karnawał

Karnawałowa dekoracja na zewnątrz – mnóstwo świetnych i zabawnych pomysłów i inspiracji!

Śmieszne kostiumy, dobra muzyka, kolorowe dekoracje i oczywiście dobry nastrój – nic dziwnego, że tak wiele osób uwielbia karnawał. Odliczasz już dni do karnawału i postanowiłeś w tym roku samemu urządzić wielką imprezę karnawałową? Wtedy na pewno wiesz, że oprócz pysznych przekąsek, kostiumów i odpowiedniej muzyki ważną częścią przygotowania jest dekoracja. Pompony, konfetti, serpentyny i balony są po prostu częścią każdej dobrej imprezy! Szukasz zabawnych, a jednocześnie prostych pomysłów na karnawałowe dekoracje na zewnątrz? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce – z naszymi sugestiami Twoja impreza z pewnością będzie wielkim sukcesem!

Samodzielnie stwórz dekoracje stołu na karnawał

W karnawale kostiumy muszą być nie tylko pięknie kolorowe i krzykliwe – odpowiednia dekoracja zapewnia również dobrą i świąteczną atmosferę. Najlepsze jest to, że wszystko jest dozwolone i nie ma absolutnie żadnych ograniczeń dla twojej wyobraźni.

Karnawałowa dekoracja na zewnątrz – sam zrób śmieszne balony

Dekoracja karnawałowa do dekoracji balonów na zewnątrz w ogrodzie!

Konfetti i balony tworzą świąteczną atmosferę, szczególnie przy złej pogodzie, dlatego nie powinno Cię zabraknąć na żadnej karnawałowej imprezie. Pamiętaj – im bardziej kolorowe i kolorowe balony, tym piękniejsze będą. Aby urozmaicić karnawałowe dekoracje na zewnątrz, można na przykład wypełnić balony konfetti. Wszystko, co musisz zrobić, to napełnić normalne, przezroczyste balony dużą ilością błyszczącego konfetti przed napompowaniem i gotowe!

Zabawne dekoracje karnawałowe na zewnątrz – dzięki czemu możesz samodzielnie zrobić girlandę z balonów

Girlanda z balonów ułatwia karnawałową dekorację na zewnątrz

Girlandy balonowe przyciągają wzrok i ostatnio stały się bardzo popularne. Niezależnie od tego, czy użyjesz go jako dekoracji stołu, czy przymocujesz do drzwi – rezultatem jest fajna karnawałowa dekoracja na zewnątrz, która zachwyci Twoich gości. A oto jak powstaje girlanda z balonów:

  • Potrzebne materiały to około 30 balonów w różnych rozmiarach i kolorach, wstążka prezentowa, pompka do balonów i nożyczki. W zależności od nastroju girlandę można następnie ozdobić innymi drobnymi dekoracjami.
  • Najpierw napompuj wszystkie balony pompką.
  • Zawiąż około 3-4 balonów o różnych rozmiarach razem z jakąś wstążką i upewnij się, że zawiąż je jak najbliżej siebie. Trzeba zostawić taśmę dużo dłużej z przodu i z tyłu.
  • Teraz umieść balony na podłodze w pożądanej kolejności i kształcie.
  • Zwiąż wstążkę na dwóch końcach każdego pakietu i powtórz proces ze wszystkimi pakietami, aż uzyskasz łańcuszek.
  • Na koniec przymocuj girlandę balonową tam, gdzie chcesz. Możesz użyć do tego kleju dwustronnego lub haczyka.

Maski weneckie jako dekoracja karnawałowa na zewnątrz

Dekoracja Mardi Gras na zewnątrz Dekoracja stołu Mardi Gras finger food garden party

Kolorowe, zabawne, pięknie pomalowane i udekorowane – weneckie maski możesz wykorzystać jako dodatek do stroju lub jako element dekoracji na karnawałowe przyjęcie. Każdy dobrze zaopatrzony sklep karnawałowy ma niesamowicie duży wybór kolorów i rozmiarów. A co powiesz na lekcję rękodzieła z dziećmi i sam zrobisz kilka masek z papieru? Aby uzyskać wspaniałą i piękną dekorację stołu, możesz położyć maski na stole z kilkoma świecami, konfetti i balonami.

