Domy marzeń

Przyjazny dla środowiska i innowacyjny betonowy dom na przedmieściach Madrytu

nowoczesna-architektura-dom-betonowy-na-przedmieściu

A Betonowy dom na przedmieściach nagle zafascynuje Cię masywną konstrukcją i okazałym budynkiem. Z jednej strony reprezentuje ona istniejący od wieków związek z naturą, z drugiej zaś dążenie współczesnego człowieka do korzystania z postępu technologicznego. Betonowy dom to przykład architektury miejskiej, przyjaznej środowisku i jednocześnie innowacyjnej.

Betonowy dom na przedmieściach Madrytu – nowoczesna fasada

Oświetlenie elewacyjne betonowy dom

To  Betonowy dom na przedmieściach został zaprojektowany przez architektów A-Cero. Swoje projekty zaprezentowali profesjonalni architekci i projektanci, którzy pracują dla popularnej hiszpańskiej pracowni. Projekt dedykowany jest rodzinom wielodzietnym, które potrzebują przestronnego salonu, w którym mogą wspólnie spędzać czas. Betonowy dom znajduje się w pobliżu Madrytu i zajmuje powierzchnię 5000 metrów kwadratowych. Dom jest jednopiętrowy. Niska konstrukcja posiada duży teren zewnętrzny z przytulnym ogrodem, odkrytym basenem i garażami.

Betonowy dom na przedmieściu – wnętrze

przestronne oświetlenie stołu w salonie

To Betonowy dom na przedmieściach Madrytu przyciąga uwagę wszystkich – nowoczesny styl architektoniczny i koncepcja przyjazna środowisku łączą nowoczesne materiały ze zrównoważonym budownictwem. Rzeczywiście, pierwszą rzeczą, którą zauważysz w architekturze, jest płynne połączenie między betonowymi ścianami a roślinnością. Kolorystyka jest w przeważającej mierze szara i sprawia, że ​​piękne otoczenie nabiera własnego charakteru. Duże okna otwierają nowy budynek, dzięki czemu wnętrze wydaje się jaśniejsze. Ciekawe meble i ekscentryczna dekoracja nadają budynkowi przyjazny wygląd. Gabinet, salon i sypialnie wychodzą na piękny ogród.

Betonowy dom z ciekawymi meblami

ciekawe-błyszczące-stoliki-kawowe

Wewnątrz od Betonowy dom na przedmieściach z A-Cero Szczególnie imponująca jest przestronność i duża ilość dostępnej wolnej przestrzeni. Wszystkie pokoje są przytulne i wygodne, ale nowoczesne. Kolorystyka we wnętrzu została wzbogacona o czarne, srebrne i białe akcenty.

Od Abigail

Posadzona elewacja-nowoczesna architektura

obsadzone-fasady-nowoczesna-architektura

Nowoczesna czarno-biała jadalnia

nowoczesna czarno-biała jadalnia

Szafka z kominkiem

Szafka-z-kominkiem

Luksusowa czerwona ściana sypialni

Luksusowa czerwona ściana sypialni

Ciemnoszara łazienka

ciemnoszara łazienka ze stali nierdzewnej

Nowoczesne oświetlenie barowe

nowoczesne oświetlenie barowe

Luksusowy dom kina domowego Madryt

Luksusowy dom kina domowego Madryt

Ekskluzywne oświetlenie garażowe LED

ekskluzywne oświetlenie garażowe led

Projekt domu betonowego

Projekt domu betonowego

A-cero