Fryzury, włosy i fryzury

Trendy fryzjerskie dla mężczyzn 2016/2017 – 20 inspiracji i wskazówek

Trendy w fryzurach dla mężczyzn 2016/2017 rozczochrane-fryzury-na co dzień-męska fryzura

W ostatnich latach mężczyźni coraz więcej uwagi przywiązują do swojej fryzury i wyglądu, a męskie fryzury zyskują na znaczeniu. Trendy szybko się zmieniają i trzeba się do nich dostosować. W dzisiejszym artykule przedstawiamy aktualne Trendy fryzjerskie dla mężczyzn na sezon 2016/2017, które reprezentują dobre pomysły na zmianę stylizacji i mogą służyć jako inspiracja do nowego wyglądu.

Trendy fryzjerskie dla mężczyzn inspirowane gwiazdami

Trendy w fryzurach dla mężczyzn 2016/2017 krótkie strzyżenie z boku z rozstaniem justin-timberlake

Znani aktorzy, piosenkarze i sportowcy często eksperymentują ze swoimi fryzurami i tym samym wyznaczają trendy w fryzurach dla mężczyzn na całym świecie. Jej fryzury zawsze wyglądają schludnie i elegancko. Wzorem dla krótkich fryzur dla mężczyzn od dawna jest Justin Timberlake. Obecnie nosi włosy z przedziałkiem z boku i zaczesanymi do tyłu – męską fryzurę podkreślającą kształt twarzy.

Trendy fryzjerskie dla mężczyzn ze średnimi lub długimi włosami

Trendy fryzjerskie dla mężczyzn 2016/2017 średniej długości kręcone włosy-zestaw-harington

Kiedy myślimy o męskich fryzurach dla długich lub średnich włosów, często przychodzą na myśl kręcone włosy Kita Haringtona. Zwykle nosi fryzurę zaczesaną do tyłu lub od czasu do czasu zawiązaną w męski kok. Długa męska fryzura wymaga dużo pielęgnacji, aby zawsze wyglądać pięknie. Wysiłek, który zdecydowanie jest tego wart.

Krótkie fryzury dla mężczyzn – 50 modnych pomysłów na stylizację włosów

Podcięta męska modna fryzura – wieloaspektowa, zmienna i męska

Fryzury męskie średniej długości 2016 – zdjęcia, pomysły i porady dotyczące stylizacji

Najpopularniejsze fryzury męskie

Trendy fryzur dla mężczyzn 2016/2017 świetnie czesane plecy david-beckham

Znani piłkarze, tacy jak David Beckham, zawsze mają innowacyjne, czasem ekstrawaganckie fryzury, które inspirują młodych i starych na całym świecie do nowej fryzury. Podcięta krótka fryzura z pompadour od sławnego piłkarza to jeden z trendów fryzur dla mężczyzn w 2016 roku i prawdopodobnie również w 2017 roku.

Fajne męskie fryzury na siwe włosy

Trendy w fryzurach dla mężczyzn 2016/2017 rozstanie z boku-męska fryzura-krótka-george-clooney

Modne fryzury męskie z przedziałkiem z boku wyglądają elegancko nawet na siwe włosy. Doskonałym przykładem jest aktor George Clooney, popularny wśród wielu kobiet. Taką fryzurę dla mężczyzn można nosić z brodą lub bez. Fryzura charakteryzuje się rozstaniem z boku. Dobre pomysły na jedno i drugie znajdziesz w artykule.

Krótkie fryzury dla mężczyzn z trzydniową brodą

fryzury-trends-męskie-krótkie-strzyżenie-męskie-szare-włosy-ryan-reynolds

Nawet z siwymi włosami i brodą Ryan Reynolds jest uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w Hollywood. Jego krótka fryzura jest równa na całej głowie z niewielką różnicą na czubku głowy. Jest to, że tak powiem, wariant taliowania. Ta elegancka fryzura męska w połączeniu z trzydniową brodą jest odpowiednia dla mężczyzn w każdym wieku.

