Halloween

Cyfrowa dekoracja okna Halloween z projektorem dla przerażających efektów w nocy

dekoracja okna na halloween topór zabójca pomysł na płótno projekt okna

W Halloween dekoracja zdecydowanie odgrywa główną rolę. Oznacza to nie tylko dekorację wewnątrz, ale przede wszystkim na zewnątrz, ponieważ zachwycisz także sąsiadów i spacerowiczów, a nawet dzieci w Halloween, które chodzą po domach po słodycze. Szczególnie efektowne są obrazy i dekoracje okienne. A idea AtmosFX dla jednego Halloweenowa dekoracja okienna!, które chcielibyśmy przedstawić w tym artykule, po prostu rozwali twój umysł. Dekoracje okienne na Halloween to cyfrowe dekoracje wykorzystujące projektory. Są one ustawione i dopasowane w specjalny sposób, aby okno przyciągało wzrok w zapierający dech w piersiach i realistyczny sposób. W tym artykule chcielibyśmy również przedstawić, jakie sztuczki można zastosować i jakie dodatkowe rzeczy i materiały są odpowiednie, aby uzyskać niepowtarzalny wygląd okien.

Dekoracje okienne na Halloween dla prawego okna

halloweenowa dekoracja okienna panna młoda-duch-fasada-efekt-real

Oczywiście wybrane okno powinno być idealnie dobrze widoczne z ulicy lub podwórka. Nie musi to oznaczać, że musi to być największe okno w domu. Wręcz przeciwnie, znacznie ważniejsza jest lokalizacja okna. Możliwe, że masz znacznie mniejsze okno, które lepiej widać z zewnątrz i dlatego lepiej nadaje się do dekoracji okien na Halloween. Jeśli dekoracja okna na Halloween jest łatwa do zauważenia, później zdziwisz się, jak wiele osób podejdzie do niej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób zaimplementowałeś tę dekorację.

Udekoruj szklane drzwi dekoracjami okien na Halloween

halloween dekoracja okienna zombie panna młoda przerażający pomysł na ducha

Dobrze nadają się nie tylko okna, ale także szklane drzwi. Jeśli twoje drzwi wejściowe są wykonane ze szkła lub jeśli masz werandę ze szklanymi drzwiami, do których dzieci wchodzą później, jest to idealne „płótno” dla twoich cyfrowych dekoracji okien na Halloween. W zależności od wybranego motywu, aby uzyskać jak najlepszy efekt, dekorację należy również rzutować w rzeczywistych rozmiarach. W tym celu projektor umieszcza się po prostu na jednym z boków.

Projektuj zdjęcia okien Halloween

dekoracja okienna halloween projektor cyfrowy dynia dekorująca pajęczyny

Szczególnie okna, które nie mają typowego prostokątnego lub kwadratowego kształtu, bardzo dobrze nadają się do cyfrowej dekoracji okna na Halloween, pod warunkiem oczywiście, że znajdują się również na widocznej elewacji. Na przykład dobrze nadają się do tego okna wykuszowe. Wybrane okno jest następnie przykrywane tkaniną do planowania. Ta tkanina powinna zajmować całe okno. Otrzymujesz więc płaski ekran, że tak powiem, na którym można wyświetlić żądany motyw. Nawiasem mówiąc, do projekcji można używać nie tylko specjalnych ekranów. Odpowiednie są również powierzchnie szklane i plastikowe, podobnie jak białe ściany. Na imprezie Halloween możesz cudownie przestraszyć swoich gości, jeśli wyświetlisz ducha, zombie lub inny przerażający obraz na ścianie prysznica.

Najlepszy materiał do planowania

halloween-dekoracja-okien-na-zewnątrz-ogród-pomysł-zombie-weranda-salon

W przypadku okien wymagany jest jednak ekran, który może przechwycić emitowane światło. W przeciwnym razie światło po prostu prześwieci przez szkło, a następnie je rozproszy. Tutaj jednak nie jest zalecane zwykłe płótno, ponieważ jest zbyt gęste. Złoty środek należy dobrać tak, aby światło było przechwytywane, ale nadal było widoczne przez tkaninę z zewnątrz. Najlepiej więc wybrać tkaninę półprzezroczystą. Dzięki niemu zaprojektujesz idealną dekorację okna na Halloween, aby uzyskać przerażającą atmosferę. Firma AtmosFX oferuje specjalne ekrany, które zostały już przetestowane i gwarantują najlepszy wynik. Do wyboru są dwa warianty, które zostały opracowane specjalnie z myślą o dekorowaniu cyfrowym.

