Dywany i maty

Wzory dywanów z kolorowymi wzorami

modele dywanów z mieszanki alfa kolorowej

ten Wzory dywanów z alfa wykorzystaj pomysły swoich klientów do stworzenia niezwykłych modeli dywanów. W rzeczywistości są w stanie wyprodukować niestandardowe ręcznie tkane odwracalne dywany w ciągu zaledwie 10 do 12 tygodni. Zakłady firmy znajdują się w Peru, gdzie w dużej mierze produkowana jest alpaka z drobnego włókna. Stąd są alfa Wzory dywanów produkowane z tej włóknistej substancji, a także z mieszanki futra lamy i owczego. Oryginalne, piękne i artystyczne, te kolorowe maty są niewątpliwie wyjątkowe i mogą mieć ogromny wpływ na aranżację Twojego wnętrza. Wyjątkowy Wzory dywanów Alpha można pokrótce opisać w trzech kategoriach – jakość, kunszt i kreatywność – to z pewnością uczyni je wyjątkowymi.

Niezwykłe formy wzorów dywanów

modele dywanów z kółek alfa w kolorze szarym

Przykład ciekawego Wzory dywanów to szary dywan od Alpha. W tym modelu małe okrągłe maty wykonane z różnych materiałów są wiązane razem.

Kolorowe wzory dywanów od Alpha

modele dywanów z motywem alfa fioletu

Kolejny model na kolorowe Wzory dywanów to mata w biało-fioletowej palecie. Dywan w kształcie prostokąta jest podzielony czarną linią na dwa różnokolorowe pola w kolorze fioletowym i białym.

Wzór dywanu o okrągłych kształtach w kolorze szarym

wzory dywanów według modelu alpha round

Dywan wełniany Alpha w kolorze białym i fioletowym

wzory dywanów z elementu w kolorze alfa