karnawał

Bliźniacze kostiumy dla Mardi Gras – 20 świetnych pomysłów dla młodszych i starszych

Bliźniacze kostiumy karnawałowe-dziecko-śmieszny-pomysł

Czy masz bliźniaczkę i chcesz przebrać się razem na Mardi Gras lub Halloween? A może zamierzasz przejść przez karnawał jako bliźniaczki ze swoim chłopakiem lub dziewczyną, to możesz rzucić okiem na ten artykuł. Czy to bliźniaki z filmu, bajki czy z prawdziwego życia – nasze pomysły na Stroje bliźniaków są odpowiednie dla młodych i starszych, a także można je łatwo kopiować.

Zrób samemu te same bliźniacze kostiumy

Bliźniacze kostiumy „zrób to sam”-1-2-łatwe

Bliźniacze niemowlęta i dzieci wyglądają po prostu uroczo w zabawnych dopasowanych strojach. W tym celu możesz użyć tych samych kostiumów znanych bliźniaków lub naśladować dwie rzeczy lub osoby, które do siebie pasują. Kostiumy rzeczy 1 i rzeczy 2 z opowiadania “Kater robi teatr” dr. Seuss są bardzo łatwe do samodzielnego wykonania i są idealne dla dużych i małych bliźniaków.

Bliźniacze kostiumy z popularnych filmów animowanych

Bliźniacze kostiumy alicja w krainie czarów diedeldei diedeldum

Możesz również wykorzystać popularne filmy animowane jako źródło inspiracji jako inspirację do karnawałowych kostiumów bliźniaków. Stroje bliźniaków Diedeldei i Diedeldum z „Alicji w Krainie Czarów” można naśladować prostymi ubraniami w kolorze czerwonym i żółtym i są dobrym pomysłem na Karnawał.

Zrób to sam dla dzieci bliźniaczych kostiumów – materiały

Bliźniacze kostiumy nurka-dzieci-zrób-to-sam-instrukcje

Innym pomysłem na kreatywne przebranie dla bliźniaków są różne zawody, na przykład możesz samodzielnie wykonać kostiumy do nurkowania dla niemowląt. Do tego potrzebne są czarne ubranka i czapki dla niemowląt, dwie pary okularów do nurkowania, wężyki, smoczki i plastikowe butelki.

Stroje nurka dla dorosłych

Bliźniacze kostiumy nurka kostiumy zrób to sam

Nawet dorośli mogą przebierać się za nurków na Mardi Gras bez wydawania dużych pieniędzy na kostium. Z prostych materiałów możesz samodzielnie wykonać pasujące akcesoria do czarnych ubrań. Dzięki płetwom do nurkowania wykonanym z kartonu i butelkom do nurkowania wykonanym z plastikowych butelek, szybko powstaje kreatywny sprzęt do nurkowania pasujący do kostiumu.

Stroje emoji dla bliźniaków

bliźniacze-kostiumy-damskie-emoji-zrób-siebie

Fani klawiatury emoji mogą przebierać się za swoje ulubione emotikony Mardi Gras i tworzyć kreatywne kostiumy. Pod emotikonami są również odpowiednie pomysły na karnawałowe kostiumy dla bliźniaków. Na przykład buźka dwóch tańczących dziewczyn jest idealna dla rodzeństwa i przedstawia prosty pomysł, który możesz zrobić sam.

Bliźniacze kostiumy inspirowane filmami

bliźniaki-kostiumy-filmy-inspirowane-bliźnięta-annie-hallie

Nadal możesz używać bliźniaków ze słynnych filmów jako inspiracji do kreatywnych kostiumów karnawałowych. Dla kobiet i dziewcząt bliźniaczki Hallie i Annie z familijnego filmu „Bliźniaczka rzadko przychodzi sama” to dobry pomysł na przebranie. Dzięki odpowiednim fryzurom i strojom szermierczym kostiumy te można łatwo skopiować.

Słynne bliźniaki jako inspiracja kostiumów

bliźniaki-kostiumy-damskie-dziewczyny-słynne-bliźniaki-olsen

Dwie słynne bliźniaczki z prawdziwego życia, nie z filmu, to Mary-Kate i Ashley Olsen. Jednak zagrałaś w wielu filmach jako dzieci, więc zaoferuj szeroki wybór pasujących pomysłów na kostiumy dla kobiet lub bliźniaczek.

Stroje bliźniaków Mario i Luigi

bliźniaki-kostiumy-mario-luigi-zrób-siebie

Mario i Luigi – bracia z popularnych gier Mario – to popularny pomysł na kostiumy bliźniaków, które są odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Aby przebrać się za Mario potrzebujesz czerwonej bluzki, czapki z literą „M”, białych rękawiczek i dżinsów. Strój Luigiego również składa się z dżinsów i białych rękawiczek, ale top i czapka Luigiego są zielone.

Przebierz się za bliźniaków Weasley dla Mardi Gras

bliźniaki-kostiumy-dorośli-harry-potter-theme-fred-george

Fred i George Weasleyowie z serii filmów o Harrym Potterze to bliźniacy, którzy uwielbiają eksperymentować. Aby przebrać się za bliźniaków Weasley, będziesz potrzebować pomarańczowych peruk, różdżek i ubrań pasujących do mundurków szkolnych. Idealnie nadają się do tego białe koszule z szarymi swetrami i krawaty w czerwono-złote paski.

