Domy marzeń

Nowoczesny drewniany dom z basenem i stylowym wyposażeniem

elegancki drewniany dom Brazylia

A nowoczesny dom drewniany przyciąga uwagę w Guaba w Brazylii. Architektura fascynuje nową koncepcją – zamiast zmieniać ukształtowanie terenu, architekci umiejętnie dostosowali do niego dom. W ten sposób możesz wykorzystać pagórkowaty teren jako naturalny ekran prywatności.

Nowoczesny drewniany dom z basenem

Pensjonat wymarzony dom Brazylia

W dzisiejszych czasach nowoczesny dom drewniany charakteryzuje się mocnymi, prostymi liniami i masywną konstrukcją. Konstrukcja domu wygląda miękko i przytulnie dzięki obfitemu wykorzystaniu drewna. Architekci nadali Twojemu projektowi pewną objętość – na przykład drugie piętro „wisi” nad pierwszym. Pensjonat jest samodzielną, ale nieodłączną częścią całego projektu. Otwiera się na wewnętrzny dziedziniec z basenem przez duże przesuwne drzwi. Trzy panele tworzą dom i jednocześnie chronią prywatną strefę właściciela. Na piętrze zaprojektowano część dzienną i rozrywkową – wbudowaną kuchnię z małą wyspą kuchenną i hokerem, nowoczesny salon i stół bilardowy, a także dużą jadalnię dla rodziny. Kolorystyka jest modna – białe ściany kontrastują z czarno-czerwonymi meblami. Ciekawe świetliki wpuszczają do domu dużo światła i podkreślają ciekawe meble. Drewniany dom został urządzony w sposób luksusowy, ale jednocześnie minimalistyczny. Zrezygnowano z niepotrzebnych dekoracji. Jednak wnętrze jest przytulne i zachęcające.

Nowoczesny dom drewniany – szykowne umeblowanie

przestronna część dzienna szklana klatka schodowa

Przeszklone schody prowadzą na drugie piętro, na drugim piętrze znajduje się prywatna strefa właściciela – znajduje się tam duża sypialnia i łazienka. Dzięki sprytnej konstrukcji domu na belkach i dwóch dużych płytach betonowych nowoczesny dom drewniany z pewnością obsługiwane. Ponadto to rozwiązanie konstrukcyjne umożliwiło zaprojektowanie kilku otwartych przestrzeni mieszkalnych. Architekci z 4d Arqutetura spróbowali tego. Aby stworzyć jasne wnętrze z dużym przeszkleniem elewacji. W przeciwieństwie do otwartego planu części dziennej, pozostałe obszary wydają się bardziej zamknięte i prywatne.

Strefa rozrywki w salonie

Część dzienna ze stołem bilardowym

Nowoczesna kompaktowa kuchnia 

kompaktowy stołek barowy do zabudowy w kuchni

Nowoczesna aranżacja wnętrz i oświetlenie

ciekawe wnętrze domu

Nowoczesny dom z betonowo-drewnianą elewacją

ciekawy typ konstrukcji

Dom z odkrytym basenem

nowoczesny dziedziniec przy basenie?

Fasada białego domu

nowoczesna minimalistyczna architektura elewacji domu

Szkic budynku

Projekt drewnianego domu Haack