Halloween

Twórz dekoracje na Halloween z dziećmi – wspaniałe rękodzieło, które sprawi, że będziesz przerażający

Nie potrzebujesz specjalnej okazji, aby robić rękodzieło. Zawsze jest fajnie! Niemniej jednak zbliża się popularny festiwal, który daje nam wszelkie powody do ponownego spędzenia kreatywnego popołudnia z dziećmi. Oczywiście mamy na myśli Halloween, a jeśli naprawdę jesteś w nastroju i chcesz od razu zdobyć nowe dekoracje, możesz rozważyć nasze pomysły na Halloweenowe rękodzieło. Są jednocześnie proste i ładne. Jeśli więc chciałbyś zrobić ozdoby na Halloween z dziećmi, to dobrze trafiłeś.

Twórz dekoracje na Halloween z dziećmi – fajne girlandy

Twórz dekoracje na Halloween z dziećmi - girlandy pająków, nietoperzy, dyni i duchów

Niewiele potrzeba, aby stworzyć te ładne girlandy. Pająki, duchy, nietoperze i dynie wprawią Cię w odpowiedni nastrój i szybko zamienią się w przyciągające wzrok w Twoim mieszkaniu. Możesz zaprojektować girlandy poziomo lub pionowo, jak chcesz, przy czym warianty pionowe również wyglądają bardzo ładnie w grupach, a następnie reprezentują wspaniałe zasłony. Czego potrzebujesz, jeśli robisz dekoracje na Halloween z dziećmi:

 • małe kulki styropianowe (w przykładzie o średnicy 4 cm)
 • czarno-pomarańczowa farba akrylowa
 • czarne czyściki do rur
 • czarny karton rzemieślniczy
 • biały papier
 • Przędza lub sznurek
 • pędzel
 • nożyce
 • czarny filcowy długopis
 • Klej
 • Igła

Jeśli chcesz zrobić dekoracje na Halloween z dziećmi, zacznij od pomalowania niektórych kulek. Potrzebne będą czarne pająki i nietoperze, pomarańczowe dynie, a niektóre kule po prostu zostawią białe dla duchów. Następnie stwórz 8 pajęczych nóg, wykonując pro pająk weź dwa czyściki do rur, podziel je raz na połowę i ponownie uzyskaj połowę. Następnie włóż czyściki do rur w czarną kulkę i wygnij je jak nogi pająka. Wytnij kształty oczu z białego papieru, narysuj źrenice i przyklej oczy do kuli.

Zrób dekoracje na Halloween z dziećmi z kulek styropianowych - ładne dekoracje ścienne

Dla Nietoperze złóż kawałek tektury, narysuj skrzydło nietoperza w zagięciu i wytnij je. Jeśli otworzysz go teraz, automatycznie masz dwa skrzydła. Przebij jeszcze dwa otwory w zagięciu. Następnie wytnij mały kawałek środka do czyszczenia rur, wygnij go w kształt litery U i włóż oba końce najpierw przez otwory, a następnie w kulkę, aby utrzymać skrzydła na miejscu. Następnie zrób oczy tak, jak zrobiłeś to z pająkiem. ten dynia zaprojektuj z kilkoma czarnymi liniami i wbijając w kulkę kawałek zielonego środka czyszczącego do rur. Następnie zrób oczy.

Możesz zjawa Zrób dekoracje na Halloween z dziećmi, wycinając najpierw szeroki pasek białego papieru, który jest nieco dłuższy niż obwód kuli. Utwórz falistą linię na jednym z dwóch długich boków. Przyklej pasek wokół kuli, wytnij dwa owalne, czarne oczy i przyklej je również do kuli, aby zrobić buzię dla śmiesznych duchów. Następnie możesz użyć igły, aby przewlec przędzę przez kulki, zawiązując węzeł pod każdą kulką, aby zapobiec ich zsuwaniu się. Jeśli igła jest zbyt trudna do przebicia przez kulki, możesz wstępnie przebić otwory za pomocą igły do ​​cerowania.

Świetny nawiedzony dom jako dekoracja na Halloween z dziećmi

Twórz dekoracje na Halloween z dziećmi - sam stwórz nawiedzony dom z patyczków do lodów

Czy to nie jest naprawdę świetna dekoracja na Halloween? Nawiedzony dom jest dość kompaktowy i można go łatwo schować do przyszłego roku. Otrzymujesz więc kreatywną dekorację na Halloween DIY, którą możesz co roku ustawiać od nowa. Jeśli chcesz zrobić dekorację Halloween z dziećmi, zaplanuj trochę więcej czasu. W przeciwnym razie instrukcje nie są naprawdę trudne.

