Fryzury, włosy i fryzury

Fryzury męskie średniej długości 2016 – zdjęcia, pomysły i porady dotyczące stylizacji

Fryzury męskie średniej długości 2016-broda-blond-cienkie włosy

Fryzury średniej długości nie są już kobiece i stają się coraz bardziej popularne wśród mężczyzn w ostatnich latach. Ponieważ fryzury i style, takie jak męski kok i męski warkocz, stały się bardzo popularne, nadszedł czas, aby grzywa trochę urosła. Rozejrzeliśmy się dla Ciebie po męskich celebrytach i mamy naprawdę dobre przykłady Fryzury męskie średniej długości odkryty!

Fryzury męskie średniej długości 2016

Męskie fryzury-średnia długość-plecy-gładkie-chris-hemsworth

Nieskomplikowane i ponadczasowe: fryzura na plecy jest nadal ulubieńcem mężczyzn o włosach średniej długości. Fryzurę można szybko wymodelować za pomocą żelu, lakieru do włosów, pianki lub wosku. Dowiedz się dokładnie, który produkt jest odpowiedni dla Twojego rodzaju włosów, ponieważ żel może szybko stać się żylasty i przetłuszczający się na cienkich włosach.

Stylizuj męskie fryzury średniej długości do tyłu za pomocą żelu

Fryzury męskie średnio-długa-broda-do-pleców-żel-fala

Jeśli masz pofalowane włosy średniej długości, takie jak Matthew McConaughey, możesz użyć żelu, aby uzyskać tak zwany efekt mokry. W przypadku klasycznej fryzury żelowej należy wmasować żel w wilgotne włosy, rozczesać palcami i pozostawić w tej pozycji do wyschnięcia.

Krótkie fryzury dla mężczyzn – 50 modnych pomysłów na stylizację włosów

Męskie fryzury 2018/19 – Top 6 nowoczesnych krótkich fryzur

Fryzura hipster – pomysły i porady dotyczące stylizacji dla mężczyzn i kobiet

Grube włosy średniej długości

męskie fryzury-średnio-długie-grube-włosy-czarna-broda-tylna-falowana

Mężczyźni tacy jak Kit Harington często mają trudności z ujarzmieniem swoich grubych, średniej długości włosów. Lakier do włosów i lakier do włosów o wysokiej wytrzymałości w połączeniu z innymi produktami do stylizacji zapewniają niezbędne utrwalenie. Dzięki temu fryzura może trwać cały dzień bez konieczności stylizacji.

Wygląd Bradleya Coopera 

Fryzury męskie-średniej długości-falowane-do-plecy-bradley-cooper

Bradley Cooper próbował wielu fryzur i kilkakrotnie zmieniał fryzurę, ale luźno ułożone włosy średniej długości z tyłu stały się jego znakiem rozpoznawczym. Czy to nie fryzura, którą widzisz, gdy myślisz o Bradleyu Cooperze? Średniej długości włosy idealnie pasują do aktora i podkreślają jego twarz w kształcie serca i jasnoniebieskie oczy.

włosy średniej długości i 3-dniowa broda

Męskie fryzury-średnia-długa-falowana-tylna-trzy-dniowa-broda

Różne warianty brody mogą dodać wisienek do każdej fryzury. Wygląd z trzydniową brodą jest szczególnie męski, jak pokazuje aktor Michael Fassbender. Swoją drogą, kilka lat temu pożegnał się ze swoimi długimi włosami.

Włosy wymodelowane z tyłu z brodą

Fryzury męskie-średnia długość-broda-plecy-żelu

W połączeniu z jego średniej długości włosami ułożonymi do tyłu, Jake Gyllenhaal nosił w zeszłym roku pełną brodę. Wygląda również męsko i poważnie, ale wymaga dużo opieki i musi być dobrze zdefiniowany. Tak aktor wygląda trochę starzej, nie sądzisz??

Klasyczny wygląd surfera

Męskie fryzury-średnio-długie-blond-cienkie-włosy-broda z przedziałkiem

Blond włosy, niebiesko-zielone oczy, kanciaste rysy twarzy, swobodna charyzma: australijski aktor Luke Bracey w pełni uosabia męski letni typ. Wyraz lata dodatkowo podkreśla luźna fryzura w surferskim looku. Ponadczasowy wygląd charakteryzują średniej długości włosy, które wydają się być modelowane przez światło słoneczne i słoną wodę.

Johnny Depp jako model perfum

Męskie fryzury-średnio-długie-grzyb-długie-włosy-częściowo-proste-włosy

W zeszłym roku Johnny Depp z powodzeniem zaprezentował się jako model perfum w kampanii nowych perfum męskich marki Dior. Podczas sesji zdjęciowej pojawia się z ciekawie ułożonymi włosami – przednia część włosów sięga do połowy policzka, natomiast włosy są krótko przycięte z tyłu.

Pompadour lub OlaSeku?

