową dla dzieci. Wspaniałą rzeczą w filcu jest to, że może być używany również przez osoby, które nie potrafią szyć. Tkaninę można również doskonale skleić. Nawiasem mówiąc, klasyczne kolory niedźwiedzia to brąz, czerń i beż. Ale to nie znaczy, że nie możesz wybrać jasnych kolorów kostiumu.

Przebierz się za koalę na karnawał

karnawał-maska-dzieci-dziewczyna-pomysł-koala-papier-żółto-zielony

Kostium koali powstaje szybciej, niż mogłoby się wydawać. Maska karnawałowa dla dzieci wykonuje dużo pracy. Duże uszy wyglądają niezwykle uroczo, nie wydaje ci się, że?

Szablon koali

dziecięca maska ​​karnawałowa koala-idea-kolorowy-papier-szablon

Możesz użyć tego szablonu, aby zrobić karnawałową maskę dla dzieci. Klasyczna maska ​​jest szczególnie odpowiednia jako podstawa, do której można po prostu dodać parę uszu. Na koniec dodaj papierowy nos.

Koala dla dzieci

karnawał-maska-dzieci-szara-koala-nos-czarny

Tkanina jest zwykle wygodniejsza w noszeniu. Z tego powodu zamiast powyższego przykładu możesz również zrobić ten przykład dla dziecięcej maski karnawałowej. Użyj szarego filcu. W przeciwnym razie może być trudno powiedzieć, że to koala. Lub podświetl uszy, jak to zrobiono w powyższym przykładzie.

Maska papierowa DIY – kolorowy króliczek

dziecięca-karnawałowa-maska-kolorowa-królik-pomysł-kratkę-łatwe-majstrowanie

Jeśli chcesz zrobić szczególnie wesołą dziecięcą maskę karnawałową, użyj do tego celu kolorowego, wzorzystego papieru. Pasuje to szczególnie idealnie do karnawału. Powyżej przykład na to, że maska ​​niekoniecznie musi pasować do naturalnych kolorów zwierząt.

Zrób maski na patyku

dzieci-karnawalowa-maska-kot-papier-talerz-czarny-farba-akrylowa-papier

Maska karnawałowa niekoniecznie musi być przymocowana do głowy gumką. Zamiast tego możesz przymocować patyczek, za pomocą którego Twoje dziecko może trzymać maskę przed twarzą. Dzięki temu można go szybciej odłożyć. Tutaj możesz zobaczyć wariant maski kota.

Szablon maski małpy do druku

karnawał-maska-dzieci-papier-małpa-druk-wycinany-rzemiosło-pomysł-zabawa

Jeśli masz drukarkę, możesz również wydrukować tę dziecięcą maskę karnawałową w kolorze. Oszczędza to dużo czasu i dlatego jest również świetnym wariantem kostiumu na ostatnią chwilę. Jeśli więc nie zostało Ci dużo czasu przed imprezą, możesz wybrać ten pomysł.

Szablon maski lwa do wydrukowania

karnawał-maska-dla dzieci-lew-szablon-druk-kolorystyka

Zaletą tej dziecięcej maski karnawałowej jest to, że Ty lub Twoje dziecko możecie zaprojektować ją tak, jak chcecie. Nie zawsze musi być autentyczne. Być może twoja córka wolałaby lwa w kolorze różowym lub synka w kolorze niebieskim lub zielonym?

Zrób maskę kota

karnawał-maska-dzieci-kot-kostium-czarny-druk-cięcie

Kostiumy kota to klasyka. Jeśli jednak nie chcesz w tym roku odpowiednio umalować swojego dziecka, bo makijaż szybko się rozmywa, jako alternatywę możesz również wybrać maskę karnawałową dla dzieci.

Szablon maski motyla do druku

dziecięca-karnawałowa-maska-motyl-kostium-akcesoria

Dodaj równie kolorową karnawałową maskę dla dzieci jako dodatek do kolorowego kostiumu motyla z kolorowymi skrzydłami. Dzięki temu kostium wygląda o wiele bardziej atrakcyjnie. Możesz ponownie wyciąć ten szablon i zaprojektować go według własnego uznania. Przede wszystkim używaj dużo brokatu i dlaczego nie użyć też niektórych dżetów.

