Domy marzeń

Nowoczesny dom na wzgórzu w górach Meksyku autorstwa Agraz Arquitectos

Dom na wzgórzu w górach meksyk garaże ulica agras arquitectos

To zapierające dech w piersiach Dom na zboczu w górach znajduje się w klubie golfowym Santa Anita w Tlajomulco, Jalisco w Meksyku i została założona przez Agraz Arquitectos wybudowany. Dom urządzony jest w ciepłych i jasnych kolorach, kontrastujących z białymi ścianami zewnętrznymi. Wyzwaniem w tym projekcie była góra: kawałek ziemi z mocno zaakcentowanym zboczem.

Dom na wzgórzu w górach wykorzystuje lokalizację na wzgórzu

Dom na wzgórzu meksyk agraz arquitectos górski krajobraz

Parking i deptak stanowią początek realizacji projektu, a pozostała część domu jest całkowicie inspirowana górami i otaczającym krajobrazem zgodnie z życzeniem klienta. Dom jest wygodny w skarpie i rozciąga się na czterech poziomach: pierwszy dla samochodów, następny dla pomieszczeń socjalnych (kuchnia, salon i jadalnia), trzeci dla sypialni i ostatni dla sypialni dzieci, które mają najbardziej fantastyczny widok ze względu na ich lokalizację na górze strony.

Dom na zboczu w górach z białą fasadą

nowoczesny dom na zboczu podłogi budynek taras na zboczu wzgórza

Czteropiętrowa architektura wymaga elementu łączącego, dlatego na każdą z kondygnacji prowadzą niekończące się schody. W tym samym czasie jest też winda. To Dom na zboczu w górach domy pośród nich jedno z najcenniejszych miejsc dla rodziny – piwnica z winami. Idealnie osadzony w górach, spełnia wszystkie wymagania dotyczące jakości wina: kontrolowana temperatura, wilgotność i oświetlenie.

Dom na zboczu Bergen taras podwórko drewniane meble

Dom na zboczu Bergen taras meble drewniane osłona przeciwsłoneczna pergola

Dom na zboczu w górach salon drzwi przesuwne taras

nowoczesny dom na wzgórzu piwnica na wino z okładziną z drewna szklane drzwi

Dom na zboczu góry niekończące się schody cztery piętra

Materiał drewniany do pokoju dziecięcego Hanghaus Bergen  Dom na zboczu góry ciepłe światło wewnątrz na zewnątrz

Dom na zboczu w górach oświetlenie patio projekt

Hanghaus Bergen wjazdowy samochód uliczny

Dom na zboczu Bergen Agraz Szkic przekroju Arquitectos Dom na wzgórzu Agraz Arquitectos, drugie piętro Dom na zboczu Bergen Agraz Arquitectos plan Dom na wzgórzu Plan trzeciego piętra Bergen Agraz Arquitectos Dom na wzgórzu Plany pięter Bergen Agraz Arquitectos