Dywany i maty

5 nowoczesnych wzorów dywanów zapewniających przyjemną atmosferę

nowoczesne wzory dywanów toulemonde bochart

Nowoczesne wzory dywanów może stać się niesamowitą ozdobą każdego salonu. Dlatego wybierasz dywan, który zarówno odpowiada Twoim preferencjom, jak i dodaje Twojemu salonowi odrobinę oryginalności. Tutaj zebraliśmy 5 niesamowitych projektów z ogromnego wyboru, które mogą dać ci kilka pomysłów.

Ultra nowoczesne wzory dywanów z oryginalnymi pomysłami

nowoczesny dywan paryż 1919 jasne kolory

Nowoczesne wzory dywanów są również produkowane przez francuską firmę Toulemonde Bochart oferowany. Charakterystyczny projekt tego dywanu, nazwany Paris 1919, został stworzony przez Jean-Charles de Castelbajac. Odważna grafika i jeszcze śmielsze kolory prezentują zabawny wzór, który wprowadza element zabawy do każdego pomieszczenia w domu. Elementarne, niemal dziecięce motywy oferują żywe kolory. Ten dywan można również powiesić na ścianie.

Nowoczesne wzory dywanów ze skóry – Dywan Zanzibar z edycji limitowanej

nowoczesny dywan zanzibaru ze skóry

Brązowy skórzany dywan

Projekt dywanu zanzibar odporny na zabrudzenia

z metalicznym połyskiem

nowoczesny dywan zanzibar srebrny metalik połysk

Uwielbiamy ten bajeczny skórzany dywan od „ edycja limitowana“Z Belgii. Dywan Zanzibar wnosi egzotyczny akcent do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Wykonane tradycyjnymi metodami paski w 100% gładkiej skóry zachodzą na siebie w pomysłowy sposób, aby uzyskać wspaniały wygląd. Dywan plamoodporny jest dostępny w głębokim brązowym kolorze lub z nowoczesnym metalicznym wykończeniem, które dodaje odrobinę blasku.

Nowoczesne wzory dywanów z kwiatowymi wzorami od Casalis Belguim

nowoczesny dywan czarny wzór kwiatowy

To, że zima jest tuż za rogiem, nie oznacza, że ​​nie możemy już mieć kwiatów w domu. Sprawdź ten piękny dywan od Casalis Belgia, które mogą stylowo kwitnąć w Twoim domu przez cały rok. Nowoczesne wzory dywanów tak jak ten przywróciłby twoją przestrzeń życiową do życia.

Beżowy dywan z kwiatowym wzorem

casalis beiras nowoczesne wzory beżowy kwiatowy wzór

Ten inspirowany naturą dywan został stworzony przez projektantkę Matali Crasseta dla Węzeł i ma wspaniałą zieloną paletę kolorów, z wypukłymi brązowymi „korzeniami” wychodzącymi od środka. Końce korzeni rozciągają się poza krawędź dywanu, tworząc iluzję ruchu. Ten niezwykły przykład nowoczesne wzory dywanów należy do limitowanej kolekcji zaledwie 20 dywanów, które zostały ręcznie wykonane w Nepalu.

Nowoczesne wzory dywanów inspirowane naturą

nowoczesny dywan inspirowany naturą z korzeniami

„Korzenie” Nodusa

nowoczesny design inspirowany naturą nodus

Te żywe dywany niemieckiej firmy Podłoga do nieba  zdecydowanie poprawiłby nam nastrój. Dzięki jasnym kolorom i przyciągającym wzrok wzorom, nowa kolekcja dywanów oferuje klientom orientalne, ręcznie robione detale, które przekształcają każdy dywan w dzieło sztuki. Te żywe dywany są dostępne w wielu różnych kształtach i rozmiarach.

Kolorowe dywany od podłogi do nieba

nowoczesne wzory od podłogi do nieba kolorowe

nowoczesne okrągłe maty

nowoczesne kolory matowe

Dywany z kolorowymi wzorami

nowoczesne wzory dywanów kolorowe żywe tekstury