Dywany i maty

Ekologiczny dywan z filcu: „Nuancen” jest wykonany z resztek wełny

Dywan wykonany z pasków filcu w różnych kolorach imitujących kamień

W zeszłym roku hiszpański producent dywanów GAN, we współpracy z utalentowaną projektantką Patricią Urquiola, zaprezentował kolekcję dywanów do terenów zewnętrznych, która wywołała sensację. W 2019 roku ponownie zaskoczysz nas ekscytującym projektem. Twoja kolekcja „Nuances” to doskonały przykład nowoczesnego, wyrafinowanego i jednocześnie zrównoważonego designu. Do produkcji dywanów użyto tylko skrawków wełny, które najpierw zostały zmieszane, a następnie przetworzone na filcowe detale.

Zrównoważony design: dywan z filcu o wyglądzie marmuru

Dywan wykonany z filcowych pasków niebieski trawa zielony szary marmur imitacja

Patricia Urquiola od dawna chciała zrobić dywan z filcu. Naturalny materiał jest przyjemny w dotyku i można go bez problemu przetwarzać. Aby uzyskać efektowny marmurkowy wygląd, który charakteryzuje dywany z kolekcji „Nuances”, projektantka połączyła skrawki wełny o różnej gęstości. Efekt jest imponujący: powierzchnia dywanu do złudzenia przypomina marmurowy blat.

Gdy tylko powstała atrakcyjna powierzchnia, projektantka kontynuowała eksperymenty z kształtami i kolorami. Geometryczne wzory i paski nadają dywanom purystyczny wygląd, stylizowane fale tworzą graficzny wzór. Trzy modele z kolekcji oferowane są z tapicerowanym stołkiem ton w ton. Może być skutecznie inscenizowany w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu i własnych upodobań.

Dywan filcowy: do wyboru są trzy palety kolorów

Dywan wykonany z filcowego różu w pastelowych kolorach podłóg osmańskich trendy

Jeśli chodzi o kolory, do wyboru są trzy palety kolorów. Kolor „Burgundy” zmienia się z bordowo-czerwonego na różowy. Ciepłe niuanse rozluźniają purystyczny wygląd dywanu. Szary kolor doskonale współgra z jagodowymi niuansami i pozwala im wspólnie świętować swoje wielkie wejście.

Dywan wykonany z filcowej tapicerki otomana

Projekt „Naiad” inspirowany jest nadmorskim krajobrazem i jest odpowiednio prezentowany w kolorach lazur, granat i trawiasta zieleń. Ponieważ wzory fal pochodzą z tej samej rodziny kolorów, współgrają ze sobą szczególnie harmonijnie. W tym przypadku szary jest ponownie idealnym partnerem kombinacji.

Kolekcja taboretów w paski z filcu

Kolory ziemi i lawy były źródłem inspiracji dla „Wulkanu”. Kolory czarny, niebieski i beżowy decydują o nowoczesnym, a zarazem domowym wyglądzie dywanu.

Zszyj dywan z filcowych beżowych detali

Dywan wykonany z pasków filcu w kolorze różowym

Zszyj dywan z filcowych zielonych niebieskich detali

Dywan wykonany z filcowego marmuru z detalami w paski w różnych kolorach

Dywan wykonany z filcowych pasków niebieski czarny beżowy

Dywan wykonany z pasków filcu o różnej długości

Dywan z filcu różne szczegóły porady triki

Kolekcja jest gotowa Dywany Gan do dyspozycji