Domy marzeń

Perforowana fasada wykonana z aluminium i betonu licowego sprawia, że ​​„D3 House” jest wyjątkowy w Izraelu

perforowana fasada dom d3 izrael białe aluminiowe trójkąty wzór geometryczny odsłonięte betonowe wejście pod kątem

Perforowana fasada aluminiowa wygląda nowocześnie i ponadczasowo. Dzięki profilom aluminiowym współczesna architektura ma wszelkie możliwości stworzenia niepowtarzalnych okładzin elewacyjnych o szerokiej gamie wzorów. „D3 House” w Hertsliya w Izraelu jest dobrym dowodem na nieograniczone zastosowanie tych materiałów. Dom rodzinny został zaprojektowany przez Pitsou Kedem Architects w 2018 roku.

Perforowana fasada aluminiowa zachwyca wspaniałym trójkątnym wzorem

d3 dom perforowana okładzina elewacyjna białe trójkąty z geometrycznym wzorem

Na pierwszy rzut oka nowoczesny budynek wygląda jak pudełko złożone z dwóch pojedynczych jednostek. Na pierwszym poziomie fascynująca jest perforowana fasada aluminiowa z powtarzającym się wzorem graficznym. Przede wszystkim pozornie przypadkowe otwory w aluminiowej elewacji pozwalają zajrzeć do wnętrza domu.

d3 dom izrael biała fasada domu wzór geometryczny perforowana fasada aluminiowa

Fasada na drugim poziomie wykonana jest z betonu licowego. Połączenie różnych okładzin elewacyjnych tworzy imponujący kontrast. Biała perforowana fasada aluminiowa i ukośnie wyrównana górna kondygnacja tworzą całość w minimalistycznej jednostce.

d3 dom część dzienna część wypoczynkowa naturalne odcienie światła wiszące

Spotkanie materiałów i precyzja w szczegółach na chwilę budzą wrażenie, że stoisz przed płaskim, dwuwymiarowym tłem. Połączenie figur geometrycznych i ciągłych odcieni bieli tworzy wrażenie przestrzeni i głębi.

zadaszona weranda do siedzenia petrol blue szary beżowy beton licowy d3 house

Figuralna perforacja w aluminiowej okładzinie tworzy cudowną grę światła i cienia, która rzuca się na ściany i nadaje spokojnej i harmonijnej przestrzeni odrobinę ożywienia i dynamiki. W strefie wejściowej kamienna ściana pełni rolę elementu oddzielającego hol wejściowy od kuchni. Masywna ściana działowa to artystyczna mieszanka naturalnego kamienia i żelaza, która podejmuje motyw projektowy elewacji domu we wnętrzu.

d3 house elegancki wystrój wnętrz projekt regału z onyksu z mosiądzu wiszące lampy do jadalni

Elewację po drugiej stronie budynku tworzą ogromne fronty okienne, które pozwalają przeniknąć pięknu ogrodu do pomieszczeń mieszkalnych. Przezroczystość parteru podkreśla kontrast pomiędzy białą okładziną aluminiową a pochyloną betonową elewacją na drugim piętrze. Duży taras pośrodku domu jednorodzinnego stanowi ekscytujące miejsce spotkań pomiędzy strefą wewnętrzną i zewnętrzną.

dom jednorodzinny luksusowa jadalnia dekoracyjny regał z onyksu z mosiądzu wisiorek światła

W doborze wyposażenia wnętrz zastosowano bogatszą i bardziej urozmaiconą paletę kolorystyczną. Dowodem na to jest centralny punkt w jadalni. W tym obszarze architekt Irene Goldberg zaprojektowała ozdobny regał z mosiądzu i onyksu. Krzesła z pomarańczowymi oparciami zapewniają świetną i nowoczesną kolorystykę.

półka na książki dekoracyjne onyks jadalnia stół szklane lampy wiszące d3 house

Dzięki ogromnym frontom okiennym część dzienna jest zalana światłem i przytulna. Białe ściany i lśniące podłogi stanowią idealną scenę dla eleganckich mebli, a wygodne meble do siedzenia oferują przytulne miejsce do relaksu i spotkań towarzyskich. Naturalne i jasne kolory sprawiają, że pomieszczenie wygląda jeszcze bardziej komfortowo i zachęcająco. Projektanci wnętrz postawili na kolory takie jak beż, cappuccino i szarość. Wyjątkowe lampy wiszące o różnych długościach i kuliste szklane klosze mają szczególnie dekoracyjny efekt i wyglądają jak kryształowe kule swobodnie unoszące się w powietrzu. Te same urocze światła wiszą nad stołem jadalnym w dynamicznej, ale harmonijnej aranżacji.

kamienna ścianka do gotowania eleganckie wyposażenie wnętrz perforowana fasada aluminium

Obok salonu znajduje się zadaszona weranda, która oferuje również wygodne siedzenia. Tutaj również projektanci pozostają wierni kolorystyce, ale dodano modny błękit benzyny. Na niebiesko lśnią również ściany w łazienkach. Białe, minimalistyczne meble łazienkowe świetnie prezentują się na ciemnym tle. Nowoczesna srebrna armatura łazienkowa dodaje dodatkowego akcentu nowoczesności i elegancji. Złote żyłki biegną przez niebieskie marmurowe ściany i nadają pomieszczeniu szlachetnego i luksusowego charakteru.

perforowana fasada domu wykonana z aluminiowej ścianki działowej trójkąty kuchenne wzór światła

W celu stworzenia kontrastu między naturą a architekturą zastosowano również szerszą paletę kolorów dla otaczającego ogrodu.

perforowana fasada domu aluminiowa odsłonięta betonowa biała ściana działowa z kamienia trójkąty geometryczny wzór

wewnętrzna ściana działowa wzór geometryczny trójkąty biały dom d3

efekt lekkiego cienia fronty szafek kuchennych w połysku

dom d3 izrael fasady z betonu licowego minimalistyczna elegancka fasada perforowana

perforowana fasada aluminiowa biała lekka gra cieni w geometryczny wzór wyeksponowany beton

d3 house pitsou kedem architekci perforowana fasada wykonana z aluminiowej półki schodowej z betonu licowego

perforowana fasada d3 dom aluminiowe schody ze szklanym wzorem geometrycznym

niebieski marmur złote żyły łazienka luksusowa elegancka minimalistyczna

łazienka marmur niebieski złoty żyły białe meble łazienkowe lustro

d3 house elegancka fasada z odsłoniętego betonu szklanego perforowana okładzina aluminiowa

dwupiętrowy dom jednorodzinny basen z betonu odsłoniętego szklany basen frontowy dom d3 izrael

d3 house izrael basen dwukondygnacyjny fronty okienne betonem odsłoniętym pokryta weranda

d3 house pitsou kedem architekci perforowana fasada wykonana z aluminium perforowane trójkąty z odsłoniętego betonu po przekątnej

perforowana elewacja domu wykonana z aluminium białe trójkąty wzór wyeksponowane betonowe schody betonowy ogród zazieleniony

perforowana fasada biały aluminiowy wzór geometryczny trójkąty jasne cienie wyeksponowany beton pod kątem

strefa wejściowa d3 dom perforowana fasada aluminiowa odsłonięta betonowa lekka

* Możesz znaleźć więcej projektów autorstwa Pitsou Kedem Architects tutaj