Domy marzeń

Nowoczesne pomysły na projekt rezydencji dla luksusowego komfortu w naturalnym otoczeniu

salon salon przestrzeń zewnętrzna komfort stylowe umeblowanie

Te nowoczesna rezydencja otrzymuje nazwę domu 2LB. Znajduje się w Genewie w Szwajcarii i jest obsługiwany przez Raphaël Nussbaumer Architectes zaprojektowany. Wymarzony dom, który oferuje jednocześnie komfort i luksus. Idealne miejsce dla każdej rodziny!

Nowoczesna rezydencja w Genewie przyciąga uwagę

nowoczesne szklane okno widok natura otwarta koncepcja

ten nowoczesna rezydencja znajduje się w okolicy, a jednocześnie jest bardzo blisko centrum miasta. Wymarzony dom należy do rodziny z dwójką dzieci. Klienci czuli się mocno przyciągnięci do stylu architektonicznego w Brazylii, co odegrało decydującą rolę w zewnętrznej i wewnętrznej aranżacji budynku. Pochyła strona domu oferuje zapierający dech w piersiach widok na góry Salève. Środowisko naturalne pozytywnie wpływa na wszystkich członków rodziny i daje im wspaniałe poczucie spokoju i prywatności. Architektura jest sprytnie przemyślana, zawierając kilka kluczowych elementów. Z jednej strony ściany zapewniają bezpieczną atmosferę wewnątrz, z drugiej mieszana jest granica między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną. Szklane okna pozwalają na bezpośrednie połączenie domu z naturą. W ten sposób optycznie powiększa się przestrzeń mieszkalna. Dlatego ogród jest postrzegany jako centralny element projektu.

Nowoczesna rezydencja – idealne miejsce na wakacje dla całej rodziny

aranżacja wnętrz czarno-białe powierzchnie po prostu estetyczne

Strefa dzienna i ogród stają się sercem domu. Jednocześnie ważne było zapewnienie prywatności w stosunku do okolicznych domów. ten nowoczesna rezydencja a ich przestrzeń życiowa rozciąga się na dwóch piętrach. Drugi poziom jest dobrze chroniony przed wzrokiem ciekawskich. Jest sypialnia, pokój rodzinny, łazienka, garderoba i studio. Oryginalnym elementem projektu są świetliki. Budynek charakteryzuje się masywną konstrukcją. Jako materiał używany jest beton. Wystrój wnętrz zachwyca nowoczesnym i stylowym wyposażeniem. Na każdy szczegół mają wpływ aktualne trendy wnętrzarskie. Świeże zestawienia kolorystyczne, piękne akcenty i eleganckie designerskie meble dopełniają fascynujący ogólny obraz rodzinnej rezydencji.

         podłogi minimalistyczne pomysły na umeblowanie dyskretny wygląd schody  przestronny, jasny, czysty, biały prąd projektowy

dom duży piękny budynek bocznie masywny sejf?

efektowne oświetlenie krzesła ciekawe wzornictwo połączenie wewnątrz na zewnątrz

genewa szwajcaria pomysły projektowe wyposażenia dwa piętra mebli

budowanie bujnych pomysłów na sadzenie samochodów wjazdowych

dom genewa szwajcaria pojazd rośliny przyroda otoczona

nowoczesny plan szkicu pomysłów projektanta aranżacji przestrzeni

dwupiętrowy prywatny dom projekt planu projektu 2lb

2lb dom genewa szwajcaria koncepcja aktualne pomysły