Halloween

13 oryginalnych twarzy Halloween z instrukcjami

halloweenowe twarze tworzą czaszkę i skrzyżowane piszczele pomysł czarno-białe cieniowanie panie

Chcesz zaimponować naprawdę przerażającym makijażem w to Halloween? Mamy kilka świetnych pomysłów, jak Makijaż Halloweenowe twarze zestaw, dzięki któremu na pewno zrobisz wrażenie na imprezie. Od modnej Sugar Skull, przez zombie, po przerażające zakonnice, wszystko tam jest. Jeśli wolisz użyć czegoś bardziej neutralnego niż makijaż, mamy również szczegółowe instrukcje dotyczące makijażu syreny, który może Ci się spodobać. Ale przekonaj się sam!

Uzupełnij czaszkę

Czaszka makijaż kobiety czarno-białe proste

Czaszka to klasyk wśród motywów Halloween. Twarz czaszki wygląda bardzo przerażająco, a mimo to jest bardzo łatwa do wykonania.

Potrzebujesz:

  • Biała cera
  • biała farba akwarelowa
  • Czarna baza cieni do powiek
  •  Czarny ołówek kohl
  • Czarny eyeliner
  • Czarne i szare cienie do powiek
  •  Pędzel do makijażu

1. Nałóż białą farbę do twarzy na całą twarz. Dobrze je rozprowadź za pomocą pędzla do makijażu. Tym białym odcieniem musisz pokryć całą twarz, w tym usta.

instrukcje dotyczące makijażu czaszki są proste

Krok 2: Narysuj szkieletowe oko czarną kredką do oczu i wypełnij je intensywnym czarnym cieniem, dobrze mieszając wszystko.

Krok 3: Używając tej samej kredki do oczu, narysuj małe, zakrzywione linie wzdłuż linii brwi na obu końcach brwi. Teraz nałóż farbę akwarelową między dwie linie, które narysowałeś, aby podkreślić obszar.

Krok 4: Narysuj półokręgi na obu skroniach niebieską kredką do oczu. Wypełnij je czarnym cieniem do powiek i zmieszaj wszystko z szarą farbą pośrodku, aby krawędzie wydawały się ciemniejsze. Za pomocą tego samego pędzla stwórz cień między zewnętrznymi krawędziami oczu a tymi półokręgami, nie dodając żadnych innych produktów.

Krok 5: Używając czarnego eyelinera, narysuj dwie małe równoległe linie od środka nosa, upewniając się, że druga jest nieco głębsza od drugiej. Następnie przekrocz linie, aby stworzyć idealny kształt kości dla swojego nosa. Następnie musisz pomalować po bokach nosa. Teraz wypełnij ten obszar czarnym podkładem do powiek i nałóż na niego czarny cień.

Instrukcje dotyczące makijażu czaszki halloween łatwe

Krok 6: Weź czarną kredkę i narysuj zarys kości policzkowych oraz szczęki, jak pokazano na zdjęciach. Wypełnij przestrzenie między liniami czarnym cieniem do powiek lub czarną farbą do twarzy.

Krok 7: podejdź do ust, weź czarną kredkę do oczu i zacznij rysować zęby. Najpierw musisz narysować długą cienką poziomą linię do płatka ucha, która przecina obie krawędzie ust. Oddziel tę dużą poziomą linię na pół i zacznij rysować małe równoległe pionowe linie, które je przecinają, aby nałożyć makijaż na zęby. Musisz narysować taką samą liczbę linii po obu stronach, aby zęby wyglądały symetrycznie.

Makijaż Clown dla kobiet – 2 instrukcje i mnóstwo przerażających inspiracji!

Halloweenowy makijaż na pół twarzy: 50 kreatywnych pomysłów na makijaż dla kobiet i dzieci

Halloweenowe trendy 2019 na Pintereście – od fajnych kostiumów po dekoracje ślubne!

Krok 8: rozetrzyj linie zębów cienką szczoteczką i czarnym cieniem do powiek. Wypełnij przestrzenie między liniami białą farbą akwarelową, której użyłeś nad brwiami. Następnie spróbuj połączyć krawędzie linii na górze i na dole.

Krok 9: nałóż czarny cień do powiek między kościami policzkowymi i zębami i delikatnie go rozetrzyj. Stwórz czarne cienie na kościach policzkowych oraz w okolicy pod oczami i wokół nosa, aby dodać wymiar do wyglądu i sprawić, by makijaż czaszki wyglądał bardziej realistycznie.

Krok 10: Jako ostatni krok nałóż czarny cień do powiek wzdłuż linii włosów i rozmyj linie. Na koniec delikatnie wymodeluj szyję, używając tych samych białych i czarnych farb do twarzy. Opcjonalnie możesz również użyć białych soczewek kontaktowych, aby Twój wygląd był bardziej dramatyczny i przerażający!

instrukcje makijażu czaszki zrób to sam

 Uzupełnij twarz czaszki w czerni i bieli

Makijaż Halloweenowe twarze – pół zombie, pół diva

halloweenowe twarze nakładają makijaż rany instrukcje makijażu włóczka do szwów

Ten pomysł jest szczególnie skuteczny. Sprawiasz, że jedna połowa twarzy jest efektowna, a druga połowa reprezentuje zombie. Do tego rodzaju makijażu twarzy na Halloween potrzebne są następujące produkty:

– Baza pod makijaż i korektor

– rumieniec

– biała karnacja

– zestaw do brwi

– Cienie do powiek w brązowym, czarnym, fioletowym, żółtym i złotym połysku

– Czarny eyeliner

– Czarny kohl

– Czarny tusz do rzęs

– Sztuczne rzęsy i klej do rzęs

– Ciemnoczerwona i jasnoczerwona szminka

– nić i chusteczka

– Pędzle do makijażu

Instrukcje dotyczące makijażu glamour

halloweenowe twarze makijaż glamour pół zombie instrukcje makijażu sztuczne rzęsy

W przypadku makijażu na Halloween dokładnie oczyść twarz i najpierw nałóż bazę, a następnie korektor. Nałóż róż tylko na glamour stronę twarzy. To samo dotyczy brwi. Uzupełnij oczy brązowym cieniem, który nakładasz na załamanie powiek. Dodaj czerń i ciemniejszy odcień brązu. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z instrukcjami na obrazku. Nałóż złoty cień do wewnętrznego kącika oka, a następnie dodaj eyeliner. Uzupełnij rzęsy tuszem do rzęs. Jeśli chcesz, możesz dołączyć sztuczną rzęsę. To wzmacnia efektowny wygląd. Na koniec dodaje się ciemną szminkę. To kończy pierwszą część malowania twarzy na Halloween.

Instrukcja makijażu dla rany

halloweenowe twarze makijaż zombie glamour klej chusteczka szminka

Teraz, w przypadku makijażu na Halloween, podziel twarz na pół za pomocą eyelinera, rysując linię od góry do dołu. Pomaluj twarz zombie na biało. Wymieszaj czarny i fioletowy cień do powiek i nałóż makijaż na okolice oczu. Powtórz to samo na czole i kilku innych miejscach na twarzy. Na czarną kreskę nałóż trochę kleju do rzęs. Pozwól mu trochę wyschnąć i przyklej cienką bibułkę na wierzchu kleju. Zwilż trochę pędzelkiem i wodą. Następnie dodaj kolejną warstwę kleju i ponownie nałóż na nią wilgotny papier. Ten krok do makijażu twarzy na Halloween jest powtarzany kilka razy, aby podnieść plamę i stworzyć efekt 3D.

Dokończ twarz zombie

halloweenowe twarze makijaż panie wyglądają efekt 3d rany zombie

W przypadku makijażu twarzy na Halloween nałóż korektor na papier. Po wyschnięciu kleju można rozciąć środek nożyczkami. Stwarza to wygląd otwartej rany. Na tę „ranę” nałóż trochę czarnego cienia do powiek. Na brzeg rany nałóż trochę żółtego, fioletowego i brązowego cienia do powiek. Wypełnij otwartą powierzchnię rany czerwoną szminką. W tym celu użyj pędzla. Czerwona szminka pojawia się również na siniakach na czole i oczach. Użyj palca, aby rozsmarować szminkę na siniakach. Na koniec wytnij małe kawałki włóczki, które przykleisz do rany. Teraz skończyłeś z makijażem twarzy na Halloween.

Makijaż syreny

halloween twarze makijaż syrenka kostium niebieski turkus

Ten pomysł na makijaż twarzy na Halloween jest bardzo łatwy w realizacji, a jednocześnie bardzo skuteczny. Wystarczy siatka na włosy, ciemnoniebieski, turkusowy lub zielonokremowy cień do powiek i jeden w kolorze srebrnym. Dostępne są również sztuczne rzęsy, tusz do rzęs i eyeliner w kolorze srebrnym, kohl w kolorze turkusowym, akwamarynowym czy miętowym, a także w jasnoniebieskim i ciemnoniebieskim brokacie. Ponownie dokładnie umyj twarz i nałóż podkład i korektor.

Załóż siatkę na włosy, aby nałożyć makijaż na twarze na Halloween

halloween twarze makijaż jasnoniebieski kolor dab wacik kosmetyczny pomysł

Załóż siatkę na włosy. Pomoże to osiągnąć efekt łupieżu. Następnie za pomocą gąbki lub palca nałóż ciemnoniebieski kremowy cień do powiek na kości policzkowe, skronie i czoło.

Umaluj twarz w kolorze niebieskim, turkusowym i srebrnym

halloweenowe twarze tworzą kolor dab jasnoniebieski pomysł

Następnie stwórz efekt ombre używając kremowego zielonego lub turkusowego cienia do powiek. Aby to zrobić, nałóż go na brzeg ciemnoniebieskiego i pozwól, aby oba kolory wpłynęły równomiernie na siebie. Świetne akcenty możesz następnie ustawić za pomocą srebrnego kremowego cienia do powiek. Aby to zrobić, nałóż go na wszystkie wyższe obszary twarzy. Takie są nos, brwi, czoło i kości policzkowe.

Zdejmij siatkę na włosy i uzupełnij oczy

halloween twarze makijaż cień do powiek sztuczne rzęsy syrenka

Teraz możesz usunąć siateczkę i zacząć nakładać cień do powiek. W tym celu użyj tego samego kremowego cienia do powiek, a także pędzla do makijażu lub palca. Jeśli chcesz, możesz optycznie wydłużyć wieko w zewnętrznych rogach.

Zastosuj kohl

halloween twarze makijaż cień do powiek turkusowy krok pędzla

Wszystko dobrze wymieszaj, aby były równe przejścia. Następnie na dolne powieki nałóż kreski eyelinerem jasnoniebieską kohlem z efektem metalicznym. Rozszerzasz to na zewnątrz.

halloween twarze makijaż eyeliner makijaż pomysł syrenka kajal turkus

Następnie nałóż bezpośrednio na niego inny eyeliner w jaśniejszym kolorze, aby wykonać makijaż twarzy na Halloween. Najlepiej nadają się odcienie turkusu, miętowej zieleni lub akwamarynu.

halloweenowe twarze makijaż brokatowy eyeliner kostium damski

Następnie przyklej ciemnoniebieski brokat na wieczku. Możesz do tego celu użyć kleju do brokatu. Następnie nałóż srebrny eyeliner na górną powiekę.

halloween makijaż twarzy tusz do rzęs makijaż brwi pomysł na syrenę

Teraz kolej na tusz do rzęs. Dwie warstwy powinny wystarczyć. Tusz do rzęs nakłada się na górne i dolne rzęsy. Ponadto, jeśli chcesz, możesz nałożyć srebrny brokat na brwi.

halloween twarze makijaż sztuczne rzęsy szminka ciemnoniebieska

Jeśli chcesz, możesz również dołączyć takie sztuczne rzęsy. Stanowią efektowny akcent, w przeciwnym razie kolej na usta, by nadrobić Halloweenowe twarze. Najpierw nałóż ciemnoniebieski kohl. Pozostaw środek wolny.

halloween twarze makijaż syrena usta niebieski turkusowy brokat prosty

Następnie uzupełnij ten środkowy obszar turkusowym kohlem. Ponownie podkreśl łuk zbroi srebrnym eyelinerem, upewniając się, że wszystkie kolory dobrze się ze sobą łączą. Na koniec możesz nałożyć trochę srebrnego brokatu na usta. Już skończyłeś z makijażem twarzy na Halloween.

Halloweenowy makijaż twarzy – prosty makijaż kota

Halloweenowe twarze tworzą łatwe soczewki kontaktowe z kotem

Straszna zakonnica w Halloween

halloweenowy makijaż twarzy przerażający makijaż zakonnicy biały czerwony eyeliner

halloweenowe twarze makijaż zakonnica przerażające czarne soczewki kontaktowe

Pomysł na Halloween – cukrowa czaszka w czerni i bieli

halloween twarze makijaż cukrowa czaszka czarno-biała

Lalka brzuchomówca nakładająca makijaż

halloweenowe twarze makijaż brzuchomówca makijaż lalek

instrukcje tutaj.

Makijaż na twarze Halloween – makijaż lalek

Halloweenowe twarze tworzą strój dla lalek z peruką!

instrukcje tutaj.

Pomysł na makijaż arlekina 

halloweenowe twarze makijaż arlekin głupi makijaż pomysł peruka czerwona czarna

Cukrowa czaszka w kolorze fioletowym

halloween twarze makijaż fioletowa cukrowa czaszka instrukcje oryginalne

Uzupełnij twarz zombie

halloween twarze makijaż zombie uśmiech zęby instrukcje

Pomysł na Halloween – nadworny błazen dla kobiet

halloween twarze makijaż czarna różowa szminka błazna inspiracja

Halloweenowy wampir

halloween twarze makijaż wampir kostium damski szew imitacja