Halloween

Rękodzieło na Halloween z papierem – 3 proste instrukcje

Halloweenowy majstrować z papierem -instrukcje-pomysły-girlane-ku% cc% 88rbis-bat

Każda uroczystość to wspaniała okazja do wyrażenia kreatywności i bycia kreatywnym. Własnoręcznie wykonane produkty są szybko używane i natychmiast prezentowane. Oryginalna dekoracja zapewnia dobry nastrój podczas uroczystości i przyjęć. Zaskocz gości oryginalnymi i stylowymi dekoracjami, jeśli zrobisz je z papieru Tinker Halloween. Oferujemy trzy proste instrukcje do wykonania.

Rękodzieło na Halloween z papieru – Stylowe dekoracje na Halloween z bibuły

Halloweenowy majstrować z papierem -pomysły-strauss-czarna róża-papier krepowy

Domowa dekoracja nie zawsze jest tańsza niż przedmioty, które można przygotować na zaopatrzenie imprezowe. Jest jednak piękniejszy i precyzyjniej dopasowany do stylu życia. Tworzy to spójny ogólny obraz, który przyczynia się do świątecznej atmosfery. Halloween jest tuż za rogiem i jest dobrą okazją do pokazania dbałości o szczegóły w jak najlepszym świetle. Wybraliśmy papier jako bardzo odpowiedni materiał do rękodzieła.

Halloweenowe majsterkowanie z papierem – stwórz własny stylowy wieniec na drzwi w kolorze ciemnej czerni

Halloweenowy majstrować z papierem -instrukcje-wieniec na drzwi-czarno-biały-papier krepowy

Uroczystość rozpoczyna się przy drzwiach wejściowych. Gości można powitać pysznymi drinkami powitalnymi i zaprosić na przyjęcie w domu. Dlatego ma sens, że dekoracja Halloween zaczyna się właśnie tam. Stylowo udekoruj drzwi wejściowe motywowym wieńcem na drzwi wykonanym z bibuły, który jest bardzo łatwy do zaprojektowania.

Halloweenowe rękodzieło z papierem – instrukcje wieńca na drzwi

halloween-materiał-papier-instrukcje-drzwi-wieniec-czarny-krepowy-papier-szpilki

Charakterystyczne kolory na Halloween to czarny i pomarańczowy, ale zachęcamy do eksperymentowania z innymi kombinacjami kolorystycznymi. W naszym przykładzie używany jest tylko czarny papier krepowany. Pokrój na kilka prostokątnych kawałków tej samej wielkości. Zaopatrz się też w podkładkę na wieniec, zwykle wykonaną ze styropianu. Potrzebujesz również szpilek – albo z czarną główką, albo w całości ze stali.

Halloweenowe rękodzieło z papieru – czarny wieniec na drzwi z bibuły

halloween-materiał-papier-instrukcje-na-drzwi-wianek-papier-krepowy-zrób-sam

Złóż każdy kawałek bibuły po dwa, tworząc pętelkę i włóż go mocno do podkładki wieńca za pomocą szpilki. Powinien powstać rodzaj falbanki. Kontynuuj, dopóki cała powierzchnia wieńca zostanie pokryta. Staraj się zachować taką samą odległość między poszczególnymi elementami, aby w końcu powstała jednolita struktura.

Zrób wieniec na drzwi na Halloween z bibuły i podkładki na wieniec

halloween-papier-materiał-instrukcje-drzwi-wianek-dekoracja-dom% cc% 88r

W dolnej części wieńca zawiąż kokardę za pomocą bibuły lub innego wybranego materiału. Możesz wprowadzić trochę koloru do projektu wieńca na drzwi, jeśli ozdobisz go pomarańczową wstążką. Styropianową podkładkę wianek można łatwo przymocować do drzwi – za pomocą taśmy dwustronnie klejącej lub podkładek samoprzylepnych.

Halloweenowy majstrować z papierem – wtyczka do miotły wiedźmy 

Halloweenowy majstrować z papierem -instrukcje-wiedźma-miotła-deco-pary-słomki

Świetne wtyczki Halloween można majstrować przy pomocy papieru. Koktajle imprezowe, ciastka i talerze do serwowania są nim odświętnie udekorowane. Zrób sam klimatyczne miotły, które dokładnie pasują do tematu.

Halloweenowe rękodzieło z papieru – wymagane materiały

Halloweenowy majstrować z papierem -instrukcje-czarownica-miotła-potrzebne-materiały

Przede wszystkim potrzebne są jasne słomki, które zdecydowanie wprawiają w dobry nastrój, ale można też używać konwencjonalnych. Potrzebny jeszcze arkusz brązowego papieru i sznurek oraz tektura w kolorze pomarańczowym.