A może girlanda z imprezowych czapek do karnawałowej dekoracji na zewnątrz?

Zrób własne czapki imprezowe

Uważasz, że balony są raczej nudne i masz ochotę zrobić coś wspaniałego i ciekawego? Twoi goście z pewnością pokochają tę domową girlandę z imprezowych czapek! Niezależnie od tego, czy dostaniesz czapki ze sklepu, czy też czujesz się kreatywny – zrób je sam – zależy od Ciebie. W Internecie można znaleźć wiele szablonów PDF do wydrukowania, które wystarczy wyciąć, skleić i ozdobić. Do girlandy potrzebujesz tylko cienkiego sznurka. Po prostu zrób dwa małe otwory na górze czapek, a następnie przymocuj je sznurkiem.

Pompony są koniecznością na każdej karnawałowej imprezie

Dekoracja karnawałowa na karnawał pomysłów na zewnątrz ogrodu

Podobnie jak balony i konfetti, pompony są nieodłączną częścią każdej dobrej imprezy. Jeśli chcesz, aby Twoja karnawałowa dekoracja była nieco bardziej subtelna i elegancka na zewnątrz, pompony w pastelowych kolorach będą idealnym akcentem.

Karnawałowa dekoracja na zewnątrz – pomysły na dekorację stołu

Pomysły na dekorację stołu Garden Party karnawałowa dekoracja prosta

Kolorowe i jasne dekoracje stołu w intensywnych i lśniących kolorach gwarantują wesoły nastrój na karnawałowej imprezie. Konfetti, balony, krakersy, papierowe kwiaty i wszystko, o czym tylko pomyślisz – wszystko, co lubisz, jest dozwolone dzięki karnawałowym ozdobom na zewnątrz.

Pomysły na dekoracje karnawałowe w ogrodzie na imprezę z przekąskami karnawałowymi

Oczywiście, gdy urządzasz przyjęcie, musisz też pomyśleć o jedzeniu. Czy to na Boże Narodzenie, sylwestrowe przekąski czy karnawał – nie powinno zabraknąć przyzwoitego bufetu. Więc rozpieszczaj swoich gości pysznymi domowymi ciasteczkami w kształcie weneckich masek, imprezowych czapek itp..

Karnawałowe dekoracje na zewnątrz – wiele innych pomysłów i inspiracji

Dekoracja karnawałowa na karnawał pomysłów na zewnątrz ogrodu

Ze słoiczków można wyczarować piękne małe dzieła sztuki, które doskonale sprawdzą się jako dekoracja stołu. 

Dekoracja karnawałowa do pomysłów na dekoracje ogrodowe na zewnątrz zabawne

Spraw, aby było jeszcze fajniej i zorganizuj kilka gier na imprezę karnawałową.

Zabawy ogrodowe dla dorosłych Dekoracje karnawałowe na zewnątrz

Girlandy balonowe stanowią idealną karnawałową dekorację na zewnątrz

Zrób sam girlandę z balonów Instrukcje dotyczące dekoracji karnawałowych na zewnątrz

Zaskocz swoich gości kolorowo udekorowanym bufetem i mnóstwem smakołyków

Karnawałowa dekoracja do pomysłów na dekorację stołu na zewnątrz zabawny łatwy karnawał z jedzeniem na palec

Balony we wszystkich kolorach i rozmiarach zawsze tworzą świąteczną i wesołą atmosferę. 

Dekoracja karnawałowa do dekoracji stołu zewnętrznego z balonami

Odpowiednie jedzenie na palec idealnie dopełni Twoją karnawałową dekorację na zewnątrz!

Dekoracje stołu na karnawał śmieszne pomysły na dekoracje na karnawał