Domy marzeń

Projekt willi w Indiach o naturalnym i kolorowym wystroju

projekt willi taras ogród łóżko na zewnątrz nowoczesne

Ten wiejski dom znajduje się w Indiach, a dokładniej w Raigad. Za projekt odpowiada indyjska firma Krishnan + Parvez + Architects. Ten Projekt willi jest idealnym miejscem na spędzenie weekendu w spokojnym, malowniczym otoczeniu. Nowoczesny dom został zaprojektowany w minimalistycznym stylu, ale wciąż otrzymuje wiele kolorowych akcentów, co jest typowe dla kultury indyjskiej.

Projekt willi w przestronnym salonie

salon kamienna podłoga schody brązowa sofa stolik kawowy willa

Na projekt willi składają się również duże pokoje, które charakteryzują się naturalnym kamieniem i dużymi oknami. Te ostatnie nie tylko doświetlą wnętrze, ale także zapewnią mu dużo świeżego, wiejskiego powietrza. Ponieważ sama nieruchomość nie jest zbyt duża, każda wolna przestrzeń z otworem na dom została wykorzystana na stworzenie tarasu.

Projekt willi w sypialni z żółtymi akcentami

sypialnia żółte prześcieradło krzesła czerwony nowoczesny dywan

Dom podzielony jest na dwie kondygnacje. W pierwszym znajduje się salon, kuchnia, jadalnia, pomieszczenie gospodarcze oraz dwa pokoje gościnne. Prywatne sypialnie znajdują się ponownie na drugim piętrze. Do projektu willi w sypialniach ustawiono dekoracyjne panele z orientalnymi wzorami. Zapewniają one ciekawe i uspokajające efekty świetlne. Aby wprowadzić do domu naturę, do projektu willi użyto naturalnych materiałów. Obejmuje to cegłę, tynk wapienny i mozaikę cementową wykonaną na miejscu. Zwłaszcza brązowy kamień nadaje pomieszczeniom naturalny wygląd.

Projekt sypialni willi w kolorze pomarańczowym

sypialnia projekt łóżko poduszka pomarańczowy obraz ścienny!

Do projektu willi w salonie wybrano podłogę z prawdziwego kamienia. Idealnie komponuje się również z ciepłym, brązowym kolorem ścian. Takie połączenie jest możliwe dzięki dużym oknom i ścianie wykonanej z jasnej cegły, co pozwala uniknąć ciemnej, niekomfortowej atmosfery. Kolorowe poduszki ozdobne i obrazki służą jako dodatek tworzący radosną atmosferę. Szczególnie efektowne jest również to, że salon składa się z dwóch poziomów. Schody łączące te dwa poziomy wygodnie służą również jako podstawa sofy. Oznacza to, że w praktyce wykorzystywany jest inaczej „martwy” obszar.

Pomysł na projekt z panelami zamiast okien

pomysł na projekt sypialnia willa panel łóżko fotel stołek

W wystroju sypialni zamiast kamienia użyto drewna jako podłogi. Ponownie obfitość światła pozwala na użycie ciemnych kolorów. Drewniana rama łóżka doskonale komponuje się z parkietem i jest wspaniale podkreślona jasnym i ciepłym pomarańczowym kolorem poduszek i narzuty. Stelaż daje również możliwość stworzenia łóżka z baldachimem z baldachimem. Efektowna ściana za łóżkiem jest również wesoła. Składa się z indyjskich motywów, w tym słonia jako jednego z symboli Indii. Panele są mocowane pośrodku sufitu i podłogi i w razie potrzeby można je otwierać lub zamykać, obracając wokół własnej osi. W zależności od położenia słońca, tworzy to wspaniałe efekty świetlne w pomieszczeniu. Jednocześnie istnieje możliwość wejścia na mały balkon, co z kolei daje wspaniały widok na naturalne otoczenie.

Design wykonany z drewna w sypialniach

sypialnia dywan parkiet drewno łóżko biurko projekt willa

Podsumowując, jak sądzimy, ten projekt willi jest idealny na weekendowy relaks, ale także na pobyt stały. Swoim doborem kolorów i materiałów, które tworzą wspaniały klimat, podkreśla położenie domu pośród natury. Dzięki temu gwarantuje pełny relaks przez cały czas, zarówno w pomieszczeniu, jak i na świeżym powietrzu. Poniżej zamieściliśmy dla Ciebie więcej zdjęć projektu willi. daj się zainspirować!

Panele zapewniają efekty świetlne

panele projektowe willi okno efekt świetlny sypialni

Przytulny projekt łazienki z dużą ilością światła

projekt łazienki parkiet mata łazienkowa konsola umywalka lustro krzesło

Drugie piętro willi

projekt willi drugie piętro część wypoczynkowa leżak cegła ściana

Projekt willi z balkonem na drugim piętrze

wnętrze willi balkon salon część wypoczynkowa okno ogród

Drugi projekt łazienki z kamiennymi płytkami

projekt łazienki willa kamienna konsola nowoczesna ławka drewniana

Projekt płytek kamiennych wygląda bardzo dobrze

willa wakacje projekt kamiennego okna rzucać poduszkami kolorowe

Projekt willi z zewnątrz – wejście

projekt willi podjazd z cegły zewnętrznej

Projekt willi wykonany z ładnej cegły?

projekt willi indie wejście zewnętrzne ściana garażowa cegła

Willa w nocy?

projekt domu noc oświetlenie zewnętrzne oświetlenie rośliny ogrodowe

Projekt autorstwa Krishnan + Parvez + Architekci.