Trendy w fryzurach dla mężczyzn 2016/2017 – nowe spojrzenie Daniela Radcliffe

fryzury-trendy-męskie-daniel-radcliffe-męskie-fryzury-krótkie-zmierzwione-włosy

Fryzura gwiazdy Harry’ego Pottera, Daniela Radcliffe’a, ma swobodny styl, który podkreśla umiejętnie rozczochrana grzywa. Pełna broda łączy się z włosami i uzupełnia nowoczesny wygląd celebrytki. Panowie mogą zatem wydobyć swoje loki, jeśli je mają. Swobodna fryzura jest zawsze odpowiednia na co dzień, a także na specjalne okazje.

Gwiazdy wyznaczają trendy fryzur dla mężczyzn w sezonie 2016/2017

fryzury-trends-mężczyźni-ukośne-bangs-blond-hair-trend-hairstyle-justin-bieber

Młode gwiazdy, takie jak piosenkarz Justin Bieber, przez lata kilkakrotnie zmieniają fryzurę i wygląd. Długie włosy szybko stają się krótkie, a męski kok zimą zamienia się w fryzurę pompadour latem. Nowa fryzura męska od Biebera z długimi blond grzywkami w okolicy czoła pozostawia wiele opcji do zmiany stylizacji, dzięki czemu zawsze możliwe są nowe style.

Męskie fryzury z podcięciem i kręconymi włosami

fryzury-trendy-mężczyźni-obecne-męskie-fryzury-z rozstaniem na boku-loki-podcięcie-brody

Trendy w fryzurach dla mężczyzn zmieniają się szybko, ale podcięcie jako fryzura męska jest prawie zawsze modne. Powodem tego jest to, że oferuje wiele opcji stylizacji i pasuje do innych modnych fryzur. Nowoczesna, podcięta fryzura męska z dłuższymi kręconymi włosami to jeden z trendów na sezon 2016/17. Powyższy przykład pokazuje szczególnie drastyczne taliowanie. Części boczne są nie tylko krótsze, ale całkowicie wygolone, natomiast części górne w okolicy czubka głowy są dość długie. Loki wspaniale się układają. Bujna pełna broda świetnie kontrastuje z taliowaną fryzurą.

Fajne fryzury z podcięciem

fryzury-trends-mężczyźni-podcięcie-pasma-rozstanie-mężczyźni-fryzjer

Podcięcie zazwyczaj opisuje sposób, w jaki włosy na dole, boku i tyle głowy są strzyżone na krótko lub przycinane, przez co pozostają dłuższe na czubku głowy. Męskie fryzury z podcięciem są różnorodne. Możesz połączyć je z brodą lub wykonać ciekawe tatuaże na włosach. Takie wzory sprawdzają się w krótko ogolonych włosach i mogą być również używane jako linia podziału między krótkimi i długimi włosami.

Trendy fryzjerskie dla mężczyzn 2016/2017 – połącz fryzurę z brodą

trendy fryzur-mężczyźni-krótka fryzura-podcięcie-przejście-broda-wąsy

Ponieważ trendy fryzur dla mężczyzn w ostatnich latach zostały wykonane wraz z fryzurami na brodę, należy wybrać odpowiednią kombinację tych dwóch. Dla fanów wąsów do brody polecana jest elegancka fryzura, która do niej pasuje. Należy zauważyć, że broda wymaga codziennej pielęgnacji, aby zawsze wyglądała pięknie.

Trendy fryzjerskie dla mężczyzn z pełną brodą

fryzury-trendy-męskie-obecne-męskie-fryzury-podcięcie-broda-świetna-objętość

Pompadour jest inspiracją dla męskich fryzur z długą, pełną brodą.Najlepiej wygląda z podcięciem na długość wąsów i tworzy złudzenie optyczne, że mężczyzna jest wyższy. Włosy i broda są ze sobą równomiernie połączone, tworząc w ten sposób wspólną fryzurę, przy czym długość brody może być różna. Wybierz trzydniową lub pełną brodę lub kontynuuj wąsy jako wąski pasek i połącz je tzw. henriquatre, który oprawia okolice ust.