Stroje bliźniaków superbohaterów

bliźniaki-kostiumy-dziecko-karnawałowe-superman-clarke-kent

Superbohaterowie są popularni wśród dzieci i dorosłych na całym świecie i są uważani za popularny pomysł na kostiumy dla Mardi Gras. Większość superbohaterów ma jednak jeszcze jedną tożsamość i możesz naśladować jednego z nich, tworząc kreatywne bliźniacze kostiumy. Odpowiednie pomysły to Superman i Clarke Kent, Spider-Man i Peter Parker oraz Batman i Bruce Wayne.

Stroje superbohaterów dla dorosłych

bliźniaki-kostiumy-proste-zrób-to-sam-pomysły-batman-superman-koszule

Dorośli mogą również przebierać się za superbohaterów na karnawał. Jeśli nie starczy czasu na cały kostium, możesz po prostu założyć dwie różne koszulki z superbohaterami i przebranie jest gotowe.

Bliźniacze kostiumy z tym samym motywem

bliźniaki-kostiumy-dzieci-kreatywny-pomysł-darth-vader-yoda

Bliźniaczki niekoniecznie powinny nosić te same kostiumy dla Mardi Gras. Zamiast tego możesz zdecydować się na kostiumy karnawałowe z tym samym mottem i ponownie zrobić świetne wrażenie. Saga Gwiezdnych Wojen na przykład oferuje wiele pięknych pomysłów na kostiumy, które można łączyć z przyjemnością.

Bliźniacze kostiumy dla chłopców i dziewczynek

bliźniaki-kostiumy-dzieci-bajka-czerwony kapturek-zly-wilk

Ponieważ nie ma zbyt wielu znanych dziewcząt i chłopców bliźniaków, w tym przypadku możesz również polegać na kostiumach z tym samym mottem. Bajki oferują na to wiele oryginalnych pomysłów, takich jak Czerwony Kapturek i Wilk, Alicja i Biały Królik, Piotruś Pan i Wendy i wiele innych.

Stroje Lego dla bliźniaków

bliźniaki-kostiumy-zrób-to-sam-karton-lego

Z tektury i z odrobiną koloru można stworzyć kreatywne kostiumy Lego na karnawał lub Halloween, które są idealne dla dzieci w każdym wieku. Niezależnie od tego, czy Lego men, klocki Lego, czy połączenie obu, kostiumy dla dzieci można zaprojektować indywidualnie.

Bliźniacze kostiumy inspirowane rodziną Feuerstein

bliźniaki-kostiumy-zrób-to-sam-rodzina-feuerstein-wilma-betty

Seria animowanych filmów familijnych Feuersteinów jest często wykorzystywana jako źródło inspiracji dla kostiumów karnawałowych dla dzieci i dorosłych. Bliźniaczki mogą również przebierać się za popularne postacie z filmu dla dzieci. Wilma i Betty wpadają na dobry pomysł na dwie dziewczyny, który łatwo naśladować.

Śliczne kostiumy bliźniaków dla dzieci

bliźniaki-kostiumy-kreatywna-rodzina-krzemień-kamyki-bamm-bamm

Pebbles i Bamm-Bamm z rodziny Feuerstein to naprawdę urocze przebranie dla małych dzieci. Do kostiumu Pebbles potrzebujesz zielonego topu z czarnymi plamami i niebieskimi spodniami, a także czerwonej peruki. Kostium od Bamm-Bamm składa się z pomarańczowych spodni w czarne plamy i patyczka, który można pomajstrować tkaniną i watą.

Stroje potworów dla bliźniaków

bliźniaki-kostiumy-łatwe-szydełkowe-czapki-potwory

Kostiumy dla dzieci na Mardi Gras i Halloween nie zawsze muszą dużo kosztować. Ci, którzy są dobrzy w szyciu lub szydełkowaniu, mogą wyczarować piękne czapki i ubrania dla dzieci, nie wydając dużych pieniędzy. Kostiumy takie jak Minions i Monsters AG można łatwo naśladować za pomocą pasujących czapek.

Popularne kostiumy bliźniaków dla dziewczynek

bliźniacze-kostiumy-pomysły-dziewczyny-elsa-anna-księżniczki

Wiele małych dziewczynek chce zostać księżniczkami dla Mardi Gras i nosić piękne sukienki. Rodzeństwo Elsa i Anna z filmu Disneya „Kraina lodu” to popularny pomysł na kostiumy bliźniaków dla dziewczynek, do których potrzebujesz tylko pasujących ubrań.

Śmieszne pomysły DIY na kostiumy

bliźniaki-kostiumy-pomysły-dorosłych-pizza-dostawa pizzy dla mężczyzn

Jeśli jesteś fanem zabawnych strojów karnawałowych, możesz wykorzystać codzienne rzeczy jako inspirację. Prostym pomysłem na majsterkowanie byłoby zrobienie tekturowego kostiumu pizzy dla jednego bliźniaka, a drugiego przebranego za dostawcę pizzy z pudełkiem pizzy.