jesień

Rustykalna jesienna dekoracja stołu – drewniane pudełko z owocami i świecami

rustykalny pomysł na dekorację stołu

Planujesz kolację z rodziną i przyjaciółmi, czy po prostu chcesz odpowiednio uczcić Święto Dziękczynienia? Nadchodzi jeden rustykalna jesienna dekoracja stołu, która z pewnością zafascynuje Ciebie i Twoich gości – stwórz aranżację z kwiatów, świec i owoców.

Rustykalne jesienne dekoracje stołu – odpowiednie na Święto Dziękczynienia

Drewniane pudełko mini dyni jesiennych kwiatów

Dla rustykalna jesienna dekoracja stołu potrzebne są następujące materiały – jesienne kwiaty /świeże lub suszone/, jesienne owoce /gruszki, jabłka/, szyszki, mini dynie, lampiony, plastikowy podkład, zasobnik na wodę i oczywiście drewniana skrzynka. Możesz to zbudować samodzielnie lub użyć do tego celu skrzynki na wino / starej szuflady. Jeśli sam zbudujesz drewnianą skrzynkę, możesz podzielić ją na kilka działów. Jeśli w tej chwili nie masz lampionów, możesz umieścić świeczki w słoikach z dżemem. Opcjonalnie przy stole można postawić latarnię wykonaną ze szkła i żelaza. Nie maluj drewna. Umieść kilka szklanek kuchennych na dnie pudełka i napełnij je wodą na kwiaty. Chociaż suszone kwiaty mogą być również używane w sezonie jesiennym, odradzamy je. Świeże kwiaty coraz lepiej prezentują się przy stole i tworzą przytulną atmosferę.

Rustykalne jesienne dekoracje stołu – efektowne i przytulne

Jesienne dekoracje kwiaty latarnie świecznik

Jeśli chcesz wykonać kompozycje kwiatowe, możesz umieścić plastikową podkładkę na dnie pudełka, a następnie regularnie rozprowadzać zbiornik na wodę. Ułóż kwiaty tak, aby nie były nierozłączne ze świecami. Zamiast tego możesz otoczyć świece owocami i mini dyniami. Udekoruj krawędź pudełka jesiennymi liśćmi lub liśćmi winogron. Największą zaletą projektu jest możliwość szybkiej i łatwej wymiany poszczególnych elementów. Te rustykalna jesienna dekoracja stołu Można ją następnie przekształcić w zimową dekorację, wiosną wykorzystać ją na stół ogrodowy, a latem jako doniczkę.

drewniane pudło z wieloma działami

działy same tworzą pomysły na dekoracje

Drewniane pudełko ozdobione jesiennymi liśćmi

Pomysły na dekorację projekt drewnianego pudełka

Kukurydza, świece i jesienne kwiaty

Dekoracja stołu Święto Dziękczynienia drewniane pudełko kukurydzy

Mini dynie, szyszki i kwiaty

Dekoracja stołu dynie słoma z dzikiej róży

Aby uzyskać maksymalny efekt, połącz drewniane pudełko z lnianym bieżnikiem

Wazon szklany bieżnik do dekoracji stołu

Dynie ozdobne i świece

Pomysły Deco jesienny stół zrób sam

Drewniane pudełko wykonane z szuflad

jesienne pomysły na dekorowanie stołu

Pomysł na dekorację na Święto Dziękczynienia

Pomysł na dekorację stołu ze słomy dyni