Halloween

Porady dotyczące makijażu na Halloween dla dzieci i dorosłych – makijaż brody

Jeśli chcesz przebrać się za pirata, kowboja, Meksykanina, rycerza, muszkietera lub mafiosa z lat 20. na karnawał lub Halloween, broda jest ważnym wyróżnikiem. W przypadku małych wąsów malowanie jest lepsze niż przyklejanie, ponieważ taka broda nie może spaść i wyglądać równie realistycznie. W dzisiejszym artykule znajdziesz pomysły na różnego rodzaju brody, które są po prostu częścią stroju, a także łatwe do założenia. Z nimi Wskazówki dotyczące makijażu na Halloween uda Ci się założyć idealną brodę!

Porady dotyczące makijażu na Halloween - rodzaj makijażu-brody

Porady dotyczące makijażu na Halloween – kształt brody

wąsy-makijaż-szablony-meksykański-francuski

Różne narody iw różnym wieku miały również różne zasady dotyczące tego, kto może nosić brodę. W przypadku Greków i Rzymian księża i senatorowie mieli pełne, kształtne i zadbane brody, podczas gdy niewolnicy i ludzie w ogóle nie mieli brody. W XVI wieku personel wojskowy we Francji nosił tak zwane henri quatres lub kozia bródka. Jeśli kostium jest już zaniepokojony, nadal musisz z grubsza określić, jaki kształt powinna mieć broda w tym wieku.

Porady dotyczące makijażu na Halloween – kosmetyki, których potrzebujesz

piracki-make-up-dziecięca-broda-kajal-karnawał

Istnieje oczywiście kilka sposobów na wykonanie makijażu na brodzie. Do tego potrzebne są różne przedmioty i narzędzia kosmetyczne, takie jak czarno-brązowy makijaż karnawałowy (najlepiej na bazie wody), gąbka do zarostu, gąbki kosmetyczne, cień do powiek, cienkie pędzle i kredka..

Makijaż kowbojski – instrukcje i pomysły na karnawał, Halloween & Współ

Piracki makijaż na Halloween lub Mardi Gras: pomysły dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Dzieci malują się na Mardi Gras jako popularne pomysły superbohaterów & Instrukcje

3-dniowy makijaż brody z gąbką do zarostu

Halloweenowe porady dotyczące makijażu broda-makijaż-zarost-gąbka-trzydniowa broda

Codzienna trzydniowa broda jest stosunkowo łatwa do zapuszczenia u mężczyzn, ale jeśli chcesz nadać kobietom i dzieciom męski wygląd, to gąbka do zarostu jest idealna. Dzięki gąbce z otwartymi porami można wykonać realistyczny zarost, który nadaje wyglądowi dodatkową porcję męskości.

Makijaż brody Jack Sparrow z kohl

jack-wróbel-broda-make-up-kajal-warkocze-klej

Jack Sparrow to jeden z najpopularniejszych pomysłów na kostiumy w ostatnich latach. Jego broda jest symbolem buntu i dzikości oraz emanuje swobodnym urokiem. Możesz uzupełnić wąsy kohlem, ale do koziej bródki z warkoczem musisz użyć sztucznej brody.

pokręcone wąsy Kapitana Haka 

Halloweenowe porady dotyczące makijażu brody kapitana pomysł na haczyk

Kolejny kultowy pirat, który ma pięknie wyrzeźbione i wypielęgnowane wąsy – Kapitan Hak z Piotrusia Pana! Zrób cienkie półokrągłe linie do zewnętrznego kącika ust i podciągnij loki z huśtawką. Jeśli chcesz, możesz również pomalować kozią bródkę na brodzie.

Makijaż anonimowego uśmiechu 

halloween-makijaż-poradniki-anonimowe-różowe-policzki

V jak Vendetta, znana również jako maska ​​Guya Fawkesa, stała się sławna dzięki filmowi o tej samej nazwie, ale grupa hakerów Anonymous również nosi tę samą maskę w swoich filmach. Stała się już symbolem protestów przeciwko politykom i ugruntowanej władzy. Graficzny wąsik i delikatna kozia bródka są natychmiast rozpoznawalne i łatwe do założenia.

Dziwna broda Seneki Crane

Halloweenowe porady dotyczące makijażu seneca-crane-bart-make-up

Drobno wyrzeźbiona broda postaci Seneki Żurawia na Igrzyskach Śmierci charakteryzuje się wyjątkowym kształtem i ma nawet własny fanpage na Facebooku! Supreme Playmaker znany jest w kręgach mody jako doskonały artysta estradowy. Bądź bardzo precyzyjny z pędzelkiem na policzkach, aby udało Ci się stworzyć te stylizowane fale.

