Dywany i maty

Dywany z wełny kudłatej tworzą przytulną atmosferę

kolorowy oryginalny design przytulanki w kształcie prostokąta z głębokim włosem

Z Kudłaty dywan wykonana z wełny tworzy przytulną i przytulną atmosferę. Holenderska firma Carpet Signs stworzyła kolekcję wełnianych dywanów pod marką Sauvage, które tworzą nowoczesną atmosferę.

Dywany Shaggy dodają wnętrzu świeżości

kolorowa wełna salon kominek sofa neutralny kolor;

Z Kudłaty dywan to tkanina wykonana z 97% wełny i 3% nici lnianych. Duży wybór wysokości runa jest bardzo korzystny – każdy może więc wybrać odpowiednią. Od wejścia do domu, przez salon, aż po biuro – wełniany dywan wznosi wnętrze na nowy poziom prestiżu i nadaje charakteru każdemu pomieszczeniu. Każdy, kto lubi wygodnie usiąść na sofie w miesiącach zimowych, doceni przytulne ciepło dywanu dla bezpieczeństwa. Dostępne w różnych żywych kombinacjach kolorystycznych, dywany wprowadzają radosny nastrój i dodają plam koloru do purystycznych i minimalistycznych wnętrz. Salon zyskuje ponadczasowy urok np. dzięki wełnianemu dywanowi w neutralnym kolorze. Z kolei ci, którzy chcą ustawić akcenty w pomieszczeniu, mogą zdecydować się na dywan w kolorze musztardowej żółci lub ciemnej zieleni. Wzory w odcieniach różu i pomarańczy nadają się szczególnie do kącika zabaw w pokoju dziecięcym.

Dywan Shaggy – wysokiej jakości wzór renomowanego producenta Carpet Signs

Kamienne posadzki basenowe do projektowania ogrodu, rośliny doniczkowe

Z Kudłaty dywan jest całkowicie w modzie – i nie bez powodu. Szczególnie w miesiącach zimowych jest idealnym dodatkiem do wnętrza.

Holenderska firma Znak Dywan specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości dywanów. Od ponad 30 lat oferują atrakcyjne projekty z perfekcyjnym wykonaniem w każdym szczególe. Tradycyjne techniki tkania są umiejętnie połączone z zaawansowanymi technologicznie procesami produkcyjnymi, co pozwala na pewną elastyczność. Na życzenie możliwe jest wykonanie dywanów o różnych kształtach. Firma już dwukrotnie zdobyła prestiżową nagrodę Ret Dot Award za swoje oryginalne kolekcje.

Wygodny kącik do czytania w salonie

Kolor beżowy fotel z jasnych kamiennych płyt składany

Kudłaty okrągły dywan do recepcji klienta

Fotel w salonie w kolorze niebieskim

Dywany z kolekcji Sauvage dostępne są w różnych wysokościach i kształtach podłogi

Meble skórzane sofa fotel stolik kawowy niska konstrukcja części do siedzenia

Neutralne kolory sprawiają, że pomieszczenie wygląda na bardziej przestronne

beżowy kolor nowoczesne pomysły na dekorację salonu

Przytulny plac zabaw w pokoju dziecięcym

Wełniany kudłaty, wytarty, przytulny, ciepły żłobek

Sauvage składa się z 97% wełny i 3% lnu

Kolorowe nici Carpet Holland wybierają oryginalne kolory