Halloween

Zrób sobie fałszywą krew na ubrania, makijaż i dekoracje na Halloween

halloween-dekoracje-stół-gaza-obrus-czerwone-plamy-krew

Sztuczna krew to świetny dodatek do kostiumów i makijażu na Halloween. Musi być ciemny i gruby, nie za cienki ani lepki. Możesz Zrób sobie fałszywą krew, używając prostych pokarmów, takich jak syrop, mąka i kakao w proszku. Za pomocą sztucznej krwi możesz nadać ubraniom, ciastom, dekoracjom stołów przerażający akcent. Sztuczna krew jest nawet wielką atrakcją podczas nakładania makijażu na Halloween. Następnie możesz użyć prostego odplamiacza, aby zmyć sztuczną krew z ciemnych ubrań i dżinsów, ale nie zrobisz tego z białymi ubraniami. Najlepiej wybrać stare ubrania, których już nigdy więcej nie założysz, aby samemu zrobić kostium zombie.

Zrób fałszywą krew sam – łatwy przepis

Sam zrób fałszywą krew - przygotuj syrop do barwienia żywności

Czego potrzebujesz: Woda, miód, kukurydza, syrop czekoladowy lub karmelowy, mąka lub kakao w proszku, barwnik spożywczy czerwony, barwnik spożywczy niebieski (opcjonalnie), rękawiczki, miska, łyżka

Zrób wystarczającą ilość fałszywej krwi, aby ozdobić swoje ubrania na Halloween. Idealna ilość to kilka filiżanek.

W dużej misce wymieszaj trzy części syropu z jedną częścią wody. W razie potrzeby załóż rękawiczki, ponieważ czerwony barwnik spożywczy może tymczasowo odbarwić skórę. Do mieszanki dodaj kilka kropli czerwonego barwnika spożywczego, cały czas mieszając. W razie potrzeby dodaj więcej, aż krew osiągnie pożądany kolor. Mieszaj przez co najmniej 5 minut, aby równomiernie rozprowadzić barwnik.

Zrób sobie fałszywą krew na kostium na Halloween

Zrób sobie fałszywą krew na halloween-ubrania-kostium-butelkę ze sprayem

Do mieszanki dodaj 3 łyżki mąki i wymieszaj. Mąka zagęszcza krew. Dodaj kolejną łyżkę lub dwie mąki, aż mieszanina osiągnie pożądaną konsystencję. Najlepiej byłoby, gdyby krew była gęsta, ale nie grudkowata. Pozostaw sztuczną krew w misce na około 15 minut. Nie wkładaj do lodówki. Po tym jest gotowy do użycia.

Inny przepis: 50 ml Mirinda o smaku truskawkowym, 100 ml syropu kukurydzianego, 1 łyżka czerwonego barwnika spożywczego, 2 łyżki syropu czekoladowego, 1 łyżka kakao w proszku i 2 łyżki mąki kukurydzianej.

Napełnij fałszywą krwią butelkę z rozpylaczem, aby uzyskać odpowiedni efekt.

Umaluj się jak zombie i sam zrób kostium

Halloweenowe zdjęcia inspiracje do niesamowitego makijażu

Pomysły na makijaż na Halloween z przerażającym efektem

Pomysł na imprezę Halloween – kieliszki do martini z krwistym brzegiem

Zrób fałszywą krew sam na halloween-imprezę-napoje-oprawkę-okularów-martini

Jeśli chcesz zorganizować imprezę Halloween w domu, możesz przemyśleć każdy szczegół dekoracji stołu. Te okulary ze sztuczną krwawą obwódką wyglądają przerażająco i imponująco, tworząc idealną atmosferę na tę okazję. W ten sposób możesz również zaprojektować miski, sztućce czy talerze. Najlepiej użyć wariantu fałszywej krwi o przyjemnym smaku, aby dobry smak napoju nie został utracony podczas jego picia.

Sztuczna krew z miodu i czerwonego barwnika spożywczego

Zrób to sam-sztuczna-przepis-krew-miodowa-kolorowa-szkło-dekoracja-szkło

Połóż miód na małym talerzu. Rozłóż na wierzchu czerwony barwnik spożywczy. Dobrze wymieszaj, aż barwnik spożywczy się rozpuści. Możesz nawet wykorzystać ten pomysł do tworzenia deserów lub udekorowania talerzy deserowych, zanim położysz na nich ciasteczka, babeczki, babeczki lub inne desery. Wariant miodowy jest również idealny do tworzenia słoików, jak widzieliście powyżej.