 • Patyczki do lodów + kilka mniejszych
 • gorący klej
 • nożyczki do dużych obciążeń
 • Akryle
 • kilka małych dekoracji na Halloween

Twórz dekoracje na Halloween z dziećmi za pomocą prostego schematu nawiedzonego domu

Jak zrobić tę dekorację Halloween z dziećmi, można zobaczyć na powyższym schemacie na zdjęciu. Najpierw wykonaj poszczególne elementy, a następnie wykorzystaj je do budowy domu. Następnie możesz pomalować patyczki do lodów (lub przed ich złożeniem). Po wyschnięciu farb można jeszcze dodać dodatkowe ozdoby. Drzewo, które składa się również z patyczków do lodów, jest również bardzo odpowiednie.

Wskazówka: Ponieważ nawiedzony dom ma kilka otworów, możesz zamienić go w latarnię lub latarnię, umieszczając w nim świecę LED. Ale bądź ostrożny! Szczególnie ważne jest, aby nie używać prawdziwej świecy, ponieważ istnieje ryzyko pożaru!

Girlanda oczu z papierowymi talerzykami

Twórz dekoracje na Halloween z dziećmi - girlandę oczu z papierowymi talerzami i szablonem

Jeśli chcesz zrobić szczególnie prostą dekorację Halloween z dziećmi, te oryginalne oczy są bardzo odpowiednie. Tęczówkę otrzymasz dzięki szablonowi do druku, który udostępniamy na końcu artykułu. W przeciwnym razie potrzebujesz tylko kilku materiałów, jeśli chcesz wykonać dekoracje na Halloween, a są to:

 • Papierowy talerz
 • Przędza wełniana (najlepiej w kolorze czerwonym, aby przypominać żyły oczu)
 • nożyce
 • Klej
 • taśma klejąca

Instrukcja kreatywnej girlandy z oczami z papierowych talerzy

Najpierw wykonaj girlandy z włóczki. Aby to zrobić, weź dłuższe kawałki i sklej je klejem. Końce mogą się krzyżować, bo wtedy wyglądają jeszcze bardziej jak żyłki. Następnie wydrukuj szablony tęczówki. Do wyboru jest sześć kolorów. Wytnij je i przyklej z tyłu białych papierowych talerzy. Na koniec przymocuj płytki do przedniej części nici i skończysz z dekoracją Halloween DIY. Zawieś oczy na oknie lub na wolnej ścianie i stwórz trochę przerażający efekt.

Zrób duchy z frędzli

Twórz dekoracje na Halloween z dziećmi - stwórz własne duchy z frędzli

Czy masz jeszcze trochę białej wełny, którą chciałbyś zużyć? Te duchy są właściwym pomysłem na Halloween. Z wełny można łatwo zrobić frędzle, ponieważ mają idealny kształt. Poniżej chcielibyśmy pokazać, jak zrobić tę dekorację Halloween z dziećmi.

 • Wełna biała lub kremowa
 • 1 szt. kartonu lub kartonu (o wymiarach 10 x 10 cm lub 12 x 10 cm)
 • nożyce
 • czarny marker

Po prostu zrób frędzle i zaprojektuj je jako duchy na imprezę Halloween

Owiń wełnianą nitkę wokół kawałka kartonu lub kartonu 20 razy. Nie naciągaj nici zbyt mocno. Pudełko nie powinno się zginać. Następnie odetnij nić i przygotuj kolejny kawałek o długości 30 cm. Wsuń ten kawałek pod nawiniętą wełnę i zawiąż podwójny węzeł. Teraz możesz wypchnąć wełnę z pudełka.

Następnie wytnij kawałek wełny o długości 15 cm, weź wełniany pierścień i zawiąż nitkę wokół pierścienia około 1/4. W ten sposób zdobędziesz głowę ducha. Następnie rozetnij długie pętle, narysuj oczy Eddingiem i pierwszy duch Halloween z chwosta jest gotowy. Możesz też malować na ustach.

Twórz pajęczyny jako dekoracje na Halloween z dziećmi

Twórz pajęczyny jako dekoracje na Halloween z dziećmi z patyczków do lodów i wełny

Pajęczyny są po prostu częścią Halloween i są bardzo łatwe. Jeśli chciałbyś zrobić takie ozdoby na Halloween sam z dziećmi, nie musisz nawet dużo planować. Siatki nadają się nie tylko do dekoracji okien, ale także do ścian, drzwi, żyrandoli i innych obszarów. Chciałbyś zrobić dekoracje na Halloween na zewnątrz? Następnie zacznij od razu!

