Domy marzeń

Oszałamiająca luksusowa rezydencja na Hawajach

luksusowa rezydencja na Hawajach na zewnątrz?

Ta duża, osobliwa luksusowa rezydencja znajduje się na wyspie Maui na Hawajach. Nazywany Klejnotem Kahana, Architekci Arri Lecron opracowali ten wspaniały dom i wyceniony na 14,9 miliona dolarów, jest to z pewnością najlepsze pieniądze, jakie można kupić i jest wart każdego grosza.

Oszałamiająca luksusowa rezydencja

Hawaje-luksusowa-rezydencja-salon-ściana z kamienia naturalnego

Luksusowa rezydencja zajmuje ogromną powierzchnię 9200 metrów kwadratowych. W tej wspaniałej rezydencji możliwości są dosłownie nieograniczone. W tym siedem luksusowych sypialni z łazienkami, a nawet zapierający dech w piersiach pensjonat z jedną sypialnią i łazienką. Kahana Jewel jest idealny dla każdego klienta, rodziny lub w inny sposób. Oszałamiająca nowoczesna strefa wellness, bar sportowy i garaż na trzy samochody po prostu rozwiną wyobraźnię tego, czym naprawdę jest idealny dom.

Luksusowa rezydencja autorstwa Arri LeCron Architects

luksusowa rezydencja na Hawajach?

Piękna, nowoczesna strefa spa na zewnątrz i wodospad zapewniają spektakularny widok na panoramę w połączeniu ze spokojem, spokojem i odrobiną spokoju. Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby przeplatać się z tym obszarem, umożliwiając odbijanie się naturalnego światła przez ten i tak już ogromny dom w jego otwartej chwale. Piękne, jasne salony i jadalnie są atrakcyjne, wygodne i nowoczesne. Dzięki wydajnemu i pomysłowemu umeblowaniu ta luksusowa rezydencja oferuje luksusowe doświadczenie życia, które z pewnością jest jedną z najwyższych rang dostępnych w architekturze.

Przestronne salony

Klejnot-Kahana-luksusowa-rezydencja-na-Hawajach

Piękne naturalne otoczenie, piaszczyste, boskie plaże i malownicze palmy kontrastują z zapierającym dech w piersiach tłem jasnoniebieskiego nieba. Klejnot Kahany to spektakularny nowoczesny Eden.

Fasada domu

wejście do luksusowej rezydencji na Hawajach

Luksusowa jadalnia

Hawaje luksusowa jadalnia rezydencji

Bar i salon

hawaje-luksusowa-rezydencja-otwarta-kuchnia-szklane-ściany

przestronna łazienka

hawaje-luksusowa-rezydencja-łazienka-arri-lecron-architekci

Sypialnia z wyjściem do ogrodu

luksusowa sypialnia na Hawajach?

Salon ze skórzanymi meblami

Jewel-of-Kahana-hawaje-luksusowa-rezydencjaArri-Lecron

Brązowa kolorystyka

luksusowa rezydencja na Hawajach?