Tinker Halloween – pociąć frędzle na brązowy papier

halloween-materiał-papier-instrukcje-wiedźma-noż-nożem-frędzle

Słomka służy jako trzonek do miotły, a włosie do miotły jest wykonane z brązowego papieru. Dlatego weź kawałek papieru i pokrój go na frędzle, ale nie do końca z jednej strony. Tam przyklejasz dwustronną taśmę i mocujesz ją po jednej stronie świecącej słomki. Działa to bardzo prosto, jeśli nawiniesz słomkę na lepki obszar, a następnie lekko dociśnij.

Halloweenowe rękodzieło – udekoruj świecące się słomki jak wiedźmy w nastrojowy sposób

halloween-materiał-papierek-instrukcje-wiedźma-miotła-świecące-słomki

Halloweenowe rękodzieło z papieru – wybijanie tematycznych etykiet

halloween-materiał-papier-instrukcje-materiały-miotły-wiedźma-dziurkacz

Najwyraźniej miotła wiedźmy wygląda na skończoną, ale wciąż brakuje ważnych szczegółów. Zrób piękne metki, które przymocujesz do każdej małej miotły i tym samym sprawisz, że dekoracja będzie naprawdę klimatyczna. Potrzebujesz do tego dziurkacza motywu, dziurkacza i sznurka. W tym przykładzie stempel został wybrany z projektem etykiety, ale możesz użyć jednego z wybranych.

Halloweenowe rękodzieło z papieru – stwórz własne etykiety z wykrojnikami motywowymi

halloween-materiał-papier-instrukcje-na-miotła-wiedźma-dziurkacz

Użyj pomarańczowego kartonowego pudełka, ponieważ idealnie nadaje się do motywu Halloween. Możesz napisać świąteczne etykiety na etykietach, zanim zostaną wycięte. Możesz to zrobić za pomocą komputera i drukarki lub za pomocą maszyny do pisania, w przeciwnym razie możesz później napisać je ręcznie. Wybij z tektury tyle etykiet, ile jest mioteł wiedźmy i przywiąż je do jednej miotły wiedźmy.

Twórz oryginalne wtyczki na Halloween – Świecące miotły wiedźmy

halloween-materiał-papier-instrukcje-wiedźma-miotła-brązowy-papier-słomki

Miotły wiedźmy można idealnie wkomponować w dekorację stołu i wstawić do przekąsek i potraw na przyjęcia jako pomysłową dekorację. Możesz też podarować je gościom jako drobny upominek. Jednak właściwy efekt pojawia się, gdy światła gasną, a rączki miotły świecą w ciemności.

Zrób wiedźmy miotły na Halloween za pomocą papieru i jasnych słomek 

Halloweenowy majstrować z papierem -instrukcje-wiedźma-miotła-zrób sobie koktajle

Tinker kreatywne pomysły na Halloween – wtyczka do miotły czarownic

halloween-materiał-papier-instrukcje-miotła-wiedźmy-brązowy-papier-świecące-słomki

Tinker upiorny ozdobny napis na drzwiach na Halloween – Instrukcje

halloween-materiał-papier-instrukcje-dekoracje-listy-dekoracja-drzwi-czarny

Czcionki ozdobne zawsze przyciągają wzrok i są uważane za stylowe ozdoby z indywidualnym akcentem. Dzięki ozdobnym literom, pomysłowe słowa kluczowe i monogramy mogą stanowić harmonijną dekorację w domu. Hasła Halloween, takie jak Boo, Spooky, „Trick or Threat” i inne zostały przetłumaczone z języka angielskiego. Wszystko czego potrzebujesz to odpowiednie litery, które można znaleźć w każdym sklepie z rękodziełem.

Halloweenowe rękodzieło z papieru – udekoruj ozdobne litery

halloween-materiał-papier-instrukcje-dekoracje-kartony-materiały

Tuleje ozdobne wykonane z materiałów takich jak styropian czy tektura dostępne są również jako korpusy pełne lub pudełka z wieczkami. Wybierz dowolny kolor i pokoloruj go na czarno lub w innym kolorze, aby pasował do motywu. Gdy farba całkowicie wyschnie, może po co najmniej 12 godzinach, można pomalować powierzchnię farbą w sprayu, a następnie posypać brokatem i brokatem. Na koniec napraw odpowiednią farbą w sprayu.

Tinker ozdobna czcionka w kolorze czarnym z brokatem na Halloween

halloween-materiał-papier-instrukcje-dekoracyjne-litery-brokat-czarny

Następnego dnia, gdy powierzchnia jest sucha i nieklejąca się, możesz związać ozdobne litery i przymocować je w żądanym miejscu. Tak zaprojektowane litery można powiesić na drzwiach lub umieścić w innym miejscu.

Twórz klimatyczne dekoracje drzwi na Halloween

halloween-materiał-papier-instrukcje-dekoracje-listy-dekoracja-drzwi-brokat