Domy marzeń

Minimalistyczne studio na skałach

minimalistyczne nowoczesne studio

Bajka. Wyróżniający się. Absolutnie wspaniałe! Absolutnie doskonały projekt kanadyjskiego architekta Todda Saudera. Położona na skałach, tuż przy wybrzeżu, w idealnej harmonii z otoczeniem – a minimalistyczne studio o kanciastym kształcie zachwyca swoim designem. Budynek przypomina statek na błękitnym morzu. Kreatywny projekt dla jego kreatywnego właściciela. Wnętrze w minimalistycznej pracowni wykonane jest z ekologicznych tkanin. Zainstalowano systemy recyklingu, aby chronić przyrodę.

minimalistyczne nowoczesne studio w Kanadzie

minimalistyczna nowoczesna fasada studia

“Squish – Studio” znajduje się w pobliżu kanadyjskiego miasta Tilting na wschodnim wybrzeżu wyspy Fogo. Region jest pod silnym wpływem kultury irlandzkiej, a styl architektoniczny na tym obszarze jest pod silnym wpływem. To minimalistyczne studio różni się od typowej konstrukcji, ale wnosi przyjemną indywidualność i charakter. Posiada dobrze osłonięty taras, z którego można podziwiać piękne widoki na ocean. Budynek posiada elegancką i jednocześnie praktyczną konstrukcję, która chroni przed silnym wiatrem.

Nowoczesna minimalistyczna architektura – innowacyjny design

innowacyjny nowoczesny budynek - oświetlenie

Co zaskakujące, miejsce do pracy we wnętrzu jest przestronne. Minimalistyczny wystrój wnętrz w studio charakteryzuje się wyrazistymi kształtami i jasną kolorystyką. Pionowe drewniane panele sprawiają, że studio wydaje się wyższe, a elastyczny system oświetlenia daje artystom swobodę pracy.

Jaki artysta nie czułby się zainspirowany w tym pokoju??

innowacyjny nowoczesny design - Kanada

minimalistyczne wnętrze z kominkiem

minimalistyczny nowoczesny projekt