karnawał

Dzieci malują się na karnawał jako popularni superbohaterowie – pomysły i instrukcje

superman maska ​​batmana makijaż karnawał

Malowanie twarzy to bardzo popularny temat, zwłaszcza w okresie karnawału. Ponieważ wślizgnięcie się w rolę jednego z ich wzorów do naśladowania jest marzeniem wielu małych dziewczynek i chłopców. Jeśli szukasz pomysłów na ostatnią chwilę dla najmłodszych w Mardi Gras, malowanie twarzy jest zdecydowanie właściwym wyborem. Na karnawał można malować dzieci w mniej niż 30 minut i karnawałowy look jest gotowy. W miarę możliwości makijaż można uzupełnić dodatkami i ubiorem w pasującej kolorystyce. W tym poście zebraliśmy wiele wspaniałych pomysłów na malowanie twarzy inspirowanych najpopularniejszymi superbohaterami. Czytaj dalej i przeglądaj naszą galerię zdjęć, aby odkryć inspiracje i porady dotyczące makijażu dla Batmana, Supermana, Thora i wielu innych. Pomysły nadają się nie tylko na karnawał, ale także na imprezy dla dzieci i urodziny.

Dzieci malują się dla Mardi Gras jako Batman

dzieci makijaż motywy karnawałowe superbohater chłopiec batman

Batman jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych superbohaterów wszech czasów. Jako członek Ligi Sprawiedliwości walczy ze złymi facetami, co przyniosło mu dużą popularność wśród dzieci i dorosłych. Jeśli Twoje dziecko chciałoby wystąpić jako Batman na karnawale, to z łatwością możesz samodzielnie wykonać odpowiednie malowanie twarzy. Ponieważ „Batman” oznacza „człowiek nietoperza” dokładnie w tłumaczeniu z języka angielskiego, nietoperzowi wystarczy po prostu umalować się na twarzy.

Pomysły na malowanie twarzy superbohatera maska ​​Batmana łatwe

Do makijażu Batmana potrzebujesz wodorozcieńczalnej farby do makijażu w kolorze czarnym, a także cienkiego i grubego pędzelka. Jeśli chcesz, możesz oczywiście użyć także innych kolorów, aby makijaż był ciekawszy. Na przykład bielą można podkreślić kontury nietoperza, a światło księżyca lub zachód słońca można imitować kolorem niebieskim lub pomarańczowym. Połącz z ubraniami w kolorze czarnym i pasującą peleryną, a wygląd Batmana jest gotowy.

proste pomysły malowanie twarzy karnawał batman

Batman wymyślać karnawałowe pomysły chłopcy superbohaterowie

malowanie twarzy chłopcy batman malowanie twarzy nietoperza

niebieski batman nietoperz tworzący karnawałowych chłopców

chłopcy tworzą karnawał lego batman niebieski żółty

Pomaluj dzieci jako Spiderman

Spiderman wymyślają karnawałowe pomysły chłopaki

Czy Spiderman jest ulubionym superbohaterem Twojego dziecka? Poniższe pomysły są idealne dla Twojego maleństwa. Do wykonania Spidermana potrzebne są kolory do makijażu w kolorze czerwonym, czarnym i białym. Procedura jest bardzo prosta. Najpierw obrysuj okolice oczu wraz z brwiami w kształcie kropli czarną farbą i wypełnij bielą. Następnie pomaluj resztę twarzy na czerwono i udekoruj czarnymi kreskami jak pajęczyna.

dzieci tworzą karnawałową farbę do maski spiderman

Jeśli chcesz, możesz pozostawić okolice ust bez makijażu i nałożyć makijaż tylko wokół oczu. Jeśli chcesz, możesz namalować małego pająka na nosie lub czole.

