Domy marzeń

Wyposażenie domu, które łączy w sobie klasykę i nowoczesność

Pomysły na wyposażenie domu klasyczne-nowoczesne-lustro-optycznie-powiększ

Ten stylowy Domowe umeblowanie jest projektem Studio Svoya. Apartament Ekaterynoslavsky znajduje się w starym, interesującym architektonicznie budynku przy głównej ulicy w Dniepropietrowsku na Ukrainie. Jasne, neutralne kolory i przyjemne połączenie klasyki z nowoczesnością charakteryzują mieszkanie i tworzą cudownie przytulną atmosferę.

Szlachetne wyposażenie domu z klasycznym urokiem

projekt-przedpokoju-szafka-drzwi-z-lustrem-promieniowy-wzór

Przed remontem mieszkanie posiadało dwa pokoje o typowym wystroju wnętrz, w których sufity o wysokości 4,2 metra to coś zwyczajnego. Projekt został zrealizowany dla rodziny, która chciała mieć małą i cichą oazę w mieście. Z dala od zgiełku dnia codziennego. Wyposażenie domu można określić mianem „nowoczesnej klasyki” i charakteryzuje się swobodną atmosferą. Mieszkanie 2 pokojowe zostało przekształcone w mieszkanie 3 pokojowe – salon połączono z kuchnią, oddzielono sypialnię i łazienkę. Koncepcję obiektu ukształtowały nie tylko życzenia klienta, ale także dziedzictwo kulturowe zabytkowego budynku, w którym znajduje się apartament.

Wyposażenie domu, w którym klasyka spotyka się z nowoczesnością

salon-małe-meble-klasyczne-nowoczesne-styl

Kolory pełnią nie tylko rolę estetyczną, ale także funkcję twórczą. Niezwykle wysokie (jak na tak małe pomieszczenia) sufity utrzymane są w matowym, ciemnoszarym kolorze, co stwarza wrażenie głębi w pomieszczeniu. Natomiast białe lakierowane drewniane panele na ścianie i parkiet utrzymane są w ciepłym odcieniu drewna. Meble, akcesoria domowe i oświetlenie o klasycznym wyglądzie dopełniają klasycznie nowoczesny całościowy obraz. Efektowny biały żyrandol i białe kinkiety znakomicie wyróżniają się na tle ciemnego sufitu i ścian. Twoje światło odbija się od pięknych, okrągłych luster ściennych, które tworzą dodatkową głębię. Iluzja optyczna przez lustra jest tu wykorzystywana nie tylko. Dwa duże, kwadratowe lustra – jedno w przedpokoju i jedno za barem – optycznie powiększają pomieszczenie i mają bardzo dekoracyjny efekt. Promieniste, białe wzory ładnie kontrastują z dominującymi, prostokątnymi kształtami. Mały pseudokominek ze świecami LED, drewniany stolik kawowy, designerskie skórzane fotele to kolejne ważne elementy zapewniające większy komfort.

szary lakierowany sufit kasetonowy

salon-klasyczny-nowoczesny-biało-brązowo-szary

neutralne kolory w salonie

meble-salonu-klasyczne-nowoczesne-narożna-sofa-jadalnia-bar

biały żyrandol na tle ciemnego sufitu

meble-salonu-narożna-sofa-biały-żyrandol

Lustro ścienne tworzy złudzenie optyczne

meble-salonu-narożna-sofa-brązowa-ścienna-lustro-sztuczka-optycznie-powiększ

ciepłe światło i przytulna atmosfera

Wyposażenie salonu-ciemno-szara-kaseta-sufit

mała biała szafka kuchenna ze szklanymi frontami

mała-kuchnia-biała-szafki-szklane-fronty-pod-szafkami-oświetlenie

Wyposażenie domu-neutralne-kolory-naturalne-materiały-drewno-blat

sypialnia-ściana-biała-lakierowana-panele-ścienne-klasyczne

sypialnia-lustro-głęboka-przestrzeń-oświetlenie-stoli

sypialnia-parkiet-podłoga-biała-lakierowana-drewno-ściana

łazienka-walk-in-prysznic-szkło-drzwi-przesuwne-biała-umywalka