Halloween

Zrób rękodzieło na Halloween z dziećmi – 9 pomysłów na dekorację z zabawnych rękodzieł

halloween majsterkowanie z dziećmi pomysły-instrukcje-łatwe-dekoracje

Halloween to idealny czas na spędzenie z dziećmi popołudnia z rzemiosłem i umożliwienie im pomocy przy dekorowaniu domowymi rzeczami. Ale co możesz zrobić z dziećmi na Halloween? Jeśli szukasz nowych pomysłów na Halloween, możesz je znaleźć tutaj. Czy to duchy, pająki, zombie czy inne postacie, jest kilka świetnych pomysłów na Halloween, które możesz majstrować przy najmłodszych. Jeśli więc chcesz zrobić rękodzieło z dziećmi na Halloween, zajrzyj do naszych instrukcji i znajdź pomysły na ozdoby i inne rzeczy. Zacznij od razu i udekoruj swój dom lub imprezę dla dzieci na Halloween!

Tinker gra w kręgle z puszek na Halloween z dziećmi

Rękodzieło na Halloween z puszkami do malowania dla dzieci-gry w kręgle-zrób to sam

Z sześciu pustych puszek możesz zbudować prostą grę w puszce, która jest nie tylko dobra na imprezy Halloween dla dzieci, ale może również zapewnić zabawę w Halloween na inne sposoby. Każdą z puszek najlepiej zaprojektować z innym, typowym dla Halloween motywem. Możesz więc namalować Frankensteina lub zombie, ducha, pająka, dynie i cokolwiek innego, co przyjdzie Ci do głowy. Używaj farb odpowiednich do metalu.

Zrób pająka jako dekorację na Halloween

halloweenowe rękodzieło z dziećmi pająk-papier-płyta-czyścik do fajki-kolorowy

Pająki są nie tylko bardzo popularne jako motyw do dekoracji na Halloween, ale mogą być również wykonane z szerokiej gamy materiałów i łatwo. Chcielibyśmy przedstawić Wam pasujący wariant wykonany z papierowych talerzy, które można wykonać na Halloweenową dekorację. Sam zdecyduj, czy kupujesz kolorowe talerze, czy nie. Dzieci z pewnością będą się świetnie bawić malując same talerze.

W przeciwnym razie potrzebne są jeszcze wyłupiaste oczy w różnych rozmiarach i środki do czyszczenia fajek, a także ewentualnie farby akrylowe do malowania papierowych talerzy. Jeśli chcesz zrobić te pająki na Halloween z dziećmi, kilka oczu zostanie przyklejonych do pomalowanych i wysuszonych talerzy. Czyściki do rur o dowolnej długości są z kolei przymocowane z tyłu i wygięte w kształt.

Halloweenowa dekoracja z pająkami z pomponów i patyczków do lodów

halloween-majsterkowanie-z-dziecmi-lody w patyczkach-pompony-pomysl-wiggle-oczy-zrób-zrób-to-sam

Jeśli chcesz samemu zrobić pająki do dekoracji na Halloween, te urocze warianty również są odpowiednie. Potrzebujesz czterech patyczków do lodów na pająka, które możesz również pokolorować według własnego uznania. Łodygi są sklejone ze sobą na krzyż, jak pokazano. Do tego dochodzi bobble. Do zamocowania najlepiej użyć gorącego kleju. Ostatnim krokiem jest wyłuskanie oczu na pomponach, a urocze pająki są gotowe, aby udekorować Twój dom i sprawić, że Twoje dzieci będą dumne.

Proste pomysły na rękodzieło z papierem – pajęczyny wykonane z filtrów do kawy

halloween-majster-dzieci-pajęczyna-filtr-kawy-składanie-cięcie

Jeśli odpowiednie są pająki, to oczywiście pajęczyny świetnie nadają się również do dekoracji. Jeśli chciałbyś zrobić takie siatki na Halloween z dziećmi, filtry po prostu składa się kilka razy, a następnie tnie nożyczkami wzdłuż linii zagięcia. Tak jak kiedyś robiliśmy z papierem. Po rozłożeniu można obejrzeć unikalny wzór pajęczyny. Pozwól dzieciom poeksperymentować z nacięciami, aby stworzyć niepowtarzalne wzory, a następnie wykorzystaj je do dekoracji okien. Czarne pająki siedzące na sieciach również przyciągają wzrok. Po prostu wytnij je z czarnego filcu.

