Domy marzeń

Nowoczesny luksusowy domek na ekskluzywne wakacje

Nowoczesna luksusowa fasada zewnętrzna domku

Zaprojektowany z myślą o rynku rozrywki, ten jest nowoczesny Projekt luksusowego domku najlepsza opcja dla wygodnego i bogatego domu, którego możesz sobie życzyć. Jest swobodnie budowany zgodnie z zasadami tradycyjnego szwajcarskiego designu i jest prawdziwym skarbem. Schronisko Zermatt Gipfel zaliczane jest do butikowej chaty, w której stylowe wnętrze może wygodnie pomieścić nawet 13 osób. Chata górska znajduje się w malowniczym górskim krajobrazie Zermatt i jest bardzo odpowiednia dla gości lubiących świeże powietrze. Nowoczesny Projekt luksusowego domku korzysta z przeważnie przytłaczającego widoku na słynny szczyt Matterhorn. To ekskluzywny ośrodek wypoczynkowy, a wnętrze odzwierciedla jakość, jakiej powinni oczekiwać goście.

Nowoczesny projekt luksusowego domku – wygodne i bogate miejsce na wakacje

Nowoczesny, luksusowy domek z białą kanapą, stolik kawowy

Nowoczesny wygląd Projekt luksusowego domku na pierwszy rzut oka wygląda typowo i tradycyjnie dla regionu. Górska chata jest bardzo dogodnie położona na stromym wychodni skalnej i wygląda na to, że stała tam od pokoleń. Struktura jest wielopoziomowa, a drewniana fasada nadaje domowi zachęcający wygląd. Udane połączenie elementów nowoczesnych i tradycyjnych zachwyci gości przy wejściu do chaty. Dom z nowoczesnymi Projekt luksusowego domku można wejść na najniższym poziomie, gdzie duża ilość kamienia została użyta do stworzenia tajemniczego tunelu. Stylowe piwniczki na wino oraz nisze na nowoczesne rzeźby tworzą niezwykle luksusowe detale w obszarze piwnicy. Dla tych gości, którzy chcą odpocząć w spokoju, przygotowano wygodne i delikatnie wyprofilowane siedziska.

Nowoczesny projekt luksusowego domku

Luksusowy projekt domku wewnątrz fasady z hydromasażem

Górne obszary nowoczesnej Projekt luksusowego domku bardzo różnią się od dolnej części i są zbudowane z naciskiem na panoramiczny widok. Bajeczna i złożona konstrukcja zbudowana jest z lśniącej tarcicy. W przestronnych, przestronnych pomieszczeniach otwartego mieszkania elementy drewniane zastępują w pionie i poziomie szerokie przeszklone powierzchnie. Stwarza to otwartą przestrzeń życiową dla gości, gdzie mogą w spokoju cieszyć się zapierającym dech w piersiach widokiem panoramicznym. Wspomnienie o publicznym obszarze mieszkania pochodzi z boazerii i chociaż sufity są niezwykle wysokie, we współczesnym świecie panuje poczucie ciepła i bezpieczeństwa Projekt luksusowego domku wygenerowane. Sufity podwieszane i ścianki działowe tworzą specjalnie zdefiniowane pomieszczenia o określonej funkcji, takie jak bajeczny bar i pomieszczenia kuchenne.

Elegancki kryształowy żyrandol w salonie

Nowoczesny, luksusowy domek z kryształowym żyrandolem w salonie

Każda sypialnia w nowoczesnym stylu Projekt luksusowego domku jest wyjątkowo zaprojektowany. Dodatkowo zwrócono uwagę na najmniejszy szczegół, aby w każdym pomieszczeniu osiągnąć idealnie wyważoną estetykę. Wspaniałe połączenia najlepszych tkanin, miękkich zwierzęcych futer i eleganckich mebli z metalowymi elementami zostały z powodzeniem połączone w harmonijny sposób. Błyszczące światła pokryte miękkim jedwabiem tworzą przyjemną atmosferę.

Nie oszczędzono żadnych funduszy, aby stworzyć idealne miejsce na wypoczynek dla zamożnych gości, którzy szukają tego współczesnego dnia Projekt luksusowego domku może sobie pozwolić.

Nowoczesny design w sypialni

Nowoczesny pomysł na projekt sypialni w domku

Zapierający dech w piersiach widok na Alpy

Luksusowy domek z panoramicznym widokiem na Alpy

Wyspa kuchenna w nowoczesnej kuchni

Nowoczesna luksusowa wyspa kuchenna w stylu chaty elegancka

Ekskluzywny wystrój wnętrz w strefie basenowej

Nowoczesny domek projekt ekskluzywne wnętrze salonu

Wejście do luksusowego domku

Nowoczesny projekt domku z sadzeniem strefy wejściowej

Nowoczesna łazienka z wysokim drewnianym dachem

Nowoczesny luksusowy domek ekskluzywny pomysł na łazienkę

Zaprojektowany przez Paula Bowyera