Domy marzeń

Przeprowadzki i lista kontrolna – zmień swoje mieszkanie tak bezstresowo, jak to tylko możliwe

przenoszenie opakowań domowych przenoszenie pudełek otwarte gładkie procesy

Przeprowadzka wiąże się z pakowaniem, sprzątaniem, dźwiganiem i przede wszystkim dużym stresem. Musisz rozwiązać wewnętrzne napięcie i niepokój, które pojawiają się na kilka dni przed i po przeprowadzce, i odpowiednio wcześnie zaplanować wszystko, co jest stresujące i chaotyczne, i uporządkować. Możemy zaoferować ci trochę Wskazówki dotyczące ruchu aby zapewnić płynny proces i bezstresową zmianę miejsca zamieszkania. Dzięki starannemu planowaniu, dobrym umiejętnościom organizacyjnym i ciężkiej pracy możesz przejść przez przeprowadzkę.

Przeprowadzka wskazówki dotyczące przeprowadzki

ruchoma lista kontrolna mieszkanie dom w lesie elewacja z drewna

Rozpocznij ruch, myśląc o każdym konkretnym kroku. Zaplanuj logistykę. Robić notatki. Twórz listy. Kiedy musisz wyprowadzić się z obecnego mieszkania? Poświęć wystarczająco dużo czasu na spakowanie, wyczyść wszystko i oddaj klucz, abyś mógł swobodniej oddychać.

Wskazówki dotyczące relokacji i dobre planowanie

wskazówki dotyczące ruchu lista kontrolna mieszkania dobre planowanie pudła kartonowe

Co możesz zrobić wcześniej w swoim nowym domu, aby ułatwić przeprowadzkę? Jeśli to możliwe, wykonuj wszystkie naprawy i malowanie, gdy twój nowy dom jest pusty. Dziesięć razy łatwiej jest pracować w pustym pomieszczeniu niż krążyć wokół góry pudeł. Znajdź pomocników w przeprowadzce lub umów się z przyjaciółmi i krewnymi, którzy mogą pomóc w dniu przeprowadzki. Wynajmij furgonetkę wcześnie.

Pudełka do przenoszenia etykiet

Lista kontrolna wskazówek dotyczących przeprowadzki zaplanuj zmianę swojego mieszkania bez stresu

Wcześnie zacznij pakować swoje gospodarstwo domowe w kartonowe pudła. Zapakuj najpotrzebniejsze rzeczy na dzień przeprowadzki, zwłaszcza jeśli płacisz pomocnikom za godzinę. Przygotuj kilka pudeł „najpierw otwórz” i wyraźnie je oznacz. Obejmuje to czystą pościel, przybory toaletowe, budziki, ubrania na następny dzień, leki, przybory kuchenne, takie jak ekspres do kawy, kawa, płatki zbożowe, miski, łyżki, karma dla zwierząt – wszystko, czego Ty i Twoja rodzina potrzebujecie, aby natychmiast poczuć się komfortowo w swoim zrobić nowy dom.

Z góry wykonuj naprawy i malowanie

wskazówki dotyczące przeprowadzki lista kontrolna plan przeprowadzki

Zapisz, co musisz zrobić lub kupić. Umieść listy na lodówce w swoim nowym domu lub w innym miejscu, w którym możesz je zobaczyć. Przygotuj się, że przez kilka dni poczujesz się nieswojo. To całkiem normalne.

 Twórz listy

Przenoszenie pudełek do pakowania w mieszkaniach w gospodarstwie domowym

Po zmianie ubrania poświęć trochę czasu na odpoczynek i zdrowe odżywianie. Kup świeże owoce na przekąskę zamiast frytek lub ciastek, a przynajmniej oprócz frytek i ciastek! Pić dużo wody. Usiądź i rób małe przerwy podczas przeprowadzki. Twój organizm pracuje w godzinach nadliczbowych, więc musisz go dobrze traktować.

ruchome wskazówki lista kontrolna dom bezstresowa zmiana beton drewno

nowoczesna lista kontrolna planowania przeprowadzki bez stresu

nowoczesny dom palmowy w hiszpanii chodnik

przeprowadzka nowoczesne oświetlenie domu na zewnątrz

Przeprowadzka porady płynnie przenoszą dom i mieszkanie