Domy marzeń

Nowoczesny dom w Rumunii – C House by Parasite Studio

nowoczesny dom w rumunii minimalistyczny biały taras

Ten nowoczesny dom w Rumunii jest dokładniej w Timisoarze. Jest to projekt Parasite Studio, który charakteryzuje się nowoczesnym i minimalistycznym stylem. Cechą szczególną osiedla jest to, że różni się od innych wielkością, aranżacją i kolorem. Chodzi w szczególności o jedno, a mianowicie o podkreślenie samego domu swoim niepowtarzalnym designem, przy jednoczesnym zapewnieniu prywatności, tzn. przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej niewidocznej z ulicy.

Nowoczesny dom w Rumunii z tarasem i balkonem

ogród nowoczesny minimalistyczny dom dom drzewo pasożyt studio c dom

Podsumowując, do projektu nowoczesnego domu w Rumunii wybrano połączenie czerni i bieli. Oprócz eleganckiego wyglądu, jaki to nadaje, kolor biały ma na celu podkreślenie poziomej i pionowej struktury domu, natomiast kolor czarny służy do podkreślenia drzwi i okien, a jednocześnie ich wizualnego powiększenia. Każda z czterech fasad została zaprojektowana zgodnie z kierunkiem kompasu, przy czym zachodnia z widokiem na ogród, w którym znajduje się basen.

Nowoczesny dom w Rumunii – Elegancki salon z kominkiem

meblościanka biały wysoki połysk kominek kominek salon kanapa sofa

Nowoczesny dom w Rumunii ma salon, kuchnię na pierwszym piętrze i jadalnię tuż obok. Pokoje te są optycznie oddzielone korytarzem od części sypialnej, na którą składa się sypialnia i pokój dziecięcy. Salon charakteryzuje się nowoczesnym luksusem. Uderza meblościanka i komoda, które stanowią połączenie eleganckiej bieli i czerni w wysokim połysku.

Nowoczesny dom w Rumunii z meblami do salonu w wysokim połysku

salon nowoczesny dom podłoga drewniana kredens na wysoki połysk

Szara kanapa, która wraz z drewnianą podłogą, która przy okazji rozciąga się na cały nowoczesny dom w Rumunii, tworzy ciepły kontrast z resztą wyposażenia, zapewnia komfort podczas oglądania telewizji. Uwagę zwracają również paleniska, które są wykonane z czarnych płytek kamiennych i są optycznie rozciągnięte na całej długości salonu.

Nawet nowoczesna kuchnia w czarno-białym wysokim połysku

kuchnia nowoczesna wyspa na wysoki połysk biały czarny jadalnia drewno

Elegancka biało-czarna kolorystyka, która charakteryzuje cały nowoczesny dom w Rumunii, powtarza się również w wyjątkowej kuchni. Wykonany również w wysokim połysku, posiada wyspę kuchenną oraz okap, oba o ciekawym, skośnym designie. Tuż obok jest jadalnia. Stół znajduje się bezpośrednio przy oknie, co zapewnia dużo światła.

Nowoczesna kuchnia w domu o ciekawym designie

nowoczesna kuchnia rumunia piekarnik czarny biały wysoki połysk prosty

Białe, pozornie unoszące się schody prowadzą na drugie piętro. Na górze znajdują się jeszcze trzy sypialnie, z których każda ma własną łazienkę. Te z kolei wyróżniają niepowtarzalne projekty. Niezależnie od tego, czy chodzi o kamienne płytki o naturalnym wyglądzie, wydłużone mozaiki w kolorze szaroniebieskim, czy prysznic w optyce 3D – nowoczesny dom w Rumunii gwarantuje modny wygląd, w którym możesz czuć się bardzo komfortowo.

Korytarz nowoczesnego domu z pływającymi schodami

nowoczesny dom w rumunii przedpokój schody białe pływające

Nowoczesny dom w Rumunii ma również część zewnętrzną, która z kolei składa się z dwóch obszarów. Podwórko jest, jak już wspomniano, od strony zachodniej i oferuje basen z leżakami oraz dwa zadaszone tarasy z miejscami do spożywania posiłków, z których wszystkie są przeznaczone do wypoczynku. Z tyłu domu, przed wejściem, znajduje się niewielki obszar, który jest wykorzystywany jako ogród i do zagospodarowania terenu z roślinami i żwirem, aby nadać posiadłości trochę życia. Warto też oczywiście wspomnieć, że nowoczesny dom w Rumunii ma garaż. To cenny dodatek, jeśli mieszkasz w mieście.

Nowoczesny dom w Rumunii ma pięć sypialni

nowoczesny dom w rumunii sypialnia łóżko zasłony światło

Luksusowa łazienka w nowoczesnym domu

łazienka dom nowoczesna mozaika kamień beżowy niebieski szary

Biała łazienka z zaakcentowanym szarym prysznicem

łazienka prysznic umywalka toaleta 3d prosta konstrukcja

Widok na nowoczesny dom z ogrodu

nowoczesny dom w rumunii zachodni taras leżaki przy basenie relaks

Minimalistyczny projekt ogrodu i taras

taras jadalnia szklana szyba frontowa ścieżka ogrodowa trawnik nowoczesny

Strefa zewnętrzna z nowoczesnym basenem bez krawędzi

dom na zewnątrz patio basen parasol leżak nieskończoność

Duża nieruchomość z dużą ilością miejsca do siedzenia i wypoczynku

nowoczesny dom w rumunii basen taras leżakowy

Strefa wejściowa domu z drzewkami

wejście c dom nowoczesny krajobraz drzewo biały czarny

nowoczesny dom rumunia plan piętra wnętrze studio pasożytów

dom studio pasożytnicze rumunia widok z boku plan piętra nowoczesny

plan piętra projekt ogród c dom studio pasożytów

Zaprojektowany przez Parasite Studio.