Domy marzeń

Projekt domu w stylu shabby chic i skandynawskim

projekt domu w salonie w shabby chic lustrze z tkaniny

Ten przytulny dom znajduje się w Skanii w Szwecji i jak można się spodziewać, jest urządzony w stylu skandynawskim. Dom został wybudowany w 1923 roku i niedawno odnowiony. To Projekt domu w shabby chic składa się z przestronnego salonu, nowoczesnej kuchni z jadalnią, sypialni i salonu pod skosami oraz przylegającej do niej niewielkiej łazienki. Tu i ówdzie można znaleźć akcenty reprezentujące styl shabby chic.

Projekt domu w stylu shabby chic z rustykalną drabiną

Skandynawski wazon stołowy w stylu shabby chic

Salon w tym projekcie domu w stylu shabby chic jest, jak wspomniano, dość duży. Tak jak we wszystkich innych salonach, wybrano tam jasną drewnianą podłogę – w salonie na drugim piętrze jest ona biała – typowa dla stylu skandynawskiego. Styl shabby chic reprezentuje między innymi stara drabina. W salonie służy to również celom praktycznym. Najwyższe piętro domu służy jako przestrzeń magazynowa i można do niej dotrzeć z ich pomocą. Ściany w projekcie domu w stylu shabby chic są również białe, co szczególnie dobrze podkreśla meble w kolorze brązowym i czarnym.

Projekt domu w stylu shabby chic – ganek ze starymi płytkami

Krzesło z kafli przedniej szyby shabby vintage tree house design

W kuchni można znaleźć połączenie mebli nowoczesnych i zabytkowych. Szafki kuchenne mają wspaniały design w białym wysokim połysku. Szafa i jadalnia odzwierciedlają styl shabby chic. Ten ostatni ma szczególnie czarujący efekt, łącząc ze sobą różne krzesła. Ale nie brakuje też kolorowych akcentów w wystroju domu w stylu shabby chic w tym pokoju. Duży plakat na ścianie z chińskimi motywami przyciąga wzrok.

Projekt kuchni łączy w sobie shabby chic i nowoczesny styl

kuchnia nowoczesna jadalnia stół szafka pomysł na projekt domu

Urok stylu skandynawskiego w wystroju domu w stylu shabby chic jest kontynuowany w sypialni. Proste umeblowanie osiąga się tam również dzięki rustykalnym meblom. Szczególnie efektowne są również stropy dachowe, w których belki pełnią rolę akcentów i urozmaiceń. Istnieje również szafa wnękowa. Łazienka jest tuż obok sypialni.

Shabby chic salon z poddaszem

projekt domu w skórzanej kanapie w stylu shabby chic w kolorze brązowej spiczastej podłogi

Warto również wspomnieć, oprócz projektu domu w stylu shabby chic, marzycielski ogród. To jest bujne, a także ma zielony trawnik. Istnieje również wiele donic z różnymi roślinami, krzewami i drzewami. Ścieżka ogrodowa prowadzi do nieco zacisznej, przytulnej części wypoczynkowej, która jest idealna na popołudniową kawę i cieszenie się naturą. Kolejny taras z częścią wypoczynkową znajduje się przed domem. Ten projekt domu w stylu shabby chic jest, jak uważamy, idealny jako inspiracja do aranżacji Twojego mieszkania i ogrodu!

Projekt domu z dekoracjami w stylu vintage

projekt dekoracji domu w wazonie na stoliku w stylu shabby chic

Projekt sypialni ze skośnymi sufitami i meblami w stylu shabby chic

sypialnia ze spadzistym dachem projekt domu w stylu shabby chic

Projekt łazienki z dwoma nowoczesnymi umywalkami

Konsola łazienkowa projekt domu zlewu w stylu shabby chic

Ogród w domu jest bujny

ścieżka ogrodowa rośliny tarasowe drzewa projekt domu część wypoczynkowa

Donice w stylu shabby chic wykonane z gliny

doniczka drzewo rośliny pomysł na ogród okno projekt domu

Projekt domu w stylu shabby chic – wejście z tarasem

projekt domu na zewnątrz drzwi wejściowe taras kwiaty cegła