Fryzury, włosy i fryzury

Modne fryzury męskie 2017: od krótkich do ramion

fryzury męskie -trendy-fryzury

Wiosna to idealna okazja do zmian. A czy jest lepszy sposób na zrobienie tego niż modna nowa fryzura? Ale jaki jest trend w 2017 roku i czy naprawdę będzie Ci odpowiadał? Według profesjonalistów z branży, w tym roku wszystko kręci się wokół wariacji klasyki: ta wielka jest coraz wyższa, trend podcięty się skończył, nadchodzi łysa głowa. Poniżej zebraliśmy dla Ciebie jedne z najfajniejszych fryzur męskich 2017 roku, które zainspirują Cię do zmiany.

Fryzury męskie 2017: bardzo długie górne włosy w niechlujnym stylu

męskie fryzury-pomysły-długie włosy-Jon-Kortajarena

Jak on wygląda?

Przy tym wariancie podcięcia powinno być wystarczająco dużo długich włosów, aby „zepsuć”. Włos na karku i po bokach może być krótki od jednego do dwóch centymetrów, ale górny włos musi być wyjątkowo długi. Im krótsze włosy są ogolone po bokach i z tyłu, tym bardziej widoczna jest różnica w długości.

Ta fryzura ma duży potencjał stylizacyjny. Niezależnie od tego, czy plecy są rozczochrane, kręcone, czy wygładzone – ta fryzura jest idealna dla każdego, kto lubi różnorodność. Dzięki woskowi i żelu do włosów można w mgnieniu oka stworzyć niezliczoną ilość fajnych stylizacji.

męskie fryzury-modern-wild-waves-up

Ułóż włosy w odpowiedni sposób

Po pierwsze, pozwól swoim włosom wyschnąć naturalnie. Jak tylko będą wilgotne lub suche, wetrzyj w dłonie pastę do włosów, a następnie zmierzwij włosy. W celu zwiększenia objętości można również użyć sprayu solnego. Jeśli masz dłuższe włosy po bokach, luźno naciągnij pasmo na uszy. Ogólnie włosy powinny wyglądać naturalnie i lekko niechlujnie.

Trendy fryzjerskie dla mężczyzn 2016/2017 – 20 inspiracji i wskazówek

Męskie fryzury 2018/19 – Top 6 nowoczesnych krótkich fryzur

Podcięte fryzury męskie – symbol nowoczesnej męskości i odwagi

fryzury męskie

Kto pasuje do fryzury?

Fryzura jest odpowiednia dla mężczyzn o średniej grubości włosach, w przeciwnym razie włosy mogą wyglądać na wiotkie i pozbawione blasku. Fryzura pasuje do prawie wszystkich kształtów twarzy, ale jest trochę mniej odpowiednia dla twarzy okrągłych i kwadratowych.

męskie fryzury-nowoczesne-długie-włosy-broda

Z brodą lub bez?

Najlepiej bez brody lub z trzydniową brodą. Należy jednak skupić się na włosach. Z pełną brodą lub brodą hipster wygląda zupełnie inaczej.

Fryzury męskie 2017: Wariant fryzury Cezara z krótkimi grzywkami

fryzury męskie-trend-krótka-fryzura-cezar-wariant-fryzury

Jak wygląda fryzura Cezara?

Tak zwana fryzura Cezara była już bardzo popularna w latach 90-tych. Typowe dla tej fryzury są krótkie grzywki, które opadają między linią włosów a brwiami. W razie wątpliwości może być nieco krótszy. Jest noszony prosto lub czesany ukośnie w lewo lub w prawo.

Ułóż włosy w odpowiedni sposób

Taką fryzurę można stworzyć przy niewielkim wysiłku stylizacyjnym. Wystarczy wetrzeć w dłonie pastę do stylizacji i przeczesać palcami wilgotne włosy. Następnie wysusz włosy do przodu i pociągnij kosmyki w dół.

fryzury męskie-trend-krótka-fryzura-cezar-wariant

Kto pasuje do fryzury?

Ta fryzura dobrze komponuje się z wyrazistymi rysami twarzy, wydatnymi kośćmi policzkowymi czy dobrze zarysowaną linią żuchwy. Geometria po prostu dobrze wygląda. Jeśli masz spiczastą linię włosów, powinieneś obejść się bez pomysłu.

