Domy marzeń

Wyposażenie salonu – pomysły na otwartą przestrzeń życiową

Nowoczesny penthouse z oknem dachowym Zdjęcia: Russ Heinl

Prezentujemy Ci luksusowo i przytulnie Meble do salonu Pomysły – stwórz otwartą przestrzeń dzienną, która łączy kuchnię, jadalnię i salon. Projekt nosi nazwę 910 i został zaprojektowany i zrealizowany przez projektantów Smitha. Ten elegancki apartament na poddaszu ma wszystko, czego można chcieć – duże okna otwierające wnętrze na panoramę miasta, drewniane podłogi i wysoki sufit. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o młodej parze, która lubi spędzać wolny czas ze znajomymi. Domową, a zarazem elegancką atmosferę zaprojektowano zgodnie z ich stylem życia

Wystrój salonu – dobierz kolorystykę i meble

otwarty salon - biała sofa Zdjęcia: Russ Heinl

Salon, jadalnia i kuchnia zostały urządzone w kolorze czarnym. Wyspa kuchenna jest o jeden poziom wyżej niż reszta części dziennej. Oświetlona delikatnymi różowymi lampami wiszącymi, kuchnia wygląda optycznie jaśniej dzięki marmurowej tylnej ścianie i marmurowej podłodze. Kominek na środku pokoju oddziela część dzienną od jadalni. Przytulny narożnik z białą tapicerką i dużym stolikiem kawowym zapewniają wystarczająco dużo miejsca dla przyjaciół.

Wyposażenie salonu – zorganizuj jadalnię

okrągły stół w jadalni Zdjęcia: Russ Heinl

Dla rodziny urządzono jadalnię z okrągłym stołem z ciemnego drewna i dywanem w kwiatowe wzory. ten Meble do salonu jest w zgodzie z jadalnią, dzięki czemu otwarta przestrzeń dzienna wygląda na kompletną. Czarno-białą kolorystykę zastosowano również w przytulnej sypialni. Czarna granitowa podłoga kontrastuje z białą meblościanką z telewizorem. W łazience też nic nie zostało oszczędzone – luksusowa kabina prysznicowa i duża umywalka przyciągają wzrok. Dzięki temu projektowi utalentowani projektanci ze Smith Designs wyraźnie pokazali, że jednolita kolorystyka może całkowicie odmienić dom.

Kuchenki gazowe i ciemne dywany

nowoczesna otwarta część dzienna Zdjęcia: Russ Heinl

Apartament dla młodych rodzin- kuchnia

mała wyspa kuchenna-nowoczesne umeblowanie Zdjęcia: Russ Heinl

Duży salon

przytulny salon-ciekawe oświetlenie Zdjęcia: Russ Heinl

Biała sofa w salonie

Kominek gazowy-biały salon sofa Zdjęcia: Russ Heinl

Drewniane meble w jadalni

ciemny dywan-białe meble jadalnia Zdjęcia: Russ Heinl

półka na wino

Stojak na wino nowoczesny pomysł na wystrój salonu Zdjęcia: Russ Heinl

Białe szafy wnękowe w sypialni

biała szafa sypialnia Zdjęcia: Russ Heinl

Sypialnia z ciemną podłogą

podłogi z czarnego granitu Zdjęcia: Russ Heinl