Halloween

Makijaż na rany na Halloween – pomocne wskazówki i instrukcje dotyczące makijażu

Jeśli chcesz sam zrobić straszny wygląd na Halloween, powinieneś zacząć przygotowania w odpowiednim czasie. Wybór dobrego kostiumu i dopasowanego makijażu zajmuje dużo czasu i należy go zaplanować nieco wcześniej. W tym artykule przedstawiamy kilka pomysłów, jak zrobić inaczej Uzupełnij rany stworzyć przerażający dodatek do kostiumu na Halloween.

Makijaż na rany, krwawiące rany-przedramię-fx-makijaż-siebie

Realistyczny makijaż ran – pomysły dla młodzieży i dorosłych

Rany makijaż nogi-duże-krwawienie-cięcia-obtarcia

Wieczorem przed Wszystkimi Świętymi można spotkać na ulicy postaci ze świata fantasy, a także ludzi w strasznych maskach i krwawiących twarzach. Jednak przerażający wygląd Halloween jest ostatnio preferowany, szczególnie wśród nastolatków i dorosłych. Za pomocą kilku sztuczek możesz nawet wymyślić naprawdę wyglądające rany, które tworzą prawdziwą atmosferę Halloween na imprezie.

Uzupełnij rany domowymi sposobami bez lateksu

Makijaż na rany, domowe środki zaradcze, chusteczki kosmetyczne i instrukcje kleju do rzęs

Przede wszystkim pokażemy Ci, jak możesz uzupełnić rany za pomocą domowych środków i zwykłych przyborów do makijażu. Potrzebujesz chusteczki do twarzy, kleju do rzęs, gąbki do makijażu oraz pudru lub podkładu do konturowania rany. Do makijażu z efektem krwi można nałożyć czarny eyeliner, czerwony cień do powiek i czerwoną szminkę.

Uzupełnij ranę na ustach zwykłym makijażem

Makijaż rany-instrukcje-na-usta-rany-łatwe

Rozcięte usta to popularny pomysł na makijaż na Halloween, inspirowany postacią Jokera. Wygląda jak krwawiąca rana i sprawia, że ​​wygląda przerażająco. Aby wymodelować usta, należy najpierw nałożyć klej do rzęs na odpowiedni obszar za pomocą gąbki do makijażu. Następnie rozerwij chusteczkę kosmetyczną na paski, nałóż je na klej i uformuj ranę. Na koniec pozwól mu dobrze wyschnąć, a następnie nałóż makijaż za pomocą eyelinera, pomadki i cienia do powiek.

Uzupełnij rany Halloween – materiały specjalne

Makijaż na rany-efekt wosk-żelatyna-lateks-gąbki

Jeśli naprawdę chcesz nadrobić naprawdę wyglądające rany, jest kilka specjalnych produktów, które Ci w tym pomogą. Efekt lub wosk derma jest idealny do wybrzuszenia brzegów ran i niezbyt dużych blizn. Jeśli jednak chcesz uzupełnić większe pęknięcia lub rany, zaleca się stosowanie żelatyny. Jest podgrzewany przed użyciem, aby stał się płynny, a następnie może być stosowany również do uzupełniania oparzeń. Możesz użyć specjalnego mleczka lateksowego w płynie, aby uzupełnić blizny, rany i rozdartą skórę, aby uzyskać realistyczny efekt.

Zrób sobie nacięcia woskiem z efektem – instrukcja

rany-makijaż-czoło-efekt-woskiem-nałóż-cut-make

Tutaj pokazaliśmy, jak możesz samodzielnie wykonać cięcia. Weź kawałek wosku i pocieraj go tam iz powrotem, aż się rozgrzeje i nabierze wydłużonego kształtu. Następnie rozprowadź derma wosk na wybranym obszarze i przyklej go kosmetycznym klejem do skóry, jeśli to konieczne. Z odrobiną wazeliny na palcach, brzegi rany mogą być idealnie wtopione w skórę. Aby otworzyć ranę, wykonaj cięcie wzdłużnie czymś niezbyt ostrym (na przykład nożyczkami do paznokci).

Uzupełnij rany wazeliną

rany-instrukcje-makijazu-wycięte-rany-wosk-lateks-proszki-akwarele

Aby rana wyglądała bardziej realistycznie, należy nałożyć puder lub podkład w odcieniu skóry, o ile kolory się wyrównają. Następnie uzupełnij wewnętrzne krawędzie rany kolorem czarnym, środek kolorem czerwonym, a następnie nanieś na ranę sztuczną krew.

Zastosuj krew z filmu i uzupełnij wygląd Halloween

rany-makijaż-rozcięcia-instrukcje-bieganie-sztuczna-krew

Na koniec nałóż trochę czerwonego cienia do powiek lub różu wokół rany, aby wyglądała bardziej naturalnie. Nałóż trochę sztucznej krwi na ranę i twoje cięcie jest gotowe. W połączeniu z odpowiednim strojem możesz uzyskać przerażająco piękny wygląd na Halloween.

Sam makijaż na szybkie rany kłute

rany-makijaż-przedramię-prawdziwy-wygląd-rany kłute-film krew

Dzięki woskowi z efektem możesz samodzielnie uzupełnić rany kłute na dowolnej części ciała. Procedura jest taka sama jak przy cięciu, ale cięcie powinno być mniejsze i nie wymagać zbyt dużego makijażu. W ten sposób można zrobić różne blizny bez krwi filmowej.

Makijaż ran – oryginalne pomysły na Halloween

rany-makijaż-halloween-pomysły-strzał-rana-czoło-sucha-krew

Poza ranami kłutymi i skaleczeniami, popularnym pomysłem na makijaż na Halloween są również rany postrzałowe.Najłatwiej zrobić makijaż za pomocą wosku derma i można je łączyć z wieloma różnymi kostiumami.

Instrukcje – Uzupełnij ranę postrzałową na Halloween

rany-makijaż-strzał-efekt-wosku-instrukcje-przerażający-wygląd

Najpierw formowana jest płaska kulka z wosku z efektem i przyklejana do twarzy lub innej pożądanej części ciała. Wytnij otwór w środku, nałóż makijaż na obszar wokół niego i wokół niego, nałóż sztuczną krew i rana postrzałowa jest gotowa.

Uzupełnij rozdartą skórę z ranami

rany-make-up-otwarte-rany-krwawienie-szyja-postrzępiona-skóra-halloween

Innym świetnym sposobem na zagojenie ran jest lateksowe mleko i ręczniki kuchenne. Płynne mleczko lateksowe rozprowadza się na skórze na wybranej części ciała za pomocą pędzla lub gąbki do makijażu. Gdy jest jeszcze wilgotny, nakłada się na niego pierwszą warstwę ręczników kuchennych i suszy suszarką. Następnie w ten sam sposób nałóż cztery lub pięć warstw mleka lateksowego i papieru kuchennego. Następnie ostrożnie oderwij papier, aż pojawią się pożądane pęknięcia. Na koniec uzupełnij rany i nałóż sztuczną krew. Wskazówka: przy większych ranach bardziej realistycznym rozwiązaniem będzie pozostawienie plam krwi na ubraniach za pomocą sztucznej krwi.

Uzupełnij nacięcia na kostkach żelatyną

rany-makijaż-otwarte-rany-kostki-żelatynowe-folia-krew-bawełniane kulki

Różne rany można uzupełnić żelatyną w celu wykonania makijażu z efektami specjalnymi. Najpierw jest podgrzewany, aby stał się płynny, a dopiero potem nakładany na skórę. Żelatyna stygnie stosunkowo szybko i można ją ponownie nałożyć i napełnić sztuczną krwią. Niektóre waciki w ranie wyglądają jak kości i tworzą bardziej przerażający efekt.

Oparzenia tworzą niesamowicie piękny wygląd

rany-makijaż-oparzenia-rany-halloween-fałszywe-soczewki-kontaktowe

Oparzenia to przerażający pomysł na makijaż na Halloween. Najlepiej nadają się do tego żelatyna lub mleko lateksowe z odrobiną papieru kuchennego. Nakładając makijaż na takie rany, należy wymodelować bąbelki w skórze, aby wyglądała na poparzoną.

Oparzenia od ręczników kuchennych

Makijaż-makijaż-oparzenia-nadgarstki-ręczniki-kuchenne-zrób-siebie

Aby zrobić sobie oparzenie mlekiem lateksowym, należy najpierw ogolić pożądany obszar, aby uniknąć bolesnego demakijażu. Rana oparzeniowa jest zbudowana jak rozdarta skóra, nie robiąc dużych rozdarć w ręcznikach kuchennych. Podczas nakładania makijażu należy używać czerwonych i czarnych farb do twarzy lub akwareli, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Nałóż makijaż na otarcia na twarzy lub ciele

rany-make-up-halloween-zadrapania-porady-makijazowe

Otarcia na całym ciele są bardzo popularne w Halloween, ponieważ stanowią świetny dodatek do każdego przerażającego kostiumu. Możesz wykonać makijaż dowolną metodą, preferując derma wosk i mleczko lateksowe.

Halloweenowy wygląd z siniakami i otarciami

rany-make-up-halloween-siniak-otarcia-zarost-gąbka

Najłatwiejszym sposobem na prostsze otarcia bez silnego krwawienia jest użycie tzw. gąbki do zarostu i odrobina czerwonej akwareli. Dobrze komponują się z siniakami i sprawiają, że Halloween wygląda trochę przerażająco.

Blizny nadrabiają Halloween

makijaż blizn na halloween z kolodionem blizny

Płyn do blizn zwany sztywnym kolodionem jest zwykle używany do tworzenia blizn. Początkowo płynny roztwór bardzo mocno kurczy się podczas suszenia i deformuje skórę w realistyczne blizny. Obsługa produktu efektów specjalnych jest bardzo prosta, a płyn blizny kosztuje mniej niż 7 euro.

blizny makijaż na halloween na twarzy z kolodionem

Oto fajny film o tym, jak sprawić, by wygląd był bardziej realistyczny:

A jeśli chcesz samemu zrobić blizny bez produktów SFX, możesz wypróbować ten pomysł z klejem do rzęs: