Fryzury

26 sławnych mężczyzn, którzy wyglądają bardzo atrakcyjnie nawet z siwymi włosami!

Prędzej czy później większość ludzi ma siwe włosy. Zamiast uciekać przed nieuniknionym, łamacze serc, tacy jak Eric Dane i Pierce Brosnan, już dawno to rozpoznali: siwe włosy sprawiają, że mężczyźni są atrakcyjni! Zobacz, jak wyglądają niektórzy z najsłynniejszych siwowłosych aktorów w Hollywood.

George Clooney

George Clooney wtedy i teraz

Następnie: Tak wyglądał George Clooney w latach 80. Możesz być mniej zaznajomiony z tą wersją aktora, ale przed ER, Ocean’s Eleven i Gravity nosił ciemnobrązowe loki.

Dzisiaj: Termin srebrny lis został praktycznie stworzony dla Clooneya. Aktor przytulił swoje siwiejące włosy, gdy dopiero zaczynał karierę filmową, i od tego czasu stał się jego znakiem rozpoznawczym.

Matt Leblanc

Matt Leblanc jest jednym z tych atrakcyjnych mężczyzn z siwymi włosami i brodą

Następnie: Po raz pierwszy spotkaliśmy ciemne włosy Matta Leblanc w Friends, kiedy był Joey Tribbiani. Nie wiedzieliśmy, że farbował włosy. „Myślę, że to było w drugim sezonie Friends, kiedy miałem siwe włosy po bokach, więc zaczęli je farbować” – powiedział Leblanc w „Late Late Show with James Corden”..

Dzisiaj: Aktor z dumą pokazywał swoje siwe włosy, gdy pożegnał się z Joeyem na zawsze po anulowaniu jego spin-offu. Jego powód? Po prostu nie chciał już zawracać sobie głowy farbowaniem włosów.

Ryszard Gere

Richard Gere - też przystojny mężczyzna z siwymi włosami

Wtedy: Jako młody aktor Richard Gere miał gęste, gęste, ciemne włosy, które nosił w filmach takich jak „Człowiek na pewne godziny” (Amerykański żigolak) i „Oficer i dżentelmen”.

Dzisiaj: Kiedy Gere pojawił się u boku Julii Roberts w Pretty Woman, aktor miał już cudownie siwe włosy. Obecnie włosy Gere są bardziej białe niż siwe i nosi je z dumą.

Patrick Dempsey

Patrick Dempsey, wtedy i teraz z siwymi włosami

Następnie: Patrick Dempsey był znany ze swoich gęstych brązowych włosów, kiedy stał się popularnym nastoletnim aktorem w latach 80-tych. Po latach aktor skradł serca publiczności jako dr. Derek Shepherd – znany jako McDreamy – w “Grey’s Anatomy”.

A teraz: W ciągu 10 sezonów Dempseya w Grey’s Anatomy, jego włosy stały się bardziej siwe. Teraz ma fajny, słono-pieprzowy wygląd. Ciekawostka: jego żona jest fryzjerką i obcina mu włosy.

Hugh Grant

Hugh Grant ze smugami siwizny we włosach

Następnie: Falujące brązowe włosy Hugh Granta były jednym z jego znaków rozpoznawczych, gdy stał się popularną gwiazdą komedii romantycznych w latach 90..

Teraz: kilka lat temu brytyjski aktor zdecydował się w pełni zaakceptować swoje siwe włosy i uważamy, że to była słuszna decyzja.

Eric Dane

przystojni mężczyźni z siwymi włosami - Eric Dane

Wtedy: Od czasu przełomu w „Cudownych latach” Eric Dane zawsze nosił krótko obcięte włosy.

Teraz: Mniej więcej w czasie, gdy Dane dołączył do Grey’s Anatomy, jego włosy zaczęły siwieć. Ale był w serialu przez sześć lat, więc wygląda na to, że fani się tym zainteresowali.

Jeffrey Dean Morgan

atrakcyjny mężczyzna z siwą brodą - Jeffrey Dean Morgan

Następnie: Kiedy Jeffrey Dean Morgan zadebiutował w Grey’s Anatomy jako powracający gościnnie Denny Duquette, miał już siwą brodę, ale jego włosy były ciemnobrązowe.

Teraz: Siwa broda gwiazdy jest teraz ikoną i wydaje się, że akceptuje też sól i pieprz na swojej głowie.

Steve Carell

Steve Carell wtedy i teraz

Wtedy: Świeżo wyglądający Steve Carell pojawił się na scenie w 2005 roku dzięki „Das Büro” (Biuro). Jego czysty wygląd był ładny, ale nic niezwykłego?.

Teraz: Od czasu opuszczenia Dunder Mifflin, Carell dojrzał zarówno pod względem kariery, jak i wyglądu. Aktor przyjął ostatnio poważniejsze role filmowe, a także zaczął nosić siwą brodę i kombinację włosów.

Anderson Cooper

Anderson Cooper z siwymi włosami dzisiaj

Następnie: Kiedy Anderson Cooper rozpoczynał karierę telewizyjną w wieku 20 lat, miał popielate włosy, ale raczej nie nazwalibyśmy ich siwymi.

Teraz: Cooper mówi, że miał siwe włosy po trzydziestce, a teraz, w wieku 52 lat, są całkowicie srebrzystobiałe. Nawet jeśli prezenter telewizyjny jest teraz znany ze swojej srebrnej fryzury, mówi, że tęskni za swoimi brązowymi włosami.

Pierce Brosnan

Pierce Brosnan Młodzi i starzy z siwymi włosami i brodą

Wtedy: Od „Remington Steele” do „James Bond”: perfekcyjnie uczesane ciemnobrązowe włosy Pierce’a Brosnana pomogły mu osiągnąć status łamacza serc, który utrzymuje od dziesięcioleci.

Teraz: W wieku 66 lat Brosnan jest kolejną gwiazdą Hollywood, która udowadnia, że ​​z wiekiem i siwymi włosami można stać się jeszcze bardziej atrakcyjną.

Taylor Kinney

Mężczyźni są również atrakcyjni z siwymi włosami

Wtedy: Gwiazda „Chicago Fire” była w centrum uwagi od połowy 2000 roku i wtedy jego włosy były ciemnobrązowe.

Teraz: W wieku zaledwie 38 lat Kinney jest prawie całkowicie szary i chce nam wszystkim przypomnieć, że nie jest tak źle. Szczerze mówiąc, uważamy, że w ten sposób wygląda to jeszcze lepiej.

Idris Elba

Idris Elba z siwą brodą

Wtedy: Idris Elba zaczął grać w latach 90. i miał prostą fryzurę z kozią bródką – wygląd, który utrzymuje do dziś.

Teraz: W przeciwieństwie do tego, jego broda jest teraz szara. Ale to go nie powstrzymuje. W 2018 roku Elba została nazwana przez PEOPLE „Najseksowniejszym żyjącym mężczyzną” – z siwymi włosami i wszystkimi dodatkami.

Josh Duhamel

Josh Duhamel o wydłużonej twarzy

Następnie: Na początku swojej kariery Josh Duhamel utrzymywał swoje naturalnie ciemnobrązowe włosy krótko i starannie przycięte.

Teraz: W wieku 46 lat Duhamel z zadowoleniem przyjął starzenie się i pozwolił, aby jego włosy na skroniach i bokach siwieły.

Jeff Goldblum

Fryzura Jeffa Goldbluma z dłuższymi włosami u góry

Wtedy: Jeff Goldblum nawet wtedy wyglądał jak gwiazda filmowa. Jego gęste włosy dorównywały włosom Elvisa Presleya.

Teraz: Zamiast bronić się przed nieuniknionym, Goldblum stał się w ostatnich latach pełnym srebrnym lisem. Uważamy, że to była dobra decyzja.

Jon bon jovi

Jon Bon Jovi z siwymi włosami

Wtedy: Jon Bon Jovi pożegnał się ze swoją pierzastą grzywką i kręconymi włosami na początku lat 90., ale gwiazda rocka nadal pojawiała się na scenie z długimi do ramion blond włosami.

Teraz: Muzyk zaadoptował swoje naturalne siwe włosy i stał się prawdziwym srebrnym lisem.

Tom Hanks

Tom Hanks z białą brodą i okularami

Następnie: Tom Hanks „naturalnie brązowe kręcone włosy można zobaczyć tutaj podczas udziału w Vanity Fair Oscar Party w 2010 roku”.

Teraz: Hanks od lat powoli siwieje po bokach. Ale kiedy pokazał swoją nową białą brodę na czerwonym dywanie podczas nagród gubernatorów 2019, otrzymaliśmy pełniejszy obraz tego, jak elegancko może wyglądać mężczyzna z siwymi włosami. Nosił też okulary z przezroczystą oprawką. Dobra robota proszę pana!

Michael Keaton

Michael Keaton z siwymi włosami i wysokim czołem

Następnie: Michael Keaton uśmiechnął się, kiedy pojawił się na czerwonym dywanie na festiwalu filmowym w Cannes w 2002 roku ze swoimi charakterystycznymi krótkimi brązowymi włosami.

Teraz: Od czasu przejścia w siwiznę aktor nosi bardzo krótkie włosy, które lepiej ukrywają jego cofniętą linię włosów.

Chris Not

Chris Noth, wtedy i teraz z siwymi włosami

Następnie: Aktor pojawił się na TV Week Awards w 2006 roku ze swoimi ciemnobrązowymi włosami ułożonymi w jego słynną fryzurę.

Teraz: od tego czasu Chris Noth stopniowo włączał swoje siwe włosy do swojego wyglądu, ale jego śmiałe brwi pozostały ciemne.

Alec Baldwin

Alec Baldwin wtedy i teraz z siwymi włosami

Wtedy: Alec Baldwin nosił swoje ciemnobrązowe włosy na dorocznej gali Tisch School of the Arts 2006 w charakterystycznej, żelowej fryzurze.

Teraz: aktor ostatnio wolał niechlujny wygląd, który pokazuje jego włosy w kolorze szarym i brązowym.

Brad Pitt

Brad Pitt z dłuższymi włosami i brodą z siwymi włosami

Wtedy: przez lata Brad Pitt próbował bardzo różnych fryzur. Ale jedna rzecz, która pozostała niezmienna? Jego blond włosy.

Teraz: zarost Pitta zrobił się siwy lata temu, a aktor wie, jak się nim pochwalić z dumą. Ale na premierze „Ad Astry” po raz pierwszy zobaczyliśmy, jak jego skronie stają się szare. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak będzie wyglądał z siwymi włosami za kilka lat!

Ben Affleck

Ben Affleck wtedy i teraz z szarymi smugami

Wtedy: Ben Affleck nie zmienił zbytnio fryzury od czasów „Good Will Hunting”.

Teraz: Ale ostatnio jego broda zrobiła się szara, a aktor był widziany ze srebrną smugą we włosach.

Antonio Banderas

Antonio Banderas wtedy i teraz z białą brodą

Następnie: Hiszpański aktor stał się sławny w 1998 roku dzięki „Masce Zorro”, kiedy miał jeszcze ciemnobrązowe włosy.

Teraz: Banderas postarzał się jak dobre wino i powoli siwieje na skroniach. Ale w 2017 roku w Cannes pokazał się z biało-szarą brodą i przypomniał nam, że Zorro ma już ponad 60.

Harrison Ford

Harrison Ford wtedy i teraz z siwymi włosami

Następnie: Kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy Forda jako Luke Skywalker, aktor nosił jasnobrązowe włosy.

Teraz: Ford nigdy nie unikał pokazywania swojego statusu srebrnego lisa. Odmówił nawet farbowania siwych włosów w remake’u serialu Indiana Jones z 2008 roku.

Robert De Niro

Robert De Niro wtedy i teraz z siwymi włosami

Wtedy: Od „Taksówkarza” do „Ojca chrzestnego – część II” – kiedy De Niro zyskał sławę podejrzanego o Oscara w latach 70., robił to wszystko z kręconymi brązowymi włosami.

Teraz: De Niro, teraz pod koniec lat 70., od lat 90. jest siwy – teraz także z białą brodą. I nigdy nie wyglądał na tak szczęśliwego.

Michael Douglas

Michael Douglas wtedy i teraz z siwymi włosami

Wtedy: Douglas dorastał przed kamerą i zawsze nosił ciemne blond włosy, podobnie jak jego ojciec Kirk Douglas. Dopiero pod koniec lat 80. jego skronie zaczęły siwieć.

Teraz: Aktor z „Wall Street” ma teraz 76 lat, a jego włosy są całkowicie białe. Jesteśmy pewni, że jego żona Catherine Zeta-Jones nie ma nic przeciwko temu.

Timothy Olifant

Timothy Olyphant z siwymi włosami

Wtedy: kiedy Olyphant stał się sławny w The Broken Hearts Club w latach 90., nosił swobodny wygląd grunge i średniej długości, falowane włosy.

Teraz: kariera Olyphanta stała się tylko lepsza z wiekiem, dzięki “Damages”, “Diecie Santa Clarita” i “Fargo”. Może to z powodu siwych włosów, do których przeszedł tak bez wysiłku i stylowo?