jesień

Jesienne pierścienie na serwetki DIY jako dekoracje stołu

Pierścionki na serwetki DIY jako jesienne pomysły na dekorację stołu

To majsterkowanie-Obrączki na serwetki jako dekoracje stołu w postaci żołędzi są nie tylko łatwe i szybkie do wykonania, ale także tworzą przyjemną atmosferę na stole bankietowym. Po prostu daj temu szansę!

Jak powstają jesienne obrączki na serwetki jako dekoracja stołu

diy-żołądź-filc-czapka-jesień-dekoracja-stołu

Potrzebujesz:

– Filcowe żołędzie

– sztuczna winorośl wykonana z drutu

– pistolet do klejenia na gorąco

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to kupić markery lub zrobić je samemu, co wcale nie jest takie trudne. Jeśli jednak chcesz pominąć ten krok, możesz również przeszukać internet lub sklep z rękodziełem w poszukiwaniu gotowych żołędzi.

DIY-pierścienie na serwetki-dekoracje-stołu-sztuczny-winorośl-drut

Następnie musisz zrobić rzeczywisty pierścionek na pierścionek na serwetkę. Świetnie nadaje się do tego drut kwiatowy, przypominający winorośl. Takie druciki są dostępne w każdym większym sklepie rzemieślniczym, gdzie znajduje się również gąbka florystyczna i inne rzeczy do robienia bukietów.

Do Obrączki na serwetki jako dekoracje stołu Aby to zrobić, rozwiń kawałek drutu o długości od 12 do 15 cali i wygnij go w pierścień. Działa to najlepiej, jeśli trzykrotnie owiniesz go wokół pierwszych trzech palców dłoni. Więc pierścionek powinien mieć idealny rozmiar. Ale najlepiej po prostu spróbować.

pierścionki na serwetki majsterkowicze jesienne dekoracje stołów optyka winorośli

Teraz wystarczy przymocować do pierścienia dwa lub trzy pisaki za pomocą pistoletu do klejenia na gorąco i pierwszy jest Obrączki na serwetki jako dekoracje stołu Gotowe.

Wykonanie żołędzi to część, która w rzeczywistości zajmuje najwięcej czasu. Gdy są gotowe, wystarczy minuta lub dwie na każdy pojedynczy pierścień na serwetki.

DIY-pierścienie na serwetki-filcowy-żołądź-jesień-dekoracje-stołu

diy pierścienie na serwetki jako dekoracja stołu żołądź jesienny