Domy marzeń

Remont starego domu – Robert Young tworzy prawdziwy wymarzony dom

remont-domu-odskocznie-ogród-piękny-projekt-pomysły-świeże-powietrze

Zaprojektuj pomysły na Wyremontuj dom Roberta Younga doprowadziły do ​​powstania tego nowoczesnego wiejskiego domu. Imponuje swoim wyglądem zewnętrznym i wewnętrznym.

Wyremontuj stary dom i urządź go w nowoczesny sposób

dom otwarta koncepcja lustro przestronne jasne czyste

Dom znajduje się w East Hampton w stanie Nowy Jork, USA. W 2008 roku projektantka zdecydowała się na remont domu. Chce poprawić zły wygląd zewnętrzny budynku i nadać mu nowy, nowoczesny wygląd. To Wyremontuj dom Okazało się to niełatwym zadaniem, ponieważ rdza i słaba jakość początkowej konstrukcji mogą prowadzić do zbyt wysokich kosztów renowacji. Przynajmniej zaczął prace remontowe. Podstawowa struktura ułatwiła ten proces, ponieważ oferuje duże pomieszczenia i dużo miejsca. Dom posiada również pokoje gościnne. Budynek otoczony lasem, wodą i przyrodą – kawałek raju. Nowy wygląd tworzy pewną atrakcję i zmienia stary budynek w wymarzony dom. Idealne miejsce, w którym można spokojnie odpoczywać i cieszyć się ciszą.

Remont domu opiera się na otwartej koncepcji

dom-remontować-starannie-zaplanować-kuchnię-salon-jadalnia

To Wyremontuj dom obejmuje rozszerzenie kuchni i części dziennej. Projektant dodał werandę. Otwarta koncepcja renowacji jest widoczna wszędzie. Kuchnia, jadalnia i część dzienna znajdują się w jednym pomieszczeniu, co czyni go wygodnym i szczególnie zachęcającym. Każdy członek rodziny może poświęcić się swojej ulubionej aktywności i wszyscy są razem. Nowe okna zapewniają optymalny widok na przyrodę. Cała ilość szkła i materiałów zewnętrznych – cementu i cedru, które są częścią wnętrza, przenikają granicę między wnętrzem a zewnętrzem. Projektant ceni kontrastujące elementy, takie jak jasne drewno i czerniona stal. Dzięki temu dom wygląda jeszcze piękniej i nowocześniej. Zarówno wygląd zewnętrzny, jak i wyposażenie wnętrza są godne uwagi. Dobra robota! Projektanci wykorzystali starą konstrukcję jako fundament zamiast burzyć ją i budować nowy dom.

wystrój wnętrz deco butelki stół salon sofa

Domowa sofa krzesła wygodna dekoracja oryginalny design

remont domu drewno kominkowe butelki szare kolory

dom kuchnia stylowa elegancka aranżacja wnętrz

schody do domu pierwsze piętro jasne nowoczesne

deco figurki sypialnia ogród staw widok na las

duża łazienka wanna umywalka kafelki drewniane szare

pomysły na dom dwie kondygnacje krzaki tafla szkła natura

pomysły odnowić drewno las ponownie przywrócić środowisko

wskazówki remont plan szkic praca projektanta renowacja

wskazówki remont plan pomysły projektowe sugestia renowacja

remont domu udostępnij przestrzeń Robert Young pomysły

House East Hampton Nowy Jork USA pomysły

koszt domu drogi budowa stary nowy remont

pomysły projektantów domów pomagają radzić rober young