Jadalnia, sypialnia

Włoskie pomysły na umeblowanie – królewskie meble do jadalni i sypialni

elegancka sypialnia na ścianę

GIMO to światowej sławy włoski producent mebli, który dzięki ręcznie robionej jadalni i Mebel sypialniany zdobył uznanie na całym świecie. Ich projekty cieszą się dużą popularnością nie tylko we Włoszech, ale także w Europie Zachodniej, Ameryce Północnej i wielu innych częściach świata. Firma reprezentuje wyjątkowy włoski styl i kreatywność oraz pierwszorzędną jakość.

Włoskie meble do jadalni i sypialni w królewskim stylu

jadalnia w stylu królewskim

GIMO to bezsprzecznie jeden z najlepszych przykładów połączenia tradycji z nowoczesnością. Jego bogata, królewska jadalnia i Mebel sypialniany fascynują i inspirują wielu młodych projektantów na całym świecie. Ale dlaczego GIMO jest tak wyjątkowy? Odpowiedź na to pytanie zaczyna się od kolejnego pytania – czym właściwie jest GIMO? Nie jest firmą, dystrybutorem czy sprzedawcą – to tak naprawdę konsorcjum składające się z wielu różnych niezależnych firm meblarskich. Każdy producent mebli ma swój niepowtarzalny styl i wprowadził na rynek doskonałe kolekcje.

Wysokiej jakości meble do sypialni od GIMO

klasyczny żyrandol do sypialni

Grupa 16 firm współtworzy bogatą paletę aranżacyjną sal restauracyjnych i Mebel sypialniany w tym z GIMO jest oferowany. Znajdują się one głównie w okolicach Florencji i Pizy i spotykają się w celu innowacyjnych pomysłów i kreatywnych rozwiązań. Rezultatem było coś naprawdę wyjątkowego – naprawdę wysokiej jakości włoskie meble. Dzięki GIMO wszystkim 16 włoskim firmom udało się podbić rynek międzynarodowy i spopularyzować włoskie meble i dekoracje swoimi wspaniałymi kreacjami.

Eleganckie klasyczne wzory

klasyczny-pomysł-meble-królewski-styl

Siła konsorcjum tkwi w talencie projektantów, którzy nieustannie poszukują nowych pomysłów i inspiracji. GIMO stało się symbolem najlepszych włoskich mebli. Za nazwą kryje się wieloletnia tradycja i meble. Daj się zainspirować tym bajecznym wzorom i połącz klasyczne meble z nowoczesnymi akcentami w swoim wnętrzu.

Biała toaletka sypialnia

 biała toaletka sypialnia

Nowoczesna sypialnia z garderobą

nowoczesne-szafy-sypialni-szklane drzwi

Duży biały regał

duży biały salon z regałami

Biała sypialnia z elegancką szafką nocną

nowoczesny-biały-sypialnia-stolik nocny

Żółte akcenty w salonie

żółte akcenty w salonie kącik do czytania

Nowoczesne meble biurowe skórzane krzesło

nowoczesne meble biurowe skórzane krzesło

Nowoczesna część dzienna z niebieską ścianą

niebieska ściana salon

100 pomysłów na życie na projekty sypialni w różnych stylach umeblowania