proste porady dotyczące makijażu maski Spiderman

karnawał makijaż chłopców pomysły superbohater spiderman

dzieci karnawałowe pomysły spiderman make up boy

make up karnawałowe pomysły dla dzieci spiderman łatwe

Pomysły na malowanie twarzy karnawałowy chłopiec Spiderman

Spiderman maska ​​makijaż łatwy karnawał dla dzieci

Spiderman maska ​​pomysł na makijaż porady dotyczące makijażu chłopców

batman superman oryginalny pomysł kostium karnawałowy dla dzieci

dzieci tworzą karnawałowy czarny pająk pajęczyna malowanie twarzy

superhero makijaż dziewczyna superbohater spiderman różowy

Pomysły na malowanie twarzy dla Supermana / Supergirl

kostiumy superbohaterów karnawał makijaż dzieci batman superman

Jeśli Twoje dziecko zdecydowało się na kostium Supermana lub Supergirl na karnawał w tym roku, możesz go uzupełnić fajnym makijażem. Ponieważ Superman w rzeczywistości nie nosi maski, jako farbę do twarzy możesz po prostu namalować swoje logo na twarzy dziecka. Chodzi o czerwone „S” na żółtym tle, które jest narysowane pośrodku kształtu rombu. Aby uzupełnić wygląd, pomaluj niebieskie tło wokół logo.

superman malowanie twarzy pomysł symbol chłopca

dzieci nakładające makijaż karnawałowa dziewczyna supergirl malowanie twarzy

dzieci makijaż karnawał dziewczyna superbohater supergirl

Porady dotyczące makijażu Wonder Woman dla małych dziewczynek

dzieci makijaż karnawał superbohater dziewczyna cudowna kobieta

Chociaż większość superbohaterów to mężczyźni, jest też kilka superbohaterek, które fascynują małe dziewczynki. Wonder Woman jest pierwszą superbohaterką, a dzięki nowej filmowej adaptacji postać cieszy się w ostatnim roku coraz większą popularnością. Więc jeśli twoja mała dziewczynka marzy o zostaniu superbohaterką, po prostu umaluj ją jak Wonder Woman.

cudowna kobieta kostium dzieci porady makijaż

Nałożenie makijażu na Wonder Woman jest naprawdę łatwe. Wystarczy trochę żółtej, czerwonej i czarnej farby do makijażu, a także cienki pędzelek i czerwona szminka. Najpierw pomaluj kontur tiary na czole na czerwono lub czarno. Następnie wypełnij tiarę żółtą i pomaluj czerwoną gwiazdę na środku. Następnie użyj czarnej farby, aby wykonać długi eyeliner na obu oczach. Wykończ makijaż czerwoną szminką.

malowanie twarzy dziewczyna super bohaterka makijaż cudowna kobieta

Dzieci robią sobie makijaż na karnawał jako błysk

superbohater makijaż pomysły karnawałowe flash boy

Flash to mniej znana postać z kreskówek, ale jest wielu małych chłopców, którzy ją lubią. Flash jest członkiem Ligi Sprawiedliwości, podobnie jak Batman, Superman i Wonder Woman. Aby wykonać maskę Flash, potrzebujesz czarnego koloru do konturów, czerwonego do wypełnienia i żółtego do błyskawicy na czole i uszach.

Uzupełnij Thora bogiem piorunów

Pomysły na makijaż hełmu thor karnawał

Avengers to zespół superbohaterów, który jest bardzo popularny wśród młodych i starszych. Jeśli Twoje dziecko zdecydowało się na kostium Thora dla Mardi Gras, potrzebujesz również pasującego kasku. Zamiast majstrować przy nim lub kupować, możesz po prostu pomalować go na twarzy farbą do makijażu. Postępuj zgodnie z instrukcjami w przewodniku ze zdjęciami, aby nałożyć makijaż na hełm i brodę Thora.

instrukcje makijażu karnawał chłopcy avengers thor

dzieci makijaż karnawał chłopcy thor hełm broda

Pomysły na malowanie twarzy dla facetów – Iron Man

Iron Man malowanie twarzy pomysł na maskę dla chłopców makijaż

Możesz malować dzieci na karnawał jak Iron Man. Na poniższych zdjęciach możesz znaleźć inspirację dla dopasowanego malowania twarzy, takiego jak Tony Stark. Ponownie, ten superbohater potrzebuje tylko trzech kolorów: czerwonego, żółtego i czarnego. Aby uzyskać pełny wygląd, kolory ubrań powinny pasować do makijażu.