Zrób-to-sam-fałszywa-przepis-krew-okulary-do-martini-udekoruj-imprezę

Z jednej strony możesz nabrać łyżką trochę czerwonego miodu i rozprowadzić go w słoiku. Ma to tę zaletę, że dostajesz pewną słodycz do napojów, które dodasz później. To samo dotyczy misek deserowych lub innych potraw. Możesz też zrobić odwrotnie, więc najpierw dodaj deser, a następnie rozprowadź na nim „krew”. Szczególnie efektownie wygląda to z lodami.

Odwróć szklankę do góry nogami i umieść na talerzu.

Zrób-to-sam-fałszywa-przepis-krwi-jadalny-miodowy-szklanka-martini-impreza-halloween

Jeśli jednak chcesz zaprojektować obramowanie, nie musisz wiele robić, aby to zrobić. Jeśli sam robisz sztuczną krew, wymieszaj ją w talerzu, którego średnica nie jest mniejsza niż średnica szklanek. Bo trzeba to zanurzyć w miodowej krwi w taki sposób, aby krawędź była zakryta. Następnie ustaw szklankę normalnie, a hiónig zacznie spływać tu i tam, co tworzy oryginalny wygląd.

Napełnij szklankę martini pysznym koktajlem

Zrób-to-sam-fałszywą-krew-martiniglas-obręcz-dekoruj-przyjęcie-przepis-napoju

Te okulary Kunsblut z pewnością zachwycą wszystkich gości imprezy i nadadzą festiwalowi Halloweenowy szlif ze wszystkimi jego dekoracjami. Ale to nie znaczy, że musisz przestać robić to sam w odniesieniu do fałszywej krwi. Możesz użyć sztucznej krwi do uzupełnienia dla siebie lub członków rodziny, aby uzyskać ciekawy kostium.

Nadaj makijażowi Halloween przerażający akcent

Zrób sobie fałszywą krew makijaż-instrukcje-plamy krwi-twarz-usta

Odetnij kawałek czerwonej szminki. Dodaj trochę czarnego eyelinera i wymieszaj wszystko z odrobiną gęstego, transparentnego błyszczyka. Użyj więcej szminki, aby uzyskać jasne odcienie krwi i więcej eyelinera, aby uzyskać głębokie czerwone odcienie krwi.

Nakładaj końcówką pędzla

Zrób fałszywą krew samemu instrukcje do makijażu

Teraz możesz użyć pędzla, aby nanieść czerwoną farbę w dowolne miejsce na twarzy. Szczególnie nadaje się do tego obszar ust. Możesz też zrobić brwi szminką, aby imitować tam ranę. Możesz teraz zostawić to na tym etapie lub możesz zwiększyć efekt, wykonując następujący krok.

Wylej krew na twarz sztywnym pędzelkiem

Makijaż-instrukcje-pędzle-plami się sam

W rzeczywistości możesz dodać do rany interesujące rozpryski krwi. Tutaj po prostu zanurzasz pędzel w sztucznej krwi. Następnie przytrzymaj pędzel w pobliżu sztucznej rany i przesuń palcem po włosiu, aby farba rozpryskiwała się na skórze. Aby całość wyglądała realistycznie, nie należy przesadzać. Kilka plusków tu i tam wystarczy.

Instrukcje makijażu dla kobiet zombie

Zrób sobie fałszywą krew instrukcje makijażu-kobiety-krew-twarz

W tym przewodniku użyj pierwszego przepisu z syropem i barwnikiem spożywczym. Rozsmaruj tusz do rzęs na powiekach i pod oczami. Użyj szczoteczki do tuszu do rzęs, aby uzyskać dramatyczny efekt, jakbyś płakał. Postukaj w plamy po tuszu do rzęs mokrym pędzelkiem do makijażu, aby stworzyć czarne łzy. Im więcej wody, tym lepiej.

Makijaż-zrób to sam-instrukcje-makijażu-rozmazywanie-tuszu

Nie należy oczywiście używać do tego wodoodpornego tuszu do rzęs, ponieważ trudno będzie go posmarować. Postaraj się, aby rozmazany makijaż był jak najbardziej realistyczny. Jeśli chcesz nałożyć na skórę podkład lub makijaż, powinnaś zrobić to przed maskarą.