Maska konia Tinker: pomysły na majsterkowanie dla dzieci w przedszkolu i szkole podstawowej

Tinker koń maska ​​i malowanie DIY pomysły na karnawał dla dzieci w przedszkolu i szkole podstawowej

Jeśli szukasz kreatywnych pomysłów na maskę, możesz wybrać maskę konia. Poniżej znajdziesz szablon klasycznej maski konia, która może idealnie dopełnić kostium dla dziewczynek i chłopców. Opcjonalnie możesz również złożyć maskę konia z papieru origami. Dziewczynki w szkole podstawowej lub przedszkolu szczególnie czekają na kolorowe maski jednorożca w kolorach tęczy. Wyjaśnimy, jak możesz wdrożyć każdy z tych pomysłów rzemieślniczych!

Maska konia Tinker i szablon farby do drukowania pomysłów na rękodzieło z dziećmi na Mardi Gras i Karnawał

Za pomocą tego szablonu możesz bardzo szybko wykonać klasyczną maskę konia. Po prostu wydrukuj je na kartce papieru A4, pozwól dzieciom pokolorować szablon, a następnie wytnij szablon i przyklej go do białego kartonu. Dodatkowo możesz ozdobić maskę konia różnymi elementami, takimi jak cyrkonie lub detale z bibuły, brokat w sprayu lub kwiaty z tkaniny.

Zrób maskę konia origami 

Instrukcje składania papieru origami w masce konia

Do następnego pomysłu na rękodzieło potrzebujesz tylko papieru origami, nożyczek i kleju. Po prostu wytnij różne elementy, złóż je w żądany kształt i sklej. Przede wszystkim wymagana jest cierpliwość. Dlatego ta maska ​​dla konia jest odpowiednia dla dzieci od 9 lat. Aby uzyskać pomyślny efekt końcowy, należy postępować dokładnie według przewodnika krok po kroku, prawie nie ma możliwości improwizacji.

Maska konia jednorożca Tinker: instrukcje

Stwórz własne pomysły na samouczek maski jednorożca

Maska konia jednorożca to idealna niespodzianka dla małych dziewczynek. Na pewno będziesz szczęśliwa i chętnie pokolorujesz maskę w wesołych kolorach. Proponujemy Ci kilka pomysłów, dzięki którym możesz również upiększyć maskę jednorożca. Udekoruj maskę kwiatami z tkaniny, cyrkoniami lub sprayem z brokatem. Możesz pokolorować grzywę jednorożca w kolorach tęczy lub możesz wyciąć paski bibuły i przykleić je do maski jako grzywę.

Zrób maskę jednorożca i udekoruj ją kwiatami z tkaniny

Stwórz maskę jednorożca samemu kwiaty przyklejają się do kostiumów karnawałowych

Szablon maski jednorożca do wycięcia i pokolorowania

Maska konia tinker jednorożec z kwiatami w kolorach tęczy Pomysł na kostium DIY dla dzieci

Maska konia Tinker: idealny dodatek do kostiumu jednorożca 

Zrób sobie maskę jednorożca na karnawał z papieru budowlanego

Urocze maski dla koni można również majstrować przy niewielkim wysiłku. Potrzebujesz tylko różnych rozmiarów otworów w kształcie serca i gwiazdy, bibuły, papieru brokatowego i kartonu, aby samemu stworzyć piękną maskę jednorożca. Zamiast zabezpieczać maskę gumką, możesz przykleić ją do słomki do picia.

Zrób maskę konia: zrób własnego jednorożca z papieru budowlanego

Maska konia Tinker Enhorn na karnawał zrób sobie z kartonu wycięte instrukcje

Maska dziecięca na Mardi Gras i Karnawał: Maska jednorożca 3D 

Maska konia Tinker 3 D jednorożec zrób sobie pomysły na malowanie na karnawał

Zrób maskę sowy: pomysły DIY na karnawał

Zrób karnawał z maską sowy dla dzieci, aby zrobić sobie pomysły

W legendach i opowieściach sowy oznaczają mądrość i doświadczenie. Są obchodzone jako istoty mistyczne i dlatego są idealnym wyborem na kostium dla Mardi Gras. Co więcej, ponieważ głowę sowy można łatwo rozpoznać po dużych oczach, maskę sowy można szybko majstrować. Ponadto maska ​​sowa daje możliwość puszczenia wodzy kreatywności podczas malowania. Proponujemy Ci kilka pomysłów, które są idealne nawet dla zupełnie początkujących!