karnawałowy makijaż iron man chłopiec malowanie twarzy

dzieci makijaż karnawał superbohater iron man czerwony żółty

superbohater makijaż karnawałowy kostium iron man

Uzupełnij Hulka

superbohater makijaż karnawał dzieci chłopcy hulk

Kolejnym świetnym pomysłem na makijaż dla superbohaterów dla dzieci jest Hulk. Możesz z łatwością pomalować jego twarz zieloną farbą do makijażu, a zaprojektować jego specjalne rysy na czarno. Mówi się, że wyraz twarzy jest zirytowany, podobnie jak sam Hulk.

superhero makijaż hulk zielona farba do twarzy

Makijaż Maska Kapitan Ameryka

maska ​​do makijażu capitain america to po prostu dziecięcy karnawał

Wśród mścicieli znajduje się także postać amerykańskiego bohatera Kapitana Ameryki. Podobnie jak superbohaterowie, maluj dzieci białymi i niebieskimi. Najpierw namaluj wielkie „A” na czole, a następnie pomaluj wokół niego niebieską maskę. Jeśli chcesz, możesz obrysować maskę na czarno.

maska ​​superbohatera make up boy capitain america

proste pomysły na makijaż dzieci karnawał capitain ameryka malować niebieską maskę

Dzieci malują się jako Wolverine

dziecięca maska ​​karnawałowa superbohater rosomak maska ​​na twarz

Wolverine (po niemiecku Wolverine) jest także jednym z superbohaterów, którzy nazywają siebie Avengersami. Jego maskę można ułożyć w kolorze niebieskim i żółtym, dzięki czemu na poniższych zdjęciach można zobaczyć różne pomysły. Jeśli malujesz się na dzieciach jako Wolverine, możesz również imitować pazury na jego dłoniach za pomocą szaro-czarnej farby do makijażu.

wymyślić karnawałowe pomysły superbohaterowie rosomaki chłopcy

szablony do malowania twarzy pomysły chłopcy rosomak

karnawałowy makijaż dla dzieci rosomak farba niebieska żółta

kostium rosomaka dla dzieci chłopcy malowanie twarzy

rosomak malowanie twarzy ręce dzieci pomysły karnawał

malowanie twarzy karnawałowa dziewczyna rosomak malowanie twarzy

Wskazówki dotyczące makijażu dla żółwi ninja

kostiumy superbohaterów dla dzieci żółwie ninja tworzą chłopcy

Może nie są typowymi superbohaterami, ale walczą ze złymi facetami. Dlatego dziewczęta i chłopcy chcieliby wcielić się w rolę jednego z żółwi ninja na karnawał. Czy to Donatello, Michał Anioł, Rafael czy Leonardo, najmłodsi decydują sami. Różnica między nimi tkwi w ich broni i kolorach masek na twarz. Warto wziąć to również pod uwagę przy wykonywaniu makijażu dla dzieci. Dla Leonarda potrzebny jest niebieski, dla Donatello fioletowy, dla Rafaela czerwony, a dla Michała Anioła pomarańczowy. Ale jak umalować dzieci jako Żółwie Ninja? Pomysły i instrukcje znajdziesz na zdjęciach.

Pomysły na malowanie twarzy wskazówki instrukcje

dzieciaki wymyślają karnawałowe pomysły chłopcy ninja żółwie raphael

instrukcje makijażu żółwie ninja raphael malowanie twarzy

żółwie ninja tworzą karnawałowych chłopców michelangelo

szablony makijażu dzieci karnawałowe żółwie ninja michelangelo

malowanie twarzy chłopcy pomysły ninja żółw leonardo

malowanie twarzy żółwi ninja donatello

Czy Twoje dziecko ma innego ulubionego superbohatera? Następnie znajdź odpowiedni wzór lub szablon i spróbuj przenieść go na twarz dziecka.