jadalnia

Oświetlenie LED i bambus – kącik do pracy w kuchni

oświetlenie telefonu komórkowego projektant narożników kuchennych,

Wielu z nas nigdy nie jest bez urządzenia mobilnego, zabieramy je ze sobą wszędzie, także do kuchni, gdzie możemy przywoływać przepisy. Teraz jest dla nich stanowisko kuchenne wykonane z bambusa (KWIB), które zostało zaprojektowane z myślą o tych osobach, które również chcą używać swoich smartfonów i tabletów w kuchni podczas gotowania lub przygotowywania posiłków. Nowa stacja robocza daje każdemu szansę na trzymanie urządzeń mobilnych z dala od chaosu; Teraz możesz stopniowo finansować zakup KWIB przez Kickstarter.

Obszar roboczy z oświetleniem LED i nożem & Miejsce do przechowywania naczyń

Bambusowa konstrukcja oświetlenia stanowiska pracy

Zaprojektowany przez Cool Invent LLC Dale Rorabaugh, KWIB to przyjazne narzędzie kuchenne dla każdego, kto chce pozostać w kontakcie ze swoimi urządzeniami w zasięgu ręki. Z pomocą Oświetlenie ledowe Kompaktowa stacja robocza rozjaśnia powierzchnię roboczą i wykorzystuje system zarządzania kablami, aby utrzymać urządzenie w porządku na kablu ładującym, dzięki czemu nie stracisz go z oczu. Wbudowane oświetlenie nocne zapewnia miękkie, ale wystarczająco jasne oświetlenie w kuchni, nawet późno w nocy, kiedy możesz zgłodnieć i masz ochotę na kilka pysznych kanapek.

Stacja na telefon komórkowy jest oświetlona oświetleniem LED

głośnik-podświetlana-kuchnia-stacja

Interfejs stacji roboczej można dostosować do dowolnego urządzenia mobilnego, z boku jest miejsce na książkę kucharską i gadżet, a reflektor umożliwia również odczytanie drobnego druku. KWIB jest regulowany, możesz wybierać między trzema różnymi pozycjami kąta widzenia 45, 35 i 25 stopni za pomocą przycisku klonowego. I jeszcze jedno: istnieje opcjonalny ładowalny wzmacniacz głośnikowy Bluetooth dla tych użytkowników, którzy chcą, aby muzyka przepływała przez ich kuchnię. Konstrukcja pomaga poprawić akustykę. Dla poważnych kucharzy dostępna jest wersja deluxe uchwytu noża, w którym osłony noża i ostrza są dobrze chronione. Tak więc KWIB to idealne połączenie pięknego designu i funkcjonalności.

Oczywiście w naturalny sposób zadaje się sobie pytanie: przy tak cennych funkcjach, dlaczego KWIB nie jest jeszcze dostępny w punktach sprzedaży detalicznej?

Aby uczynić ten produkt przystępnym cenowo dla wszystkich, Rorabaugh zdecydował się na Kickstarter, a firma generuje teraz niezbędne fundusze. Teraz, gdy znalazłeś beta testera, chcesz podzielić się nim ze światem. „KWIB jest naszą odpowiedzią na prośbę o wyprodukowaną w Ameryce, ręcznie wykonaną bambusową stację roboczą o zrównoważonym działaniu Oświetlenie ledowe, to nie szuka pochwał za prostotę i funkcjonalność ”- powiedział Rorabaugh. „Zaprojektowałem ładne miejsce pracy w Kalifornii, które powinno być dostępne dla każdego”.

O Dale Rorabaugh i COOL INVENT LLC

led-oświetlenie-profil-bambus-powierzchnia-kuchnia

Dale Rorabaugh jest założycielem i dyrektorem generalnym Cool Invent LLC. Ma na swoim koncie dwa projekty na Kickstarterze, które zostały z powodzeniem sfinansowane. Oba projekty zostały dostarczone na czas i są kontynuowane zgodnie z harmonogramem.

Dale to przedsiębiorcza osobowość i dalekosiężny innowator z ponad 22-letnim doświadczeniem w projektowaniu produktów. Zaprojektował i wdrożył liczne produkty medyczne, dentystyczne i instrumentalne oraz ulepszenia produktów, zawsze mając na uwadze elegancję, funkcjonalność i wartość produktów. Dale otrzymał kilka patentów i opublikował dziesiątki artykułów na temat ekonomicznego wykorzystania tych narzędzi. Dostarczył te produkty i urządzenia, od prototypu po produkcję, do co najmniej 15 000 lekarzy i innych klientów na całym świecie. Więcej informacji na stronie Cool-invent.com.

Efektywne oświetlenie LED zapewnia szybką pracę w kuchni

książka-komórka-stanowisko-projektant-pomysł

Wygodne miejsce na elektronikę

fajne-stanowisko-projektant-stolik-kuchenny

Oświetlenie LED jest używane głównie w nocy

profil-station-designer-led-light-dishes