Męskie fryzury-średnie-długie-klasyczne-2016-podcięcie-żel-back

Legenda piłki nożnej David Beckham jest ikoną stylu, a jego fryzury są zawsze obserwowane przez publiczność, ponieważ kształtuje trendy w męskich fryzurach. W 2016 roku zdecydowała się na modne rozstanie z boku i fryzurę pompadour. Główny włos na górze jest nieco dłuższy i ułożony w elegancki quiff, a boczne sekcje są krótsze. Niezależnie od tego, czy do garnituru, czy na co dzień, klasyczne rozcięcie z boku możesz nosić do każdego stroju.

Przycinaj proste, średniej długości włosy warstwami, aby zwiększyć objętość – Brad Pitt

Męskie fryzury-średnia długość-gładka-broda muszkietera-klasyczna

Poziomy są również bardzo popularne wśród mężczyzn o średniej długości włosach. W rezultacie męskie włosy mają niewyobrażalną objętość. Krój schodkowy jest szczególnie odpowiedni dla mężczyzn o prostych, cienkich włosach, takich jak Brad Pitt.

średniej długości kręcone włosy na co dzień

Fryzury męskie-średniej długości-kręcone-poziomowe-do tyłu

Fryzury średniej długości dla mężczyzn zdecydowanie mają ogromny potencjał. Powinny pasować nie tylko do kształtu twarzy, ale także do charakteru osoby noszącej. Jeśli określasz siebie jako zbuntowaną, odważną i kędzierzawą, pozwól włosom trochę dłużej odrosnąć. Czyli loki widać naprawdę dobrze.

Grzywka idealna na wysokie czoło 

Męskie fryzury-średnio-długie-falowane-grzyby-nieuporządkowane-wysokie czoło

Mężczyźni z wysokim czołem powinni zdecydować się na fryzurę z grzywką. Brytyjski aktor Benedict Cumberbatch ma dobry pomysł. Nosił nawet dłuższe włosy w serialu Sherlock, ale tutaj też nie obyło się bez rozstępu z boku.

Justin Bieber jako trendsetter

męskie-fryzury-średnia-długość-grzybka-blond-cienkie-włosy-młodzi-mężczyźni

Piosenkarz Justin Bieber zaprezentował w 2016 roku swobodny wariant modnej fryzury z podcięciem. Rozjaśnione włosy trochę odrosły, a grzywka od niechcenia opada na bok.

Zac Efron również miał rozjaśnione górne włosy

fryzury-męskie-średnio-długie-bielone-2016-zack-efron

Jeśli nie uważasz, że ta fryzura i rozjaśnione włosy u góry są tak fajne dla mężczyzn, zdziwiłbyś się, gdy zobaczysz ostatnie zdjęcia łamanego serca Zaca Efrona. 28-letni aktor pojawił się na Spike TV Guys ‘Choice Awards w Kalifornii 4 czerwca 2016 r. z podobną fryzurą.

Styl fryzury męskie średniej długości – warkocze i górne węzły dla mężczyzn?

Męskie fryzury-średnie-długie-warkocze-mężczyzna-kok-style-bieber

Te nowe fryzury męskie, które są obecnie bardzo popularne, rzucają wyzwanie panującym stereotypom! Top Knot, czyli kok z podcięciem, to mieszanka dwóch najgorętszych fryzur na rok 2015 – z podcięciem i męskim kokem. Ta hybrydowa stylizacja nie jest łatwa do osiągnięcia, ale wygląda świetnie. Więcej o męskich warkoczach przeczytasz w tym artykule.

Ashton Kutcher z długą grzywką

Męskie fryzury-średnia długość-bangs-gładkie-z frędzlami-ashton-kutcher

Ashton Kutcher jest szczęśliwy i twardo stąpa po ziemi, odkąd był ojcem. Hipisowski wygląd z długą grzywą pozostaje w przeszłości i chociaż często można go zobaczyć w czapkach na ulicach, odkryliśmy piękny obraz, który pasuje do naszego tematu fryzur męskich średniej długości. Rozczochrane, ułożone włosy nadal przekazują zabawę i młodość.

Fryzura z frędzlami Iana Sommerhaldera – naturalne fryzury męskie średniej długości

Fryzury męskie-średniej długości-z frędzlami-czarne-warstwowe

Ian Sommerhalder pokazuje, jak schłodzić modną w latach 90. fryzurę z barweny. Włosy są ułożone swobodnie, z frędzlami i nie zarastają na karku. Aktor obywa się bez żelu do włosów i naturalnie nosi włosy średniej długości.

Keanu Reeves

Męskie fryzury-średniej długości-gładkie-czarne-średnie przedziałki-warstwowe

Aktor Keanu Reeves ma wydłużoną twarz, a jego włosy do niego nie pasują, ale ta średniej długości fryzura przekonuje nas dziś swoim eleganckim wyglądem dżentelmena.