Z brodą lub bez?

Krótka broda może nieco uatrakcyjnić wygląd, ale gładko ogolony jest po prostu bardziej atrakcyjny wizualnie.

Męskie fryzury 2017: teksturowane przycięcie / francuskie przycięcie

męskie fryzury-trend-krótkie fryzury-wskazówki-wysoka stylizacja

Jak on wygląda?

Prosty, klasyczny wygląd, który zwykle wybierają bardziej dojrzali faceci. Ta fryzura może dobrze podkreślić dobrą strukturę kości i sprawić, że cienkie włosy będą grubsze. Włosy na górze powinny mieć około 2 cale długości.

Ułóż włosy w odpowiedni sposób

Wysuszyć włosy i nałożyć puder do stylizacji u nasady. Żel można również stosować do modelowania. Ale wygląd nie powinien być wyjątkowo elegancki.

fryzury męskie-trend-krótkie fryzury-koronkowe-z frędzlami

Kto pasuje do fryzury?

Świetny wygląd dla mężczyzn o kwadratowej szczęce, ponieważ krótkie włosy po bokach i z tyłu głowy podkreślą kształt twarzy. Fryzura nie działa tak dobrze na kręconych włosach.

Z brodą lub bez? Jedno i drugie jest możliwe.

Fryzury męskie 2017 – Powrót buzz cut

męskie-fryzury-krótka-fryzura-buzzcut-Jamie-Dornan

Jak on wygląda?

Buzzcut, czyli ultrakrótko ogolone włosy, był już w latach 90., a teraz świętuje swój powrót. Włosy nie powinny być dłuższe niż 10 mm, w przeciwnym razie wygląd będzie wyglądał jak normalna krótka fryzura. Nick Jonas, Justine Bieber, Jamie Dornan i Dave Franco już ogolili włosy!

Ale radykalna krótka fryzura jest popularna nie tylko wśród mężczyzn. Coraz więcej celebrytek sięga po brzytwę i wysuwa na pierwszy plan swoją ładną, wyrównaną twarz. Kirsten Stewart, na przykład, zdecydowała się na tę radykalną zmianę: włosy zostały zgolone do kilku milimetrów i ufarbowane na platynowy blond.

męskie-fryzury-dave-franco-krótkie-ogolone-włosy

Podczas gdy inni mężczyźni z długimi włosami lub fryzurami typu pompadour definiują swój wygląd, osoby noszące fryzury mogą to zrobić tylko ze swoimi ubraniami. Z pewnością zaoszczędzisz dużo czasu i pieniędzy na produktach do stylizacji. Nawet jeśli fryzura nie dotyczy prawdziwej fryzury, wrażliwa skóra głowy wymaga szczególnej uwagi latem i zimą.

męskie-fryzury-chris-evans-buzz-cut

Kto pasuje do fryzury?

Mężczyźni o kanciastych twarzach powinni trzymać ręce z dala od brzytwy, ponieważ ten wygląd automatycznie sprawia, że ​​kontury wydają się twardsze. Radykalna fryzura jest zatem bardziej odpowiednia dla mężczyzn o okrągłej głowie, miękkich rysach lub wydłużonej twarzy. Mężczyźni z małymi lub cienkimi włosami mogą również spróbować buzzcut. Jeśli masz płaski tył głowy, nie powinieneś strzyc włosów tak krótko.

Buzzcut z bardzo krótkimi ogolonymi bokami i okolicą szyi

Włosy nie muszą być wszędzie tej samej długości. Możesz również wypróbować ten wariant: krótszy po bokach, dłuższy na górze. Na górze jednak włosy nie mogą być dłuższe niż 12 mm.

Z brodą lub bez?

Lepiej wygląda z brodą. Wygląd jest bardzo męski i nie wymaga wiele wysiłku przy stylizacji. Z reguły włosy nie mogą być dłuższe niż broda – ani tej samej długości, ani krótsze.

Fryzury męskie średniej długości 2017

męskie fryzury-średnio-długie-kręcone-potargane-Aidan-Turner

Jak wygląda fryzura?