Makijaż-zrób-to-sam-instrukcje-makijażu-rozmycie-łez

Wynik końcowy powinien wyglądać mniej więcej tak. Na wszelki wypadek możesz spróbować wszystkiego przed właściwym Halloween, tylko po to, aby trochę poćwiczyć. Na samych wakacjach możesz być zestresowany, co również może mieć negatywny wpływ na Twój makijaż.

Nałóż sztuczną krew na czoło za pomocą patyczka do mieszania i pozwól, aby spłynęła w dół

Zrób to sam-makijaż-instrukcje-krwawe-krople-rozmazany-tusz do rzęs

Użyj pałeczek, aby uformować krople krwi. Aby to zrobić, zanurz go w farbie krwi, aby wchłonąć dużo farby. Następnie dotknij dowolnego miejsca na twarzy i pozwól, aby krew syropu spłynęła po twarzy. Ponieważ to się bardzo rozleje, zalecamy, abyś zrobił wszystko nad zlewem, który możesz później szybko wyczyścić.

Pomysły na dekoracje ogrodowe na Halloween – fontanna ze sztuczną krwią

Zrób-to-sam-fałszywa-krew-halloween-ogród-dekoracja-fontanna-czaszki

Możesz również użyć istniejących dekoracji w ogrodzie, aby stworzyć przerażającą scenę i zaimponować zarówno gościom, jak i spacerowiczom. Kąpiel dla ptaków lub fontanna są świetne. Najpierw musisz sam zrobić sztuczną krew. Aby móc później dobrze wyczyścić naczynie, należy unikać lepkiego wariantu. Wystarczy po prostu pokolorować wodę na czerwono.

Dekoracja stołu bandażami z gazy i plamami krwi

Zrób-własną-fałszywą-krew-dekorację-stołu-bieżnik-podpaski-plamy

Do tych dekoracji możesz również użyć czerwonej farby akrylowej, aby zrobić plamy krwi

Zrób-to-sam-zrób-własną-dekorację-latarnie-słoiki-dżem-śmieci

Zrób-to-sam-zrób-swój-dekoracje-stołu-latarnie-gaza-bandaże-plamy z krwi

Zrób to sam-zrób-sam-fałszywe-latarnie-deco-okulary-instrukcje-ubrania

Zrób-własne-fałszywe-latarnie-z-dżemem

krwawe odciski dłoni wyglądają bardzo przerażająco

Zrób-własne-ubrania-domowe-dekoracyjne-lniane-odciski dłoni

Ostrzeżenie z fałszywą krwią na drzwiach wejściowych

Zrób-własną-fałszywą-krwi-dekorację-zasłonę-prysznicową-drzwi-frontowe

Upiększ kostiumy zombie na Halloween fałszywą krwią

Zrób to sam-sztuczna-krew-kostiumy-zombie-pomysly-na-halloween

fałszywe kostiumy-zrób to sam-zrób-krwi-zombie

fałszywa-krwi-zrób-to-sam-ubrania-halloween-podarte-dżinsy-na kolanach

Zrób fałszywą krew sam -przepis na jadalny-make-up-halloween

Zrób-sam-fałszywą-krwi-jadalną-gęsty-płynny-krople

Makijaż-fałszywa-krwi-zrób-to-sam-krwawe-linie-czarne usta

sztuczne brwi-zrób to sam-do-makijażu

Makijaż-fałszywa-krwi-zrób-to-sam-makijaż-zakrwawiony-odcisk-usta

fałszywy-zrób-to-sam-krew-makijaż-szyja-blada-jasna twarz

Zrób sobie fałszywą krew przepis-halloween-kostium-wampir-napoje-krew

Zrób-sam-zrób-to-sam-deco-białe-wstążki-jabłka

Zrób-własne-fałszywe-krwawe babeczki-dekoracja-rozbite szkło

Zrób-to-sam-sztuczna-krew-halloween-deser-biała-fondant

Zrób-to-sam-sztuczna-krwi-halloween-ciasto-plamy-krwi-czarny-kwiat

halloween decor zasłona prysznicowa łazienka fałszywe morderstwo krwi

halloween-kostium-przerażające-dwie-damskie-ubrania-krwawe