Dywany i maty

Nowoczesne dywany – luksus z Tybetu

Nowoczesne tybetańskie ozdoby dywanowe w mocnych kolorach

Nowoczesne dywany odgrywają ważną rolę w zakładzie. Tchniesz nowe życie w nowoczesne wnętrze tradycyjnego tybetańskiego rzemiosła. Słynne tybetańskie technologie tkackie zdecydowanie gwarantują wysoką jakość. Nowe, nowoczesne dywany artystyczne z Tybetu odzwierciedlają międzynarodowy styl Art Deco w prostych liniach. Materiały, które są obecnie używane do produkcji podłóg w salonach – płytki lub parkiet i kolejne nowoczesne dywany, połączone razem mogą oczywiście zapewnić komfort i zdumiewające piękno pomieszczenia.

Nowoczesne dywany z Azji – znaki rozpoznawcze najwyższej jakości

Tybetański dywan z kwiatowym wzorem-Tufekian

Nowoczesne dywany z Azji oferują najwyższą jakość bogatych wzorów tekstylnych. Dzięki tradycyjnym orientalnym technikom tybetańscy rzemieślnicy połączyli nowoczesne wzory i kolory, tworząc dywany o ponadczasowym pięknie i nowoczesnej sztuce. W dywanach tybetańskich wykorzystywane są wzory o abstrakcyjnych kształtach, naturalnych ornamentach, symbolach i jednokolorowych polach. Słynny projektant dywanów James Tufenkian powiedział: „Dywan musi określać przestrzeń, być punktem centralnym, z którym współgrają meble. Dobry dywan to jedna z niewielu rzeczy, których można używać przez dziesięciolecia i które nadal będą miały wartość. “

Nowoczesne dywany – łączą stare i nowe w aranżacji wnętrz

Tybetańskie wzory dywanów czerwone kolorowe połączenie kolorów

Wszystko nowoczesne dywany z Tybetu z powodzeniem dopełni każdy projekt – od nowoczesnego minimalizmu, przez klasyczne meble, po żywe kolory i wzory. A dla tych o wyjątkowym guście te dywany mogą być ręcznie robione według własnych upodobań. Nowoczesne dywany pomoc w mieszaniu starego i nowego w aranżacji wnętrz. Luksusowe dywany tybetańskie oferują piękną dekorację tekstylną.

Produkcja dywanów tybetańskich – przemysł światowy

Tybetańskie pomysły na dywany

Światowy lider w projektowaniu dywanów tybetańskich stworzył Tufenkian nowoczesne dywany, które są tkane z cienkiej i naturalnie strukturalnej wełny tybetańskiej. Jedyną nowoczesną technologią tekstylną jest zastosowanie barwników. Nowoczesne dywany Tufenkian wprowadzają do grubego pluszowego dywanu bogate, stonowane odcienie, przytulność i ciepło, podczas gdy mocne geometryczne wzory dodają struktury i rytmu aranżacji pomieszczenia.

Nowoczesne dywany z Tybetu i Nepalu

kolorowe dywany Kolekcja dywanów tybetańskich

Los Gatos tworzy kolekcje inspiracji tybetańskich i nepalskich. Ją nowoczesne dywany mają geometryczne wzory i tradycyjne kwiatowe wzory i są ręcznie tkane. Piękne wełniane dywany mają piękny kształt i styl.

Dywan w kwiatowe wzory

Dywan z kwiatowym wzorem w stylu azjatyckim

Klasyczne dywany ze zwierzęcymi ornamentami

Dywany tybetańskie klasyczny luksus z Azji