Broda Iron Mana nazywa się brodą Balbo

broda-makijaż-kobieta-iron-man-kozia bródka

Chcesz przebrać się za superbohatera? Wtedy możesz wcielić się w rolę Tony’ego Starka, wciąż znanego jako Iron Man. Jego ciekawie ukształtowana broda jest bardzo ważna w tej roli. Broda balbo to połączenie koziej bródki, paska pod brodą i brody cebulowej.

Meksykański makijaż brody

halloween-makijaż-poradniki-meksykańskie-wąsy-cukierkowa czaszka

Meksykańska maska ​​pośmiertna stała się hitem wszech czasów na Halloween w ostatnich latach. Makijaż jest odpowiedni zarówno dla dzieci, mężczyzn jak i kobiet. Ale jeśli jako mężczyzna chcesz po prostu nadać kwiatowemu wzorowi męski akcent, dodaj kolejne pasujące Wąsy! Jeśli chcesz przebrać się za klasycznego Meksykanina, powinieneś założyć duże wąsy, zwane również wąsami morsa.

Wskazówki dotyczące makijażu na Halloween – rycerz i muszkieter z kozią bródką

rycersko-broda-makijaż-dzieci-dorośli-formy

Brody Van Dyke i Victor Emmanuel idealnie pasują do stroju rycerza lub muszkietera. Pierwszy rodzaj brody pochodzi od XVII-wiecznego malarza flamandzkiego Anthony’ego Van Dyke’a i jest kombinacją koziej bródki i wąsów. Jednak w tym wariancie oba nie są ze sobą połączone. Pomaluj delikatny pionowy pasek brody pod brodą i umiejętnie zakręcone wąsy i dopełnij swój wygląd muszkietera!

Rycerze malują brody i srebrne hełmy dla dzieci

rycerz wykonujący makijaż na brodzie i hełmie dziecka

Kowbojski makijaż brody

kowboj-makijaż-broda-broda-kozia-wąsy-dziecko

Prawdziwy kowboj potrzebuje też potężnej brody, by zdobyć szacunek na Dzikim Zachodzie! Za pomocą gąbki kosmetycznej możesz zagruntować cały obszar podbródka na jasnobrązowy lub narysować brodę Henriquatre wokół ust.

Makijaż brody Asterix

halloweenowe porady dotyczące makijażu asterix-wąsy-make-up-blond

Goci, Galowie i Wikingowie mieli długie brody związane w węzły i warkocze. Jednak w przypadku kostiumu Asterix nie potrzebujesz długiej brody, aby się przyczepić. Z łatwością pomalujesz wąsy żółtą i brązową farbą.

Makijaż brody Super Mario

Makijaż brody Super Mario dla dzieci w Mardi Gras

Stworzony przez Shigeru Miyamoto jako maskotkę Nintendo, Mario jest niezwykle znaną postacią z gier wideo, prawdopodobnie najbardziej znaną wszechczasów. Przebieranie się za Super Mario na imprezę Halloween lub karnawał wcale nie jest trudne. Wszystko czego potrzebujesz to niebieski kombinezon, czerwona koszula z długim rękawem, czerwona czapka z literą M z przodu i oczywiście duże czarne wąsy! Użyj poniższego szablonu do makijażu!

szablon brody do makijażu super mario

Porady dotyczące makijażu na Halloween w stylu lat 20. 

broda-make-up-20s-gangster-mafioso-cienkie-wąsy

W przebraniu mafii znajduje się również mały wąsik, który był znakiem rozpoznawczym Al Capone. Może być wykonany z czarnej kohl i powinien być tak szeroki jak twój mały palec.

długie baki były typowe dla lat 70.

broda-make-up-70s-bajki-długo-krzaczaste

Pamiętasz amerykański serial telewizyjny „Dzikie lata siedemdziesiąte”? Jednym z głównych bohaterów był Steven Hyde, który był szczególnie szanowany przez innych za swój chłód. Nie miał brody, ale miał dzikie loki i długie baczki – idealny dodatek do kostiumu z lat 70..

Użyj szablonu wąsów

halloween porady dotyczące makijażu wąsy makijaż dla dzieci szablon

Jeśli masz trudności z malowaniem odręcznym, możesz również użyć szablonu, aby pomalować idealne wąsy. Niezależnie od tego, czy jest to klasyczna czy nowoczesna, zabawna czy poważna, istnieje wiele rodzajów brody, które mogą pasować do Twojego Halloweenowego lub karnawałowego wyglądu.

Szablon wąsów do druku

wąsy-szablon-różne-kształty-rodzaje