Halloween

Makijaż Spiderman – instrukcje i pomysły dla dzieci i dorosłych

maska ​​do malowania twarzy spiderman czoło oczy

Malowanie twarzy to nie tylko świetne rozwiązanie na ostatnią chwilę na Halloween i Mardi Gras, ale jest również niezwykle popularne na imprezach dla dzieci. Najmłodsi lubią wcielać się w role zwierząt, postaci z filmów animowanych i mitycznych stworzeń. Do najpopularniejszych pomysłów na malowanie twarzy należą również superbohaterowie, którzy zawsze ratują świat swoimi supermocami. Dziś pokażemy Ci, jak nadrobić sobie lub dziecku jako Spiderman.

Pomaluj dzieci jako Spiderman

malowanie twarzy spiderman oczy policzki pająk czoło

Dla dzieci przebranie Spidermana to klasyk na imprezach kostiumowych. Nie tylko chłopcy, ale i dziewczęta lubią zakładać czerwoną maskę i wyobrażać sobie, że mogą latać i kręcić się w pobliżu. Alternatywą dla kostiumu Spidermana jest malowanie twarzy, które działa bardzo szybko i doskonale łączy się z ubraniem w odpowiednich kolorach.

szablon do makijażu twarzy spiderman

Nałożenie makijażu na twarz Spidermana nie jest skomplikowane i nie zajmuje dużo czasu. Nawet bez doświadczenia w malowaniu twarzy, wygląd sprawdza się bardzo dobrze przy pierwszej lub drugiej próbie. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku, jak szybko i łatwo nałożyć makijaż na dziecko jako Spiderman. Szablon do makijażu też nie jest konieczny.

Malowanie twarzy Spiderman – przewodnik krok po kroku

Spiderman makijaż dzieci pół twarzy

Możliwości twarzy Spidermana jest wiele. Ten samouczek pokazuje, jak malować tylko połowę twarzy. Najpierw zbierz niezbędne materiały:

  • wodorozcieńczalna farba do makijażu w kolorze białym, czerwonym i czarnym
  • Gąbka do makijażu
  • Okrągły pędzel, rozmiar. 3 i 5

instrukcje dotyczące malowania twarzy spiderman farbą do oczu

Zacznij od czystej twarzy. Następnie zwilż gąbkę i nałóż kroplę po kropli białą farbę do makijażu wokół oczu. Na tym etapie kontury nie muszą być idealne.

Instrukcja malowania twarzy spidermana na czerwono

Teraz zwilż drugą stronę gąbki i zanurz ją w czerwonej farbie. Narysuj jedną połowę kolorem czerwonym od twarzy do nosa, omijając oko i usta.

jak nakładać makijaż na dzieci zgodnie z instrukcjami Spiderman

Wypełnij kolorem czerwonym w obrębie pomalowanych konturów, aż kolor zostanie równomiernie rozprowadzony. Następnie wyczyść zewnętrzne kontury wilgotną szmatką.

instrukcje malowania twarzy spiderman czarne kontury

Z okrągłym rozmiarem pędzla. 5 i czarną farbą, narysuj kontur na środku twarzy na początku maski, obrysuj białą obwódkę oka na czarno i namaluj kilka kresek na policzkach.

dziecko jako Spiderman instrukcje dotyczące makijażu pajęczyna

Narysuj kilka zakrzywionych linii między czarnymi liniami, aby utworzyć wgniecenia pająka.

instrukcje malowania twarzy spiderman pająk farby nos

Wreszcie z okrągłym rozmiarem pędzla. 3 narysuj małego pająka na nosie. Najłatwiej to zrobić, malując najpierw mały i duży owal, a następnie po cztery nogi po lewej i prawej stronie.

Jeśli chcesz, możesz pomalować drugą połowę twarzy w ten sam sposób, aby stworzyć kompletną maskę Spidermana.

Pomysły na malowanie twarzy jako inspirację

instrukcje dla dzieci do makijażu czarnego spidermana

Wszyscy wiedzą, że kostium Petera Parkera jest w kolorze czerwonym, niebieskim i czarnym. W trzecim filmie Spider-Mana jest jednak również jego odmiana, a mianowicie Black Spiderman. W rzeczywistości jest bardziej złoczyńcą, dlatego taka maska ​​jest idealna na Halloween. Jeśli malujesz swoje dziecko jako czarnego Spidermana, powinieneś tylko zastąpić czerwony kolor makijażu czarnym i pomalować pajęczynę na biało lub szaro.

pomysły na malowanie twarzy karnawałowy Spiderman

Warianty malowania twarzy jako Spiderman są liczne. Oczywiście sam decydujesz, czy chcesz wykonać całą twarz, połowę jak w powyższej instrukcji, czy tylko maskę. W poniższej galerii zdjęć możesz rzucić okiem na kilka pomysłów na wykończenie wyglądu Spidermana. Nawet kilka małych kropek, linii i konturów może całkowicie zmienić ogólny efekt i ładnie dopełnić makijaż.

Spiderman makijaż pomysły na Halloween

pomysły malowanie twarzy spiderman pająk nos

jak spiderman make-up karnawałowe przyjęcie urodzinowe dla dzieci

dziecko jako spiderman nakłada makijaż na halloween party dla dzieci

malowanie twarzy spiderman halloween karnawałowe przebranie

porady dotyczące malowania twarzy spidermana

proste pomysły malowanie twarzy maska ​​spiderman

Spiderman makijaż dzieci maska ​​oczy

Spiderman maska ​​halloween makijaż dziewczyna

Spiderman malowanie twarzy czoło oczy

Uzupełnij dorosłych jako Spiderman

Spiderman makijaż maska ​​damska halloween

Chociaż Spiderman jest zwykle mężczyzną, wiele kobiet wybiera również wygląd Mardi Gras lub Halloween. Superbohatera można również interpretować jako kobietę, a wyniki są naprawdę świetne. Kilka pomysłów na inspirację i instrukcje na maskę Spidermana znajdziecie poniżej.

Pomaluj maskę Spidermana na twarz

instrukcje makijażu spiderman krok 1 makijaż oczu

Najpierw oczyść twarz i uzupełnij oczy. Wystarczy kredka do oczu, trochę tuszu do rzęs i ewentualnie lekki cień do powiek.

instrukcje make-up spiderman krok 2 pomaluj twarz na czerwono

Konturuj na czarno obszar wokół oczu oraz nad brwiami. Pomaluj na czerwono górną połowę twarzy, w tym czoło, omijając okolice oczu.

instrukcje make-up spiderman krok 3 pomaluj czarne paski

Narysuj pionowe paski na masce czarną farbą i pędzlem.

instrukcje makijażu Spiderman krok 4 pomaluj pajęczynę

Na koniec połącz pionowe pociągnięcia z zakrzywionymi liniami, aby pomalować pajęczynę. kompletny!

Więcej pomysłów dla kobiet

spiderman makijaż damski twarz dekolt

Makijaż Spiderman – przerażający wygląd na Halloween

Jeśli chcesz przerażającego makijażu na Halloween, możesz rozważyć jeden z przedstawionych tutaj pomysłów. Przy pierwszym makijażu Spiderman otrzymał kilka ran za pomocą makijażu z efektem specjalnym, który sprawia, że ​​wygląd jest przyjazny dla Halloween. Naszą drugą sugestią jest Venom – zła wersja superbohatera przedstawionego w trzecim filmie.