Domy marzeń

Sypialnia z atelier na poddaszu w Kanadzie

sypialnia z łóżkiem atelier biała półka efektowna dekoracja

To imponujące Sypialnia z pracownią znajduje się na przestronnym poddaszu kanadyjskiego domu z 1880 roku w Montrealu. Został wyremontowany przez firmę L.McComber i zamieniony w posadzkę, w której oprócz sypialni z pracownią znajduje się również mała łazienka i część biurowa.

Sypialnia z pracownią – prosty styl w bieli

sypialnia z poduszkami na łóżko studyjne szare balustrady w przedpokoju

Poprzez przekształcenie dachu lub usunięcie dodatkowej warstwy, która przez lata była dodawana do pierwotnego dachu, dach poddasza można było zwiększyć. W efekcie, oprócz zwykłego okna, sypialnia z atelier otrzymała również wstęgę okien, która wpuszcza dużo naturalnego światła. Podłoga również została zachowana i została częściowo pomalowana na biało, a częściowo w kolorze naturalnym z transparentnym lakierem.

Sypialnia z pracownią i efektowną półką z biurkiem

Krzesło biurowe z półką z drewna, huśtawka,

Biel jest również głównym kolorem w całej sypialni z atelier, zarówno dla mebli, jak i jako kolor ścian. W studiu znajduje się elegancka sofa w kolorze białym iw tym kolorze zostało również wybrane łóżko. W łazience mozaika i marmur dodają kilku szarych akcentów, które nie tylko zapewniają wizualną zmianę, ale również emanują elegancją. W przeciwnym razie konsola pod umywalkę jest również wykonana z białej farby. Duże lustro sprawia, że ​​mała toaleta wygląda na większą. W drodze do łazienki mijasz również szafkę, która została wygodnie wbudowana w ścianę, a tym samym tworzy korytarz między częścią sypialną a toaletą.

Projekt atelier z częścią biurową i białą szafką

szafka biała półka na krzesło studyjne o wysokim połysku

W innym przypadku ciepłe akcenty postawione są w sypialni z atelier poprzez zastosowanie naturalnego drewna. Można ją znaleźć za łóżkiem jako deskę do przechowywania, a także w postaci dużej, efektownej półki złożonej z sześciu rzędów, która nie tylko oferuje dużo miejsca na przechowywanie książek i innych przedmiotów, ale również służy jako biurko w tym samym czasie. Jest to możliwe, ponieważ dolna półka półki została poszerzona.

Sypialnia i studio z elegancką łazienką

sypialnia konsola łazienkowa biała umywalka z lustrem na wysoki połysk

Toaleta przy sypialni z pracownią wykonaną z szarej i białej mozaiki

łazienka sypialnia mozaika szary korytarz szafa

Atelier z sofą do wypoczynku

sypialnia z kanapą atelier biały parkiet

Półka w sypialni i biurze o oryginalnym designie

sypialnia z atelier półką pomysł na projekt drewna

Dom z sypialnią i kawalerką na poddaszu

sypialnia z atelier kanada projekt domu nowoczesny

Sypialnia z pracownią w trakcie budowy

Wspornik belek konstrukcyjnych domu sypialnia studio

Projekt autorstwa L.McComber.