Domy marzeń

Mieszkanie na jednym poziomie – Willa X w Holandii

Mieszkanie na jednym poziomie nowoczesne zazielenienie ogrodu przydomowego

Charakterystyczne cechy współczesnej architektury to koncepcja otwartego mieszkania, proste linie i proste umeblowanie. Zaprojektowana przez Barcode Architects „Villa X” jest doskonałym przykładem współczesnego budownictwa. Komunikatywne mieszkanie na jednym poziomie to idealna symbioza architektury i otoczenia. Oczywiście warunkiem koniecznym do tego jest obszerny plan piętra. Tutaj właściciele domów mają przestronną powierzchnię mieszkalną około 220 metrów kwadratowych.

Nowoczesna architektura: mieszkanie na jednym poziomie

Mieszkanie na jednym poziomie dom szklany nowoczesny dach płaski

Mieszkając na jednym poziomie, poszczególne obszary płynnie łączą się i biegną łagodnie w kierunku pięknego ogrodu. Okna sięgające od podłogi do sufitu i przesuwne drzwi tarasowe, które w większości zakrywają boki domu, umożliwiają bezpośredni widok i dostęp na zewnątrz.

Willa X: mieszkanie na jednym poziomie i nowoczesne, minimalistyczne umeblowanie

żywy jednopoziomowy dom szklana ściana przezroczysta nowoczesna architektura

W nowoczesnej Villi X panuje nowoczesny, minimalistyczny klimat, jednocześnie wystrój pokoju nie jest bynajmniej bezosobowy czy nudny. W każdym obszarze doskonałe akcenty ustawiają poszczególne meble, dzieła sztuki czy detale obiektu efektowne akcenty, które lepiej podkreśla dominująca, neutralna kolorystyka czerni i bieli. Te wyjątkowe elementy w jasnych kolorach natychmiast przyciągają uwagę i wyczarowują niepowtarzalną atmosferę.

Mieszkanie na jednym poziomie domu drzwi tarasowe bezpośrednio do ogrodu

Architekci zaprojektowali nowoczesną willę zgodnie z życzeniami i pomysłami swoich klientów. Właściciele domów chcieli spokojnej i naturalnej atmosfery. We wnętrzu domu powinna dominować prostota, przejrzystość, wysokiej jakości materiały i nowoczesny design. Barcode Architects zaprojektowali nowoczesny bungalow z płaskim dachem zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów oraz współczesną konstrukcją. Dom jest optymalnie ustawiony, aby mieszkańcy mogli cieszyć się pięknym ogrodem z każdego zakątka części mieszkalnej i jednocześnie optymalnie korzystać z warunków klimatycznych. Mieszkanie na jednym poziomie, oprócz użytkowania bez barier, ma również inne zalety, takie jak przejrzysta architektura, przestronność i dobre wykorzystanie nieruchomości.

salon jednopoziomowy nowoczesne minimalistyczne czarno-białe umeblowanie

Mieszkanie na jednym poziomie ma tylko jedną wadę: zajmuje dużo miejsca. Ale jeśli jest to dostępne, nic nie stoi na przeszkodzie, aby cieszyć się otwartą koncepcją życia bez schodów.

salon jednopoziomowy nowoczesna kuchnia minimalistyczny biały czarny żółty

żywe jednopoziomowe płytki łazienkowe w kolorze turkusowym

żyj jednopoziomowy dom ogród trawnik drzewa

mieszkanie jednopoziomowe okno fasadowe szare minimalistyczne

żyjący jednopoziomowy projekt elewacji domu minimalistyczny

mieszkanie jednopoziomowe nowoczesna architektura zazielenienie ogrodu

mieszkanie na poziomie domu widok z boku

na żywo układ pokoju jednopoziomowego planu domu

* projekt autorstwa Architekci kodów kreskowych