Rękodzieło z wełną na Halloween

halloweenowe-majstrowanie-dzieci-mumia-papier-po prostu-wełniane-pomysły-majstrowanie

Co powiesz na taką mumię? Możesz też zrobić je razem z dziećmi na Halloween w zaledwie kilku krokach. Przygotuj szablon, który wykorzystasz jako szablon dla mumii. Wystarczy narysować ciało na kartce papieru i wyciąć. Teraz z Twoją pomocą dzieci mogą przenieść więcej mumii na czarny papier i wyciąć je, nadając im ten sam kształt. Następnie przyklej lepkie oczy i zacznij owijać mumię białą wełną. W określonych odstępach czasu można przymocować nić odrobiną kleju, aby się nie zsuwała. Gotowe mumie są idealne na girlandę, nie sądzisz??

Pomysły na rękodzieło dla dzieci – Halloweenowy duch z waty

halloween-majster-dzieci-duch-duch-bawełna-przyczepa-kijek

Jeśli chcesz, aby było to szczególnie szybkie i łatwe, skorzystaj z tego oryginalnego, ale prostego pomysłu na rękodzieło z dziećmi na Halloween. Zasadniczo potrzebujesz papierowego szablonu, który powinien mieć kształt ducha. To też w jakiś sposób przypomina pół skorupki jajka. Teraz na tę formę zawsze nakłada się odrobinę kleju, a następnie przykleja się do niej kawałek waty, aż cały umysł zostanie zakryty. Wreszcie są oczy i usta. Mogą być wykonane z czarnego papieru lub z filcu. Kawałek wełny lub sznurka służy do powieszenia własnoręcznie wykonanej dekoracji i jest przyklejany z tyłu.

Rękodzieło zombie z dziećmi na Halloween

halloween-majster-dzieci-zombie-szpilki do bielizny-mózg-frankenstein

Te zabawne zombie są również świetnym pomysłem na rękodzieło dla dzieci. Będziesz potrzebował drewnianych spinaczy do bielizny, a także głowy zombie i mózgu, który możesz narysować lub wydrukować, klikając link na końcu artykułu. Twarz zombie jest przymocowana z przodu wspornika, a mózg z tyłu. Kiedy spinacz do bielizny jest otwarty, mózg wychodzi.

W ten sam sposób możesz również reprezentować inne postacie Halloween i wymyślić oryginalną niespodziankę, gdy zacisk zostanie otwarty. Na przykład w przypadku halloweenowego wampira lub kota mogą to być zęby, w przypadku dyni świeca lub cokolwiek innego, co przychodzi do głowy. Twoje dzieci z pewnością mają wystarczająco dużo wyobraźni, aby coś wymyślić.

Zrób własną dekorację Halloween z makaronu do pływania

halloween-rękodzieło-dzieci-pływanie-makaron-dynia-dekoracja-zrób-to-sam-inspiracja

Oryginalne pomysły na dekoracje na Halloween mogą być wykonane z szerokiej gamy materiałów. A im łatwiejsze w realizacji projekty rękodzielnicze, tym lepiej nadają się również dla najmłodszych, aby nie traciły zbyt szybko zainteresowania. Te dynie, które są wykonane z pomarańczowego makaronu do pływania i czyścików do fajek, również należą do takich pomysłów rzemieślniczych. Ponieważ do cięcia najlepiej jest używać ostrego noża do pudeł, powinna to zrobić osoba dorosła. Maluchy mogą następnie pomalować pierścienie jak dynie, zgiąć drut i przypiąć lub przykleić.

Tinker paper czaszka na Halloween z dziećmi

Halloween-Tinker-Kids-Czaszka-Papier-Talerz-Papier Krepowy-Czaszka

Z kolei papierowy talerzyk to świetna podstawa do zabawnej czaszki. Talerz powinien być biały. Odetnij kawałek, a następnie przykryj go kawałkami bibuły. Użyj prostokątnych kawałków papieru, aby zaprojektować zęby, podczas gdy twoje oczy i nos są wykonane z czarnego papieru konstrukcyjnego. Gotowe czaszki możesz zawiesić jako pomysły na Halloween.

Szablon zombie do wydrukowania tutaj.