Od około 7 lub 10 centymetrów można już mówić o włosach średniej długości. Trend wraca do naturalności i swobodnego stylu. Nic więc dziwnego, że fryzury męskie średniej długości nie są już nie do przyjęcia. Włosy średniej długości można przyciąć do podbródka lub nieco krócej. Inni mogą po prostu wybrać nieformalną stylizację loków, jak aktor Aidan Turner (na zdjęciu powyżej).

męskie-fryzury-długie włosy-Dev-Patel

Ułóż włosy w odpowiedni sposób

Włosy średniej długości już dawno przestały być kobiecą rzeczą. To, czego chcą mężczyźni, to wygląd, który nie wymaga wiele wysiłku i można go szybko wdrożyć, ale w razie potrzeby można go zmienić w kilku prostych krokach. Czy to z odrobiną żelu, wosku do włosów, czy z grzebieniem i gumką do włosów, włosy średniej długości zapewniają dużo miejsca na zmianę. Zżelowane włosy są nadal ulubieńcem mężczyzn o średniej długości włosach.

męskie-fryzury-długie-górne-włosy-podcięcie-elastyczna-opaska-aleksander-ludwig

Kto pasuje do fryzury średniej długości?

Włosy średniej długości najlepiej nadają się dla mężczyzn o grubych i pełnych włosach. Ale jeśli masz cienkie włosy, możesz wypróbować fryzurę aktora Aleksandra Ludwiga. Związuje swoje średniej długości włosy w krótki kucyk. Boki i okolice szyi są ogolone tak krótko jak tarnik.

Jednak, aby uzyskać odpowiednią długość włosów, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Najtrudniejsza faza to ta, w której włosy nie są wystarczająco długie, aby założyć je za ucho.

fryzury-długie włosy-Matthew-McConaughey

Z brodą lub bez?

Najlepiej łączyć z krótką brodą, aby podkreślić swoją męskość. Jednak broda nie może być dłuższa niż włosy. W przeciwnym razie wygląd może szybko wyglądać na zaniedbany.

Długie fryzury męskie 2017

męskie-fryzury-długie włosy-jason-momoa-ombre

Jak wygląda fryzura?

Jeśli włosy u chłopców sięgają do ramion lub całkowicie zakrywają szyję, jest to już długa fryzura. W przeciwieństwie do krótkiej fryzury, którą trzeba częściej modelować, długie włosy to decyzja pragmatyczna.

Ułóż włosy w odpowiedni sposób

Jedną z najfajniejszych fryzur trendów w tej chwili jest męski kok, który oznacza miejski styl życia. Jest po prostu praktyczny i jednocześnie swobodny. Sekret: męski kok powinien wyglądać jak najbardziej naturalnie i spontanicznie.

Aby nadać włosom objętości, najpierw dobrze je przeczesz. Wmasuj trochę wosku w kremie we włosy, aby kok utrzymał się przez długi czas. Zawiąż kok luźno gumką do włosów na czubku głowy lub na karku. Poszczególne pasma mogą też luźno opadać na twarz.

męskie-fryzury-długie włosy-męskie-kok

Kto pasuje do fryzury?

Długie włosy i fryzura „męski kok” to coś dla zwykłego, miejskiego mężczyzny. Mężczyźni z długimi włosami wyróżniają się i emanują pewną pewnością siebie. Długa grzywa u mężczyzn może budzić różne skojarzenia: od buntownika, przez surfera, po artystę. W każdym razie wygląd jest tajemniczy i atrakcyjny.

Mężczyźni o kobiecych rysach twarzy zdecydowanie powinni unikać długich fryzur. Jeśli chodzi o strukturę włosa, to grubość włosa ma kluczowe znaczenie. Cienkie włosy po określonej długości mogą wyglądać na jeszcze cieńsze. Nawet naturalne loki jako długie fryzury dla mężczyzn nie są dla wszystkich. Osoby, które mają wysokie czoło lub cofniętą linię włosów, powinny lepiej zdystansować się od tej fryzury.

męskie-fryzury-długie włosy-broda-henriquatre-tom-rejs

Z brodą lub bez?

Z brodą muszkietera lub henriquatre’a mężczyzna z długimi włosami działa jak obrońca, przy którym kobieta czuje się bardzo bezpiecznie. Bez względu na to, czy masz gładko ogoloną brodę, czy brodę, zwróci na siebie uwagę, jakiej pragniesz.