Dywany i maty

Antyczne tureckie dywany – wysoka jakość, która pasuje do każdego stylu życia

salon kolorowy żywy poczuj ciepło kilka kolorów jasny pokój

Antyk Dywany tureckie w nieoczekiwanych kolorach stają się coraz bardziej popularne. Projektanci wnętrz wykorzystują całą gamę modeli – od tradycyjnych po nowoczesne.

Dywany tureckie – antyczne i nowoczesne …

nowoczesna jadalnia jasny różowy fioletowy wiele krzeseł arcydzieło

Dywany tureckie to dobre antyki, które są barwione w przyciągających wzrok odcieniach, eleganckich szarościach, a nawet czerni. „Przebarwione dywany to jeden z moich ulubionych sposobów na dodanie koloru do pokoju”, mówi projektant wnętrz Melanie Coddington. „To świeże, nowoczesne podejście do antycznego dywanu.” Te dywany to prawdziwe antyki z Turcji. Każdy dywan to wyjątkowe dzieło sztuki. Zobacz, jak projektanci znajdują odpowiednie przebarwione antyczne dywany do różnych przestrzeni i stylów. Często używane są jasne róże i fiolety. Dzięki kolorowym, graficznym wzorom i aluzji do przeszłości, dywany wspaniale komponują się z niemal każdym stylem – jak również z tradycyjnymi i nowoczesnymi środowiskami mieszkalnymi. Emily Basham-Hoelscher z Wnętrza przestrzeni miejskiej zaleca zwracanie uwagi na szwy przy szukaniu przefarbowanego antycznego tureckiego dywanu – powinny być widoczne na wierzchu.

Wysokiej jakości tureckie dywany odświeżają każdy dom

wejście do mieszkania nowoczesny stylowy dywan nadaje indywidualności

Projektant wnętrz Shirley Meisels kocha te dywany. „Kocham kolory, świetnie wyglądają w połączeniu z tradycyjnymi meblami” – mówi. „Kontrastują również z nowoczesnymi meblami i nadają atmosferze ciepła i przytulności.” Kolejną zaletą tych dywanów jest to, że są wykonane z wełny. Dlatego przetrwają wiele lat. Jedyne miejsce, w którym lepiej ich nie wieszać, to łazienka. Ludzie, starożytni Dywany tureckie kup może być pewny jakości towaru. Te arcydzieła przetrwały próbę czasu i stanowią wyjątkowe połączenie starego i nowego, które wspaniale pasuje do dzisiejszej palety stylów.

Kontrast z nowoczesnymi meblami

salon kolorowe śmieszne długie zasłony idealne do umeblowania

Kolorowe dywany kontrastują z jasnymi kolorami mieszkania  jasny przestronny pokój białe meble kontrastowe poduszki obrazy książki

Orientalne elementy przełamują formalną atmosferę

duża przestrzeń kontrastująca z biznesową atmosferą wprowadza ciepłonowoczesny przytulny pokój jasność świeżość dopasowuje się do atmosfery

tureckie dywany oryginalne krzykliwe szafki żyrandole wyjątkowe

Dywany tureckie pasują do każdego stylu życia 

mały schludny kącik do czytania świeży fioletowy beżowy dywan

 Wspaniała fioletowa sypialnia 

tureckie dywany silna sypialnia nowoczesna antyczna ozdoba

 Idealne połączenie starego i nowego

żyrandol sypialnia antyczny dywan z wełny z indyka odmiana nowoczesny

 Większość ludzi lubi kolorowe, przyciągające wzrok wzory

produkcja wełny dywanowej szew kwiaty paski ciekawe