Domy marzeń

Mieszanka materiałów sprawia, że ​​to mieszkanie A8 id & l jest tak fascynujące

apartament-hala-materiał-mix-jasny-led-biały-drewno

Ten szykowny apartament opiera się na elegancji neutralnych kolorów i prezentuje fascynującą mieszankę drewna, betonu, marmuru i metalu, połączoną z harmonijną koncepcją oświetlenia. Projekt wnętrza został stworzony z myślą o młodej parze z małym dzieckiem i jest w pełni zgodny z ich potrzebami i osobistymi życzeniami. Wysoka funkcjonalność i atrakcyjny wygląd były na liście życzeń rodziny. Podzielili się swoimi pomysłami z profesjonalistami i po kilku spotkaniach koncepcja mieszkania była gotowa.

Fascynująca mieszanka materiałów w salonie

salon-jadalnia-stolik-szczebel-biały

Mieszkanie jest na dwóch poziomach, które są połączone spiralnymi schodami. Rzut prowadzi bezpośrednio z holu do jadalni z otwartą kuchnią. Po tym następuje część dzienna. Nieprzezroczysta ścianka działowa w połączeniu z otwartym kominkiem na bioetanol oddziela strefę dzienną od jadalni.

W całym mieszkaniu zastosowano wyłącznie naturalne materiały, takie jak drewno, marmur i metal. Ich wybór wynika nie tylko z atrakcyjnego wyglądu, ale cechuje się również długowiecznością i niskimi kosztami konserwacji.

salon-meblościanka-marmur-otwarty-kominek

Parkiet z litego dębu wnosi ciepło i komfort do każdego pomieszczenia, wyróżniając się niepowtarzalnym słojem i przyjemnym kolorem. Właściciele apartamentów będą cieszyć się tą wysokiej jakości podłogą przez lata. Parkiet dębowy zapewnia również niezwykle dobrą izolację termiczną ze względu na zdolność akumulacji ciepła. Z kolei marmur i metal tworzą piękny kontrast z ciepłym drewnem i tworzą harmonijną równowagę, jak w naturze.

salon-oświetlenie-led-listwy-szara-narożna-sofa

Eleganckie linie i fascynująca mieszanka materiałów nadają ton eleganckiej, przestronnej kuchni na wyspie z matowymi szarymi frontami szafek. Konstrukcja bez uchwytów zapewnia dyskretny i nowoczesny wygląd. Marmur w połączeniu z drewnem nadaje kuchni uroku i szyku. Ciepłe światło LED stanowi dodatkowy akcent wizualny.

salon-szare-sofy-dywany-jasne-pośrednie

Na piętro można dostać się po przestronnych spiralnych schodach, których kolorystyka jest również dopasowana do umeblowania. Na piętrze wchodzi się do wąskiego, ale bardzo jasnego holu. Podczas gdy główna sypialnia jest urządzona w ciemnych kolorach z garderobą, do której można wejść przez przesuwane drzwi, w pokoju dziecięcym panuje jasna, przestronna i przyjazna atmosfera.

salon-otwarty-stół-kuchnia-wyspa

Dla małej księżniczki przewidziano również kilka akcentów, które nadają dziecięcemu pokojowi wyjątkowo romantycznego charakteru, takie jak łóżko z baldachimem z przezroczystymi białymi zasłonami i rozgwieżdżone niebo LED.

W projekcie dwóch łazienek ponownie na pierwszy plan wysuwa się mieszanka betonu, drewna i marmuru. Oświetlenie pośrednie zapewnia przyjemne, równomierne oświetlenie i nie oślepia, ale daje dodatkowe efekty.

Odkryj wszystkie pokoje tego fascynującego apartamentu, przeglądając naszą galerię zdjęć!

mieszkanie-nowoczesna-kuchnia-kamienna-szara-wyspa-marmur-drewno-led

strefa dzienna-otwarta-kuchnia-jadalnia-strefa-led-oświetlenie

mieszkanie-korytarz-wewnętrzne-drzwi-białe

Obszar holu na piętrze

mieszkanie-przedpokój-projekt-led-sufit-fototapeta-abstrakcyjny

home-biuro-ciemny-kolor-biurko-akryl-regał

dom-biura-nowoczesny-ciemny-kolor-drewno-led-beton

sypialnia-ciemne-kolory-szary-nowoczesny-led-jasny

sypialnia-ciemne-kolory-mała-garderoba-garderoba

zdjęcie na ścianie łóżka w sypialni

pokój dziecięcy-neutralne-kolory-biały-ciemny-drewno-szary

pokój dziecięcy-biały-ciemny-drewno-akcenty-łóżko z baldachimem

pokój dziecięcy-neutralny-kolor-biurko-tapeta-tapeta

łazienka-walk-in-shower-szklana-ściana

łazienka-walk-in-shower-marmur-eksponowany-beton-drewno

łazienka-eksponowane ściany-betonowe-putu-drewno-umywalka-szkło

Koncepcja wizualizacji i projektu: A8 id&l Stela Andonova