Ekran AtmosGEAR

halloween-dekoracja-okien-zombie-dekoracja-krew-odciski-ręki-real-look-digital

Płótna AtmosFX do dekoracji okien na Halloween nazywają się AtmosGEAR i są kupowane raz, ponieważ mogą być wielokrotnie używane. Szybkie i łatwe mocowanie i zdejmowanie, dostępne są we wszystkich rozmiarach i kształtach. Ponadto należy wspomnieć o jeszcze jednej właściwości, a mianowicie o niskiej cenie. Pomimo dobrej jakości płótna zostało opracowane w taki sposób, że można je kupić tanio za niecałe 20 dolarów. Twoje okno lub rama okienna nie zostaną uszkodzone podczas instalacji. Bardzo lekką tkaninę nylonową można przykleić bezpośrednio do okna lub ramy okiennej za pomocą kleju lub taśmy izolacyjnej. Tkaninę można przyciąć do rozmiaru okna. Po Halloween materiał można łatwo złożyć, a następnie rozpakować na następną okazję. Nawiasem mówiąc, możesz również ponownie wyświetlić ładne obrazki na oknie, aby pasowały do ​​Bożego Narodzenia, Sylwestra lub Wielkanocy.

Różne ilustracje do dekoracji

dekoracja-okna-na halloween-sylwetka-zasłona-płótno-dekoracja-nocna-światło

Płótno można dowolnie rozciągać lub składać jak zasłonę. Wszystko zależy od efektu, jaki chcesz osiągnąć. Jeśli materiał się marszczy, możesz użyć go do rzutowania cieni i sylwetek na okno i będzie wyglądało, jakby ktoś przemykał się po twoim domu. Obrazy HD należy z kolei wyświetlać na mocno naciągniętym płótnie, aby można było odtworzyć cały obraz. Oczywiście możesz również użyć obu wariantów do dekoracji okien na Halloween na różnych oknach.

Więcej przydatnych wskazówek dotyczących dekoracji okien na Halloween

halloween-dekoracja-okien-szkielety-cyfrowe-zdjecia-oryginalne

Po zdobyciu niezbędnych materiałów i odpowiedniego płótna należy wziąć pod uwagę jeszcze kilka rzeczy. Aby dekoracje okienne na Halloween były również dobrze widoczne, w ogrodzie nie powinno być zbyt wiele dodatkowego światła. Czasem brak światła nie jest możliwy, dlatego po prostu postępuj zgodnie z zasadą: im ciemniej, tym lepiej „W tym celu możesz albo zgasić światło, albo chwilowo wymienić żarówki na ciemniejsze (np. na czerwono). To samo dotyczy oświetlenia wewnątrz domu. Pomieszczenie, w którym zainstalowałeś dekorację cyfrową, również powinno być ciemne. W tym celu można również tymczasowo wydzielić otwarte salony ciemnymi zasłonami lub prześcieradłami. Jeśli projektor znajduje się w salonie, ale chciałby korzystać z jadalni, oddziel od siebie te dwa obszary. Możesz lepiej skoncentrować światło z projektora, zasłaniając inne okna w tym samym pomieszczeniu roletami lub zasłonami.

Ustaw projektor pod odpowiednim kątem

halloween-dekoracja-okien-szkielety-lekka-dekoracja-horror

Oczywiście należy również wziąć pod uwagę odległość między projektorem a oknem oraz kąt padania światła. Po pierwsze, aby motyw dekoracji okna na Halloween wyglądał realistycznie, a także aby wiązka światła z projektora nie była widoczna dla widza na zewnątrz. Jeśli tak się stało, najlepiej stanąć za oknem i zastanowić się, jak najlepiej przenieść projektor. Wariantem byłoby ustawienie projektora pod lub nad oknem. Wypróbuj to, a następnie sprawdź ponownie z zewnątrz. Czasami lepszym wyborem jest również pozycja pochyła. Jednak ten kąt może spowodować zniekształcenie obiektu. Na szczęście większość projektorów ma ustawienie, które można wykorzystać do skorygowania tego.

Tutaj możesz zamówić DVD z przerażającymi zdjęciami cyfrowymi:

Cyfrowe dekoracje AtmosFEARfx Bone Chillers

AtmosFEARfx Ghostly Apparitions Cyfrowe dekoracje

Cyfrowa dekoracja AtmosFEARfx Phantasms

Cyfrowe dekoracje AtmosFEARfx Night Stalkers autorstwa AtmosFX

AtmosFEARfx Witching Hour Cyfrowa dekoracja autorstwa AtmosFX