Zrób maskę sowy: Instrukcje dotyczące maski ptaka wykonanej z tektury

Z papieru zrób maskę sowy, wytnij instrukcje i szablony

Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku powyżej, aby zrobić maskę sowy z papieru budowlanego. Najpierw wydrukuj poniższy szablon na niebieskim papierze konstrukcyjnym i wytnij go. Następnie stwórz szablony piór z kolorowego papieru budowlanego w kolorach zielonym, żółtym, pomarańczowym, czerwonym i różowym oraz wytnij 12 detali z dużego motywu i 22 detale z małego. Następnie przyklej je do maski klejem do papieru.

Zrób maskę sowy: szablon dla maski ptaka

Sowa maski majsterkować karnawałowe pomysły dla dzieci do malowania szablonu

Zrób maskę sowy z okularami i piórami: maski dla dzieci na ostatnią chwilę na Mardi Gras i Karnawał

Sowa maska ​​majsterkowicza kieliszki z piórami zdobią pomysły na kostiumy dla dzieci Mardi Gras

Jeśli Twoje dziecko nosi okulary, nie może nosić maski na Mardi Gras. Pojawia się tu inny pomysł: udekoruj szklanki kolorowymi piórkami i zrób dziób z papieru budowlanego. Do tego pomysłu na rękodzieło potrzebujesz tylko piór i dwustronnej taśmy. Następnie możesz po prostu usunąć pióra i dziób po karnawale. Ta dziwna maska ​​nada kostiumowi ptaka ostateczny szlif.

Zrób własną maskę sowy z papierowych talerzyków i muffinek z papieru

Zrób własną maskę sowy z filtrów do kawy Instrukcje

Maski na ptaki mogą być wykonane nie tylko z tektury. Przy odrobinie wprawy możesz też zrobić piękną sową maskę z muffinek i papierowych talerzyków. Fajnym pomysłem jest również zrobienie ptasiej maski z filcu. Instrukcje krok po kroku można znaleźć w poniższym filmie. Filc jest bardzo łatwy w obróbce, można go szyć lub sklejać. Materiał rzemieślniczy jest również bardzo miękki i dostępny w wielu różnych kolorach.

Maski superbohaterów Tinker

Maski superbohaterów tworzą pomysły na Batmana i Spidermana oraz Flasha i Iron Mana

Podczas gdy dziewczynki lubią przebierać się za księżniczki, wróżki lub jednorożce na karnawał, chłopcy są szczególnie szczęśliwi, gdy mogą na jeden dzień wcielić się w rolę superbohatera. A uniwersum Marvela ma wiele do zaoferowania: Spiderman, Iron-Man, The Flash czy Hulk to jedni z najpopularniejszych superbohaterów, którzy sprawiają, że dziecięce serca biją szybciej. Batman jest również tradycyjnie bardzo popularny na karnawale. Pokażemy Ci, jak zrobić różne maski superbohaterów z filcu i zaoferujemy kilka szablonów do wydrukowania.

Wytnij maski z filcu i sklej je razem

Wytnij maski superbohaterów z filcu, wydrukuj i sklej razem

Wydrukuj motywy na samoprzylepnej przezroczystej folii i przyklej je do masek

Wytnij maski superbohaterów z filcu i sklej razem

Jeśli chcesz, możesz również pomalować filcowe maski

Maski superbohaterów wykonane z filcowych instrukcji majsterkowania

Szablon masek superbohaterów z filcu

Szablon masek superbohaterów do drukowania pomysłów

Maska superbohatera Tinker Flash: szablon

Maski superbohaterów tworzą szablon do wydrukowania i wycięcia

Zrób sobie maski superbohaterów z filcu

Szablon masek superbohaterów do wycinania i drukowania Flash

Papierowe maski superbohaterów: szablon dla Batmana, Spidermana i Flasha

Papierowe maski superbohatera tworzą Batman i Spiderman oraz szablon butelki

Maski superbohaterów tworzą szablon do wydrukowania przez Batmana

Twórz karnawałowe maski emoji

dzieci-karnawałowa maska-pomysły-zrób-zrób-to-majsterko-majtki-emotikony-postacie

Zrób z tektury maskę karnawałową dla dzieci DIY

dzieci-karnawałowa maska-pomysły-zrób-zrób-to-majsterko-majsterko-emoji-maski

Zabawny pomysł dla dzieci na naśladowanie karnawałowej maski – maska ​​Lorax z okularami

dzieci-karnawałowa maska-pomysły-zrób-zrób-to-sam-majsterkowanie-okulary-lorax

Karnawałowa maska ​​dla dzieci Lorax – wycięte wąsy i brwi z żółtej gumy piankowej

dzieci-karnawałowa maska-pomysły-zrób-zrób-to-sam-majsterko-lorax-wąsy