Męskie fryzury na grube włosy

fryzury-trendy-mężczyźni-długie-włosy-z rozstaniem-krótkiej-brody

W przypadku bardziej obszernych, średniej długości włosów odpowiednie są męskie fryzury z quiffem, a reszta włosów jest zaczesana do tyłu. W połączeniu z trzydniową brodą ta fryzura dla mężczyzn tworzy elegancki wygląd na każdy dzień. Po co ukrywać piękne włosy krótkim przycięciem? Pokaż, co masz. Niektórzy mężczyźni mogą tylko pomarzyć o bujnych włosach!

Nowoczesne fryzury męskie z objętością

fryzury-trends-mężczyźni-nowoczesny-trend-fryzury-podcięcie-proste-włosy

Kreatywny wariant na podcięcie reprezentuje stopniowe przejście od dołu do góry.Zaleta – dzięki kontrastowi włosy zawsze wyglądają na wystylizowane, nawet bez poświęcania dużej ilości czasu. Objętość można uzyskać odrobiną musu i suszarką do włosów, a wosk do włosów pomaga w codziennej stylizacji.

Trendy w fryzurach dla mężczyzn z farbowanymi włosami

fryzury-trends-mężczyźni-blond-hair-men-fryzura-sidecut-boczne rozstanie

Modne fryzury męskie z kolorowymi włosami i przedziałkiem na bokach wyglądają świetnie i są noszone głównie przez młodych ludzi. Tutaj również odpowiednia jest broda trzydniowa, co jest właściwą decyzją dla mężczyzn i chłopców z nieregularną lub zbyt cienką brodą. Dużą zaletą jest tu łatwiejsza pielęgnacja, która sprawia, że ​​trzydniowa broda jest idealna dla mężczyzn z brakiem czasu.

Stylowe fryzury męskie z podcięciem

fryzury-trendy-męskie-fajne-męskie-fryzury-design-pompadour

Trendy w fryzurach dla mężczyzn 2016/2017 podkreślają kreatywnie stylizowany pompadour z podcięciem. Ta krótka fryzura jest idealna do miejskiego stylu i jest popularna wśród młodszych mężczyzn.

Trendy w fryzurach dla mężczyzn 2016/2017: stylizacja po wyjściu z łóżka

fryzury-trendy-mężczyźni-letnie-fryzury-tom-trzy-dniowa-broda

Tak zwany out-of-bed look można stworzyć za pomocą męskich fryzur, które nie są ani za krótkie, ani za długie. Włosy na karku i po bokach mogą być krótsze, ale górne włosy powinny mieć co najmniej dwa cale długości, aby można było stylizować ten swobodny look.

Męskie fryzury na długie włosy: męski kok

fryzury-trendy-męskie-kok-obecne-męskie-fryzury-długie-włosy

Spośród długich fryzur męskich najpopularniejszy jest męski kok. Wcale nie musi wyglądać idealnie, więc po prostu zrób to sam. Męskie kokki nadają się również do fryzur z podcięciem z dłuższymi włosami u góry głowy, które są uformowane w kok na czubku głowy.

Trendy fryzjerskie dla mężczyzn 2016/2017 z Pompadour

fryzury-trendy-mężczyźni-podcięcie-przejście-pompadour-broda

Rozczesaną fryzurę pompadour z podcięciem można dobrze połączyć z pełną brodą. Trendy w męskich włosach i brodzie to wygolone podcięcie, które tworzy „dziurę” między włosami a brodą. Modna pełna broda ma wyraźny kontur i jest dłuższa na brodzie. Policzki i szyja są dobrze i regularnie golone, aby zawsze idealnie zachować kształt brody.

Męskie fryzury z rozstaniem z boku

fryzury-trendy-mężczyźni-broda-sidecut-boczne rozstanie-proste-wlosy-wlosy

Dzięki temu podcięciu włosy na czubku głowy są dłuższe i zaczesane na bok tak, że częściowo zakrywają przycięty obszar głowy. Efekt uzyskuje się z przedziałkiem z boku i nadaje się zarówno do włosów prostych, jak i kręconych.