Sklej popsicle skleja się i owiń je wełnianą nicią

 • patyczki od lodów
 • Wełna w kolorze białym lub typowym dla Halloween (fioletowy, czarny, trujący zielony lub pomarańczowy)
 • Klej
 • opcjonalnie: farby akrylowe do malowania patyczków do lodów i pająków

Zrób siatkę jako dekorację na Halloween z dziećmi

Zacznij od pokolorowania patyczków do lodów, jeśli chcesz. Gdy kolory wyschną, możesz zrobić podstawę dla pajęczyny. Aby to zrobić, przyklej trzy patyczki do lodów w poprzek jeden na drugim, aby uzyskać kształt gwiazdy. Pozwól klejowi wyschnąć, a następnie zacznij owijać wełnianą nić wokół łodyg jak siatkę. Możesz dobrze wykonać poszczególne kroki w instrukcjach. Aby zapobiec późniejszemu ześlizgiwaniu się nici, możesz w określonych odstępach czasu dodać kroplę kleju. Jeśli chcesz, możesz dodać wykończenie do dekoracji, przyklejając pająka do sieci.

Zrób dekoracje na Halloween z papieru – zrób lampiony na Halloween

Łatwa papierowa latarnia DIY z kolorowymi oczami

Przyciemnione światła są ważnym elementem w Halloween. Tworzą idealną przerażającą atmosferę. Dlatego latarnie są tak popularne, jak pomysły na dekoracje na Halloween. Możesz więc zrobić lampiony jako dekoracje na Halloween z dziećmi i nie tylko je ozdobić, ale także oświetlić dowolny obszar w domu. Jeśli chcesz zrobić tę jaskrawo kolorową latarnię na Halloween, potrzebujesz:

 • czarny papier rzemieślniczy
 • kolorowa krepa lub bibułka
 • Nożyczki (lub jeszcze lepiej ostry nóż rzemieślniczy – ale nie dla dzieci!)
 • Klej
 • podczas używania noża rzemieślniczego: odpowiednia podstawa do cięcia

Zrób sobie latarnię na Halloween z czarnego papieru rzemieślniczego i bibuły

Weź dużą kartkę papieru czarną farbą i narysuj na niej przerażające kształty oczu. Aby oczy były takie same w każdej parze oczu, możesz wcześniej przygotować szablony z białego papieru, za pomocą których następnie przeniesiesz kształty oczu na czarny papier. Następnie wytnij oczy. Następnie przytnij krepę lub bibułkę do odpowiedniego rozmiaru. Kształty nie muszą być równe, wystarczy, że zakryją zawsze parę oczu.

Po zaprojektowaniu wszystkich oczu uformuj z papieru walec, sklej boki i z cienkiego paska czarnego papieru zrób uchwyt do latarni i przyklej lub zszyj do latarni. Kompletny! Przy okazji: Możesz również użyć tego pomysłu, jeśli chcesz zrobić latarnię na Halloween na podgrzewacze. Ponieważ jednak latarnia jest wykonana z papieru i dlatego istnieje ryzyko pożaru, do oświetlenia należy używać wyłącznie podgrzewaczy LED.

Pomysły na rękodzieło Halloween – Girlanda Leprechaun wykonana ze skrawków papieru

Zrób gobliny ze skrawków papieru i udekoruj kominek

Zbierz wszystkie skrawki papieru do recyklingu. Ponieważ z nimi możesz zrobić tak wspaniałą girlandę goblinów jako dekorację Halloween z dziećmi. A girlandy to zawsze świetne pomysły na Halloween! Możesz użyć poniższego szablonu, aby wydrukować gobliny i użyć ich jako szablonu lub możesz narysować je odręcznie. Jednak gobliny to tylko jeden przykład. Przy odrobinie wyobraźni możesz również wyczarować inne motywy. A Wam maluchy na pewno nie zabraknie wyobraźni!

 • Skrawki papieru
 • karton
 • Akryle
 • pędzel
 • Klej
 • linia

Szablon do wydrukowania krasnoludka na halloweenową girlandę

Jeśli chcesz samodzielnie wykonać tę halloweenową dekorację, przenieś gobliny na karton za pomocą szablonu i wytnij je. Następnie można je pomalować farbami akrylowymi. Pozwól farbom wyschnąć. W międzyczasie możesz pociąć swoje skrawki papieru – możesz oczywiście zdecydować jak iw jakich kolorach. Następnie przyklej poszczególne elementy do głowy leprechauna, jak chcesz. Na koniec przebij dziurki w uszach (możesz również użyć dziurkacza) i przeciągnij sznurek przez te otwory, aby zrobić girlandę na Halloween.

Majsterkowanie na Halloween z dziećmi - przerażające i łatwe pomysły na rzemiosło

Szablony do tęczówki tutaj.

Wydrukuj gobliny.