jesień

Jesienna dekoracja z butelkami wprowadza do domu niepowtarzalny klimat

udekoruj jesienną dekorację butelkami do majsterkowania

Kiedy dni stają się krótsze, a liście zmieniają kolor, jesień jest tuż za rogiem. Zła pogoda nie może oczywiście negatywnie wpływać na dobry nastrój i dobrą atmosferę w domu. Co myślisz o stworzeniu przytulnego domu z pięknymi własnoręcznie wykonanymi jesiennymi dekoracjami? Do wyjątkowej jesiennej dekoracji można wykorzystać również stare i nie nadające się do użytku przedmioty. Jeśli masz w domu puste szklane butelki, to masz już pod ręką świetny materiał do rękodzieła. Poniżej znajdziesz świetne pomysły na jesienne dekoracje z butelkami, które z łatwością możesz naśladować w domu.

Twórz jesienne dekoracje za pomocą butelek – pomaluj puste szklane butelki

jesienne rękodzieło z pustymi butelkami dekorujące malowanie dyni

Zanim poświęcisz się zabawnemu projektowi łyka na własnoręcznie wykonane jesienne dekoracje, powinieneś zaopatrzyć się w puste szklane butelki. Mogą to być butelki wina, piwa czy Prosecco, a także różne inne eleganckie butelki szklane. Aby móc cieszyć się zachwycającym efektem końcowym, należy najpierw usunąć etykiety ze szklanych butelek. Najłatwiej to zrobić włóż butelki do ciepłej wody na 15-30 minut. Następnie uporczywe pozostałości kleju można łatwo usunąć. Pozwól pustej szklanej butelce wyschnąć, a następnie stwórz piękną jesienną dekorację.

jesienna dekoracja z butelkami malująca kwiaty dynie jesienne motywy

Puste butelki możesz udekorować na wiele sposobów, jeśli chcesz samemu wykonać wspaniałe jesienne dekoracje. Wariantem do kreatywnej dekoracji byłoby pomalowanie go z zewnątrz. Jeśli lubisz machać pędzlem, malowanie będzie dla Ciebie proste. Aby ozdobić pustą szklaną butelkę odpowiednimi jesiennymi motywami, potrzebujesz pisaków do retuszu, markerów permanentnych lub farb akrylowych.

jesienne dekoracje butelki malowanie jabłka paski jesienne kolory

Jeśli chodzi o dobór motywów i kolorów, to wszystko, co lubisz i co kojarzy się z jesienią, staje pod znakiem zapytania. Na szkle dobrze prezentują się różne kwiaty, piękne liście w typowo jesiennych kolorach żółtym, pomarańczowym i czerwonym, a także różne owoce, takie jak dynie, winogrona, jabłka i gruszki. Możesz urozmaicić jesienną dekorację różnymi figurami geometrycznymi, liniami, okręgami, kropkami lub czymkolwiek zapragniesz.

Zrób samodzielnie jesienne dekoracje – pomaluj szklaną butelkę

Herbstdeko Tinker Bottles Wazon robi złoto

Jeśli chcesz stworzyć szykowną jesienną dekorację z butelek, masz możliwość pomalowania butelek farbą w sprayu do dekoracji. To świetny projekt na ostatnią chwilę, którego ukończenie zajmuje tylko kilka minut. Wybierz ładny jesienny odcień i spryskaj nim butelkę. Za pomocą bibuły można tworzyć wspaniałe projekty. Aby to zrobić, po prostu zamaskuj obszary, które powinny pozostać niepomalowane. Po spryskaniu pustej butelki wina pozostaw do wyschnięcia w pozycji pionowej.

Twórz samodzielnie butelki dekoracyjne, maluj jesienne kolory na złoto

Teraz w pięknie udekorowanej butelce możesz umieścić świeży bukiet kwiatów, ozdobną trawę lub pióro. Przy niewielkim wysiłku stworzysz atrakcyjną jesienną dekorację stołu. Innym łatwym sposobem na stworzenie ładnego wazonu w pięknych odcieniach byłoby udekorowanie wnętrza butelki farbą akrylową. Aby to zrobić, wystarczy wlać farbę akrylową do butelki, a następnie równomiernie ją rozprowadzić, powoli obracając. Aby nadmiar farby spłynął, odwróć butelkę do góry nogami do wyschnięcia.

pomaluj złote białe butelki samodzielnie wykonuj jesienne dekoracje

Pomysły DIY na jesienne dekoracje z butelkami – owiń butelkę wełną lub sznurkiem

jesienne butelki dekoracyjne jak dynie malują sztuczne liście

Piękną jesienną aranżację możesz dopełnić malowaną szklaną butelką, której szyjkę owija się sznurkiem lub wełną. Obszar, który chcesz zaprojektować z kolorowej wełny, należy najpierw posmarować klejem rzemieślniczym. Następnie owiń butelkę kilkoma rzędami nici, kilkakrotnie dociskając palcami poszczególne rzędy. Możesz łączyć dowolną ilość kolorów włóczki i tworzyć wspaniałe efekty kolorystyczne.

Stwórz własną jesienną dekorację za pomocą butelek, farby, owijanej włóczki

jesienna dekoracja z butelkami zrób sobie halloweenową farbę

dekoracja butelek wina jesień halloween pomarańczowy kropkowany napis

Wykonuj jesienne dekoracje z butelek i naturalnych materiałów

jesienna dekoracja z butelkami sprawia, że ​​woda jest naturalnym materiałem

Butelka wypełniona wodą i materiałami z natury będzie również przyciągać wzrok na parapecie lub odświętnie udekorowanym stole. Jeśli lubisz zabierać ze sobą skarby natury, możesz je wykorzystać do tego wspaniałego rękodzieła. Na przykład w butelce jest miejsce na jesienne liście, cienkie gałązki, jagody, mniejsze kasztany itp. Jedynym wymogiem jest znalezienie butelki z większym otworem. Gdy tylko wszystkie naturalne materiały znajdą się w środku, butelka jest po prostu uzupełniana wodą. Niektóre z nich zatopią się, inne wypłyną na powierzchnię.

Twórz własne butelki dekoracji jesienne materiały naturalne liście kasztanów kamienie jagody

Rzuć okiem na pozostałe przykłady zdjęć i pozwól im się zainspirować. Tutaj znajdziesz świetne pomysły, które wprowadzą jesień do Twoich własnych czterech ścian i dadzą Ci relaksujące lekcje rękodzieła.

Napełnij butelkę jesienną dekoracją sam, stwórz wodę z naturalnych materiałów!

jesienne dekoracje diy szklane butelki z owijaną czcionką przędzy

jesienna dekoracja Tinker etykieta puste szklane butelki świecznik

butelki dekorują jesienną dekorację butelkami z liśćmi ziół

jesienna dekoracja z butelkami technologii serwetek pokrywa jesienne liście

Dekoracja butelek wina, malowanie jesiennych liści, pakowanie przędzy

Dekoracja butelek wina pióro indyka jesienne liście projekt butelek

jesienna dekoracja pusta szklana butelka kwiaty jagodowe gałęzie przędza

jesienna dekoracja z butelkami puste pomysły na dekorowanie butelek

recykling butelek dekoracje stołu jesienne cekiny brokatowy proszek

jesienna dekoracja z butelkami z efektem ombre żółtego pomarańczowego brokatu

puste butelki wiedeńskie dekoracja napełnij jedzeniem jesienny świecznik