Halloween

Diabelski makijaż na Halloween z instrukcjami dla dorosłych i dzieci

diabelski makijaż męskiej twarzy

Szukasz już pomysłów na kostium na Halloween, karnawał lub imprezę tematyczną, która kojarzy się z ekspresją teraźniejszości i wzbudza silne emocje? Przebranie za diabła jest niewątpliwie bardzo popularne. Ważną częścią udanego kostiumu na Halloween lub karnawał jest perfekcyjny makijaż twarzy. W dzisiejszym artykule mamy dla Ciebie świetne pomysły na wykonanie krok po kroku diabelskiego makijażu. Daj się zainspirować naszą galerią zdjęć dla kobiet, mężczyzn i dzieci i przyciągnij uwagę wszystkich subtelnym, złym lub przerażającym makijażem twarzy.

Makijaż czerwonego diabła krok po kroku dla kobiet i mężczyzn

diabelski-makijaz-czerwona-kobieta-diabelskie-rogi

Kiedy myślimy o diable, pierwsze skojarzenie wiąże się z kolorem czerwonym. Jeśli chcesz nałożyć makijaż jak czerwony diabeł, musisz najpierw poświęcić wystarczająco dużo czasu, ponieważ powinieneś tuszować całą twarz i dużą część ciała, aby uzyskać autentyczny wygląd nieba i piekła. Czerwoną farbę nanieść możliwie równomiernie za pomocą gąbki lub pędzla. Ponieważ będziesz nakładać makijaż na dużą powierzchnię skóry, zdecydowanie wskazane jest stosowanie wysokiej jakości, rozpuszczalnego w wodzie makijażu. Jak tylko wyschnie podstawowa warstwa farby, możesz pomalować twarz większą ilością kolorów.

Przy doborze ozdób wyobraźnia nie ma granic. To nie jest reguła, która mówi, jak prawidłowo wymyślić diabła. Ciemne, szeroko wygięte brwi są częścią twarzy prawdziwego diabła. Aby to zrobić, musisz nieco unieść brew na grzbiecie nosa. Możesz narysować kilka zakrzywionych linii do zewnętrznego kącika oka. Aby nadać twarzy widoczny kontur, podkreśl kości policzkowe, łuki brwiowe i linię podbródka. Unieś brwi żółtą farbą. Jeśli malujesz się jak diabeł, powinnaś również odpowiednio nałożyć makijaż na usta. Czarne usta wyglądają naprawdę diabelsko i przerażająco. Świetny kontrast z jaskrawoczerwonym kolorem uzyskasz również, jeśli pomalujesz usta na żółto. Prawdziwy diabeł też powinien mieć brodę. Na przykład możesz narysować czarną farbą wąski trójkąt na brodzie i wąsy nad wargą.

Makijaż pół anioła pół diabła

anioł-diabeł-twarz-kobieta-czerwono-biały

Ciekawą interpretację kostiumu diabła otrzymujesz, gdy tworzysz pół anioła, pół diabła. W tym celu musisz pomalować jedną stronę twarzy, jak już opisano powyżej, głównie na czerwono i czarno, podczas gdy druga połowa jest całkowicie biała. Jako świetny akcent możesz ozdobić brew twarzy anioła srebrnymi cekinami lub brokatem. Pomaluj cienkie czarne szwy, które w ciekawy sposób łączą dobre i złe strony. Użyj czerwonej szminki na twarzy diabła i czarnej szminki, aby uzupełnić bok anioła.

Zamień kobiety w ogniste diabły

ognisty diabeł-szybki-make-up-usta-oczy-kobieta

Jeśli mimo diabelskiego makijażu chcesz wyglądać kobieco i atrakcyjnie, możesz wyczarować makijaż jako ognistego diabła. Aby uzyskać ten wspaniały wygląd na Karnawał lub Halloween, oczy są wymyślone w kolorach ognia: żółtym, pomarańczowym i czerwonym. Dzięki płynnym przejściom kolorów i typowemu kształtowi płomieni zachwycisz czarującym wyglądem. Istnieje wiele sposobów na umalowanie kobiet diabłów.

Jeśli Twój makijaż na Halloween sugeruje, że chcesz wcielić się w rolę Szatana na przyjęciu, makijaż taki jak na powyższym obrazku byłby świetnym pomysłem. Zamiast malować usta na czarno, może po prostu wyrównaj je czarną kredką i wypełnij czerwoną szminką. Maluj cienkie faliste linie na czerwono z odcieniami żółci pod kątem do skroni. Ten wygląd sprawia, że ​​wyglądasz atrakcyjnie i uwodzicielsko.

Przerażające pomysły na makijaż twarzy diabła

Diabeł-kobieta-makijaż-twarz

Niezależnie od tego, czy mężczyzna czy kobieta są wymyśleni jako diabeł, diabelskie rogi są dodatkiem, który uzupełnia klasyczny kostium diabła. Jeśli nie chcesz kupować rogów diabła, ale chcesz je samodzielnie zaprojektować, dostępnych jest kilka opcji. Na przykład możesz uformować niektóre z prostej plasteliny, a następnie pokryć je czerwoną farbą. Na koniec przyklej rogi do opaski za pomocą taśmy lub kleju. Diabelskie rogi można również wykonać z kartonu na jajka.

Tekturowe rogi są właściwie idealnym dodatkiem do dziecięcego kostiumu diabła, ponieważ papier jest lekkim materiałem do rękodzieła. Będziesz także mógł zrobić to ważne akcesorium w ciągu kilku minut. Po prostu wytnij dwa rogi z pudełka na jajka, które pozostaną połączone i pomaluj je dookoła czerwoną farbą. Jak tylko farba wyschnie, zrób dwa małe otwory na dole rogów za pomocą spiczastego przedmiotu i przeciągnij przez niego naciętą gumę domową.

Jeśli chcesz zadbać o efektowny wygląd i nie nakładać zbyt dużo makijażu na skórę, możesz być może jak zwykle umalować twarz i osiągnąć świetne efekty za pomocą lekkich trików makijażowych. Na przykład możesz użyć subtelnego różu do oprawienia oczu i użyć sztucznej krwi do krwawienia z dolnej powieki. Updo pozwala rogom domowej roboty zadomowić się.

kobiece-diabelskie-kwiaty-oczy

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu na nadchodzącej imprezie i zaimponować oryginalnym wyglądem, możesz zrealizować własną interpretację diabelskiego makijażu i zadbać o entuzjastyczne spojrzenia. Aby uzyskać wyjątkowy wygląd diabła, możesz wybrać absolutnie dowolny kolor i motyw, który Ci się podoba. Różany demon wygląda bardzo elegancko, ale w jakiś sposób mistyczny i przerażający, prawda??

Jeśli nałożysz makijaż na oczy jak diabeł, możesz sprawić, że Twoje spojrzenie będzie demonicznie błyskać za pomocą soczewek kontaktowych. Dzięki odpowiednim soczewkom kontaktowym horror Twój makijaż będzie wyglądał jeszcze bardziej przerażająco. Jeśli pozwolicie, aby takie diabelskie spojrzenie wędrowało po tłumie, krew z pewnością zamarznie wam w żyłach.

Aby uzyskać efektowne chwile szoku, możesz użyć na przykład żółtych soczewek kontaktowych. Kolor pozwala szaleństwu i ogniu lśnić w twoich oczach, które przerażają innych ludzi w noc Halloween. Możesz także szerzyć grozę i strach, gdziekolwiek jesteś, używając czerwonych i czarnych soczewek kontaktowych. Ci, którzy odważą się do ciebie podejść, nie będą mogli oderwać od ciebie wzroku, gdy założysz zimne, mlecznobiałe, przekrwione soczewki.

Dziecko do Mardi Gras lub Halloween jako makijaż diabła

 kostium dziewczęcy-dziecko-karnawałowy

Jeśli wymyślisz swoje dziecko jako diabła, możesz również użyć typowej jasnej czerwieni. Powinnaś wspólnie z dzieckiem zdecydować, czy pokolorujesz całą twarz, tylko pomalujesz usta, czy pomalujesz przerażające oczy. Właściwie najprostsze motywy do makijażu wystarczą, aby Twoje najdroższe dziecko zamieniło się w uroczego diabła. Chłopcy i dziewczęta lubią widzieć siebie w tej roli i naprawdę fajnie jest być ubranym jak Szatan.

Jak już wyjaśniono powyżej, możesz sam zrobić diabelskie rogi, uszyć je lub po prostu pomalować na czole. Bezczelne małe diabły z pewnością będą czekać z niecierpliwością, aby nadziać rogami gości na imprezie Halloween.

halloween chłopiec dziecko karnawał

Czasami nie są potrzebne szczegółowe instrukcje, jak wykonać makijaż. Dzieci prawie zawsze wiedzą, czego naprawdę chcą i mogą pomóc w kreatywnych pomysłach na stworzenie najbardziej oryginalnego i przerażającego wyglądu na Halloween lub Mardi Gras. Puść wodze fantazji i baw się dobrze ze stylizacją